Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Zefurion
Post : 17 kwie 2011 18:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 17.03.2011


Za bardzo przyznam się z góry nie wiedziałem gdzie z tym pytaniem wyskoczyć, wolę napisać tutaj a pytanie opisze w miare szczegółowo.
Zauważyłem, że jest cała masa modyfikacji do zwykłego Jagged alliance, moje pytanie, a raczej pytania są następujące:
Istnieje mod jagged alliance 1.13 ktory wprowadza dużo zmian (własnie, jakich konkretnie?), lecz jest on tylko na podstawke, ja natomiast powiedzmy że nie uznaje rozdzielczosci 20x10 dlatego ciekawi mnie czy da się tego moda jakoś zainstalować na wildfire? Wildfire ma miedzy innymi bardzo fajnie wyglądającą mape, jak i sektory dobrze stworzone (o ile mod także nie zmienia pojedynczych sektorów, bo tego nie wiem) i rozdzielczość jak i maksymalne drużyny po 10 osób co bardzo mi odpowiada, z tego co wiem podstawowy JA nie ma takich opcji. informacji na stronie jak i forum szukałem ale nie odnalazłem konkretnych takich jakie mnie interesują (np nie ma nigdzie wypisu co ten mod dokładnie dodaje).


*
 
lukasamd
Post : 17 kwie 2011 23:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006




*
  WWW
Jaahquubel
Post : 18 kwie 2011 09:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


W 1.13 możesz ustawić rozdzielczość na nieco większą niż 20x10, np. 1024x768.


*
  WWW
Zefurion
Post : 23 kwie 2011 19:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 17.03.2011


lukasamd - zainstalowałem tą nakładke i teraz cały interface gry mi sie rozwalił, wchodze w główne menu i mam polowe ekranu czarne, tam gdzie normalnie przy rozdzielczosci JA 2 bylby juz koniec ekranu. W mapie taktycznej mam 2x te same ikonki opcji, te w rozdzielczosci na JA 2 i te w WF normalnie, wszystko sie popsuło, jak to naprawić?


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron