Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
gaarth
Post : 05 paź 2007 08:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 05.10.2007


Witam szanownych forumowiczów ;)

Od jakiegoś czasu gram w JA2:Wildfire. Nigdy wcześniej nie grałem w żadną inną wersję JA także jestem kompletnym laikiem :-<

Mam 3 pytanka dot. gry:

1. Zakupy w sklepie z bronią:

Zamawiam towar, klikam na wysyłkę 24h, przyspieszam czas, mija 24h, idę do Pabla i nic nie ma :wall: Paczka zaginęła. Nie pomagają próby przekupienia typka ani nic. Chyba, że źle to robię :039:

2. Misja Doreen (kwadrant C13)

Dotarłem do fabryki odzieży (przynajmniej tak mi się wydaję), kwadratowy, płaski budynek, w środku wieszaki, maszyny, ciuchy, więc chyba to to. Problem w tym, że nie ma tam Doreen :galy: :wall: Czy ktoś wie gdzie jej szukac ?

3. W Drasen rozmawiam z Waldo i nie wspomina nic o pilocie, który tożekomo miał zaginąc ?

dzieki wielkie z góry za pomoc

pozdrawiam ;-)


Ostatnio zmieniony 10 kwie 2009 13:22 przez gaarth, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Loucipher
Post : 05 paź 2007 11:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 148
  • Dołączył: 16.08.2007


gaarth pisze:
1. Zakupy w sklepie z bronią:

Zamawiam towar, klikam na wysyłkę 24h, przyspieszam czas, mija 24h, idę do Pabla i nic nie ma :wall: Paczka zaginęła. Nie pomagają próby przekupienia typka ani nic. Chyba, że źle to robię :039:

A ustaliłeś, że przesyłka ma dojechać do Drassen? Bo jak nie, to powodzenia w poszukiwaniu Twojej skrzynki w Austin w Teksasie (USA) - pierwszem mieście na liście miejsc docelowych ;)
gaarth pisze:
Dotarłem do fabryki odzieży (przynajmniej tak mi się wydaję), kwadratowy, płaski budynek, w środku wieszaki, maszyny, ciuchy, więc chyba to to. Problem w tym, że nie ma tam Doreen :galy: :wall: Czy ktoś wie gdzie jej szukac ?

Dokładnie tu. Ale - tak jak napisałem Ci wcześniej - w godzinach pracy, zwykle między 9:00 a 17:00. Jeśli wszedłeś minutę wcześniej, albo o czasie, poczekaj, aż sie pojawi i wejdzie do swojego biura. Wtedy możesz zacząć rozmawiać.
gaarth pisze:
3. W Drasen rozmawiam z Waldo i nie wspomina nic o pilocie, który tożekomo miał zaginąc ?

Waldo nie zająknie się o pilocie, jeśli lojalność nie będzie "w zielonym", czyli min. 30%. Aby to osiągnąć, będziesz musiał zdobyć wszystkie sektory, i prawdopodobnie również pogonić Doreen. UWAGA: w Wildfire nie działa trick pozwalający ją najpierw przekonać, a potem zabić - już o tym pisałem - więc albo zastrzel od razu (mniejszy bonus), albo przekonaj, żeby sobie poszła (większy).

_________________
Loucipher

"Fight for freedom, kill for cash, play for fun."


*
 
gaarth
Post : 06 paź 2007 08:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 05.10.2007


Dzięki za pomoc.

Fakcztycnie po rozprawieniu się z Doreen (przekonałem, żeby odeszła) i zajęciu kopalni lojalnośc wzrosła i Waldo się wygadał ;-) Niestety nie udało mi śie znależc pilota w żadnym z sektorów (B15, C15, C16, E14, D12).

Co do paczek to adresowalem je do Drassen ale chyba za krotko czekalem i nei zdarzyla dojsc. Nie wiedzialem, że dostane maila z informacja gdy dotrze ;-)

Jeszcze jeden problem:

Po wejsciu do kwadrantu D13 (ten z kopalnia w Drassen) nie mogłem odnalezc ksiedza Walkera : Nie ma go ani w kościele ani w knajpce ani nigdzie w tym rejonie. Czy jest mozliwe, że siedzi gdzies na obrzerzach miasta ?

pozdrawiam


*
 
lukasamd
Post : 06 paź 2007 08:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jeżeli nie ma go w D13 to może być w knajpce w C13, oczywiście w godzinach dziennych. U mnie zawsze jednak był w kościele.

Co do Skyridera - jeżeli Waldo ci powiedział to sprawdź wszystkie sektory z bagnem obok Drassen, najlepiej w taki sposób aby oszczędzić czas:

- zapisujesz grę
- idziesz do np E12
- jeżeli nie ma Skyridera to load i idziesz do innego sektora


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 08 paź 2007 18:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Cytuj:
Co do paczek to adresowalem je do Drassen ale chyba za krotko czekalem i nei zdarzyla dojsc. Nie wiedzialem, że dostane maila z informacja gdy dotrze ;-)


Czasami nie dochodzą bo Pablo kradnie. Raz w WF ukradł mi cały transport drań jeden :].


*
  WWW
momo78
Post : 14 lis 2007 16:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


XBARTEKX pisze:
Czasami nie dochodzą bo Pablo kradnie. Raz w WF ukradł mi cały transport drań jeden

haha a najlepsze jest to że za jakiś czas paczka się znajdzie i np będzie po 1 naboju w magazynku jeśli jakieś zamawialismy i/lub bronie będą tak zmasakrowane, że nie da się ich używać


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron