Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Denny
Post : 24 sie 2007 00:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 24.08.2007


Zacznę od przywitania się ze wszystkimi jako że jest to mój pierwszy post na forum : WITAJCIE ! :D

1.Mam pytanie co do tego jak wygląda sprawa qestów w San Monie w Wildfire. Z tego co wiem większość jest taka sama jak w dwójce jednak mam problem ze znalezieniem ich. Głównie problematyczne jest to tym że nie mogę znaleźć Angela ;oraz kasety z filmem xxx aby móc kupować broń u Tony'ego

2.Są jakieś ciekawe (albo jakiekolwiek) modyfikację pod Wildfire ? Płyta z 2 niestety mi się połamała i tylko to mi pozostaje (ew 2,5)


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Denny, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Fireox
Post : 24 sie 2007 01:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Denny pisze:
2.Są jakieś ciekawe (albo jakiekolwiek) modyfikację pod Wildfire ? Płyta z 2 niestety mi się połamała i tylko to mi pozostaje (ew 2,5)

Ciekawych modyfikcji raczej nie ma(zresztą zależy co oznacza według Ciebie pojęcie "ciekawa")
mod do Wildfire


*
 
lukasamd
Post : 24 sie 2007 06:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Denny pisze:
1.Mam pytanie co do tego jak wygląda sprawa qestów w San Monie w Wildfire. Z tego co wiem większość jest taka sama jak w dwójce jednak mam problem ze znalezieniem ich. Głównie problematyczne jest to tym że nie mogę znaleźć Angela ;oraz kasety z filmem xxx aby móc kupować broń u Tony'ego.


Angel powinien znajdować się w tym samym sektorze w którym był w JA2 - musisz jednak pamiętać że prowadzi on sklep i należy przychodzić w godzinach dziennych (ja polecam 10-18).

Kaseta z filmem jest w tym samym sektorze ale o ile pamiętam znajduje się w południowej jego części i (a nie północnej jak było w JA2) w jednym z zamkniętych domów.


*
  WWW
Denny
Post : 24 sie 2007 11:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 24.08.2007


Dzięki za pomoc na pewno poszukam zaraz. A co do ciekawych modów to są takie aby po 1 mapie nie odrzucały :) i można byłoby w nie pograć trochę.


*
 
lukasamd
Post : 24 sie 2007 11:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Do Wildfire nie ma za bardzo modów - ja mogę powiedzieć że najlepsze są na JA2 (np. Urban Chaos), zaraz po nich jest Vietnam SOG'69 oraz B2B na JA2,5UB (ten drugi niestety po niemiecku).


*
  WWW
Bartek0511
Post : 24 sie 2007 12:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


lukasamd pisze:
Do Wildfire nie ma za bardzo modów


chciałeś powiedzieć że nie ma wogóle. :D


*
 
lukasamd
Post : 24 sie 2007 18:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Tego nie powiedziałem - są ale bardzo bardzo małe i jest ich niewiele (1-2 o ile dobrze pamiętam), map nie zmieniają ale mody to jednak są ;)

EDIT:

Denny pisze:
Dzięki za pomoc na pewno poszukam zaraz. A co do ciekawych modów to są takie aby po 1 mapie nie odrzucały :) i można byłoby w nie pograć trochę.


Sam już jestem w San Monie i zrobiłem screena gdzie to jest:

Obrazek


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie