Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Czy uważasz JA2:Wildfire za udaną grę?
Tak. 70%  70%  [ 42 ]
Nie. 18%  18%  [ 11 ]
Nie mam zdania. 12%  12%  [ 7 ]
Liczba głosów : 60
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 07 wrz 2010 16:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No właśnie - po co ma mi zajmować miejsce? :)
Jak kto woli oczywiście i rozumiem klimatyczność tradycyjnych boxów, zapachu produkcyjnego, papierowej instrukcji, płytek itp.
Od kiedy jednak rozpowszechnia się sprzedaż elektroniczna, ja jestem jej zwolennikiem - zarówno gier, jak i software czy muzyki.
Jedyne czego nie potrafię przeboleć to ebooki - jak można czytać w tak głowniany sposób?

Offtop off :]


*
  WWW
Len
Post : 08 wrz 2010 09:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja chcę mieć grę na półce i w polskiej wersji językowej. Szczególnie taką, którą szczególnie miło wspominam i zamierzam do niej wracać.


*
  WWW
Klepczar
Post : 08 wrz 2010 11:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 150
  • Dołączył: 25.12.2007
  • Skąd: Pruszków


lukasamd pisze:
Jak kto woli oczywiście i rozumiem klimatyczność tradycyjnych boxów, zapachu produkcyjnego, papierowej instrukcji, płytek itp.


klimat klimatem, ale kiedyś okazuje się że robi się mało miejsca w chacie...
a kobieta pyskuje że trzymasz głupie pudełka na pułkach "kurzu siedlisko"

zakup elektroniczny...
te stamy i inne to już przesada...

DVDbox chyba najsensowniejszy...

lukasamd pisze:
Jedyne czego nie potrafię przeboleć to ebooki - jak można czytać w tak głowniany spos

A ja dużo tak czytam, tylko na PDA co prawda - nigdy na stacjonarnym.

ja tam błogosławie to rozwiązanie.
przewspaniała trylogia Ja Dago, Dago Piastun, Dagome Iudex - półtorej roku szukałem po bibliotekach...
aż znalazłem ebooka...
w dodatku umożliwia to trzymanie na PDA przy sobie nonstop całkiem niezłej biblioteczki...


*
 
Ming
Post : 08 wrz 2010 15:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 153
  • Dołączył: 08.09.2008
  • Skąd: Staszów


Cytuj:
Nigdy nie miałem oryginała tej gry, nie licząc wydania z czasopisma, a to kktóre niedługo do mnie przyjdzie będzie akurat w stanie nienaruszonym, idealnym.

Co ciekawe u mnie w mieście w jednym sklepie jeszcze pare miesięcy temu były dwa oryginalne Wildfire tyle, że za 40zł :\

_________________
Obrazek


*
 
Len
Post : 09 wrz 2010 09:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ming pisze:
Co ciekawe u mnie w mieście w jednym sklepie jeszcze pare miesięcy temu były dwa oryginalne Wildfire tyle, że za 40zł :\

Eh, trzeba było mówić. Kupiłbyś mi jeden albo dwa :D


*
  WWW
Ming
Post : 09 wrz 2010 13:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 153
  • Dołączył: 08.09.2008
  • Skąd: Staszów


Cytuj:
Eh, trzeba było mówić. Kupiłbyś mi jeden albo dwa

Jutro pójde sprawdzić, może jeszcze jakiś jest.

_________________
Obrazek


*
 
Ming
Post : 10 wrz 2010 17:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 153
  • Dołączył: 08.09.2008
  • Skąd: Staszów


Niestety już nie ma Wildfire :/ Ale jak jeszcze był to mój kolega kupił i ma.

_________________
Obrazek


*
 
Len
Post : 30 wrz 2010 22:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Mam pytanie. Czy wasz oryginał Wildfire też był w kartonowym pudełku, lecz bez okładki na DVD-Boxie?


*
  WWW
Starchris
Post : 30 wrz 2010 22:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Len pisze:
Mam pytanie. Czy wasz oryginał Wildfire też był w kartonowym pudełku, lecz bez okładki na DVD-Boxie?

Ja kupiłem Wildfire w 2007 roku w Media Markt bo była promocja i gra ta kosztowała 6 zł i 99 groszy. Dokładnie tak samo miałem. Pięknie wymalowane pudełko, a DVD-Box czarne jak węgiel.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Ming
Post : 01 paź 2010 14:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 153
  • Dołączył: 08.09.2008
  • Skąd: Staszów


Cytuj:
Mam pytanie. Czy wasz oryginał Wildfire też był w kartonowym pudełku, lecz bez okładki na DVD-Boxie?

U mojego kolegi jest to samo.

_________________
Obrazek


*
 
Lis
Post : 13 sie 2011 11:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


Moja wersja (niestety nie pamiętam kiedy zakupiona) jest w cieniutkim opakowaniu takim jak zwykłe płyty które kupowało się po 1zł :) Tyle tylko że ma oczywiscie obrazek Najemnika na okladce . A kosztowała chyba cos koło 20 zł bo razem z gazetą była .


*
 
Ruttwen
Post : 17 lis 2013 17:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 122
  • Dołączył: 08.06.2013
  • Skąd: Tychy


Głos Miguela FTW !!! :D Jaka amatorszczyzna, rety. Ten rusek to musiał nagrywać... w domu... słuchawką, haha.

No ale do rzeczy. Kupiłem na Allegro jako Steam Gift za 7zł i działa bardzo dobrze.
Zagłosowałem "TAK", bo gra ma swoje zalety względem wersji 1.05 PL (a o badziewnym UB nie wspominając), z którą to miałem nieustannie do czynienia dotychczas. Na dużym ekranie lepsza rozdzielczość to zbawienie (na małym - utrapienie), nie ma takiej pixelozy. Na plus także większa ilość broni. Gorzej z ich wyglądem i dźwiękami wystrzałów. W zwykłym JA2 wyglądały realistyczne, ostro, tutaj - komiksowo. Dźwięk broni bardziej przestrzenny, ale byłem przyzwyczajony do poprzednich (chociaż i tak lepszy niż w UB). Zresztą to samo się tyczy wyglądu - tutaj przyzwyczajenie bierze górę, więc nie mogę być opiniotwórczy.
Przeciwnik jest dużo trudniejszy niż w poprzednich wersjach. Nieźle się namęczyłem nim zdobyłem pierwszy sektor w Almie.
Generalnie poleciłbym, ale i tak niebawem wrócę do zwykłego JA2 (tylko może w wersji 1.13 - trzeba iść z duchem czasu).


*
 
Stridingshadow
Post : 17 lis 2013 17:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Ruttwen pisze:
Gorzej z ich wyglądem i dźwiękami wystrzałów. W zwykłym JA2 wyglądały realistyczne, ostro, tutaj - komiksowo.

Zmartwię Cię, ale w JA2 większość obrazków broni była rysowana "z łapy" w edytorze obrazków, podczas gdy w Wildfire większość to sfotoshopowane skany (za wyjątkiem strzelb i M79).
Nawet noże nie są z sufitu, tylko z OKC ("nóż bojowy" to SP6 a "maczeta" to SP8).

_________________
Obrazek


*
 
SaviolaMaster
Post : 17 lis 2013 22:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Wildfire jest bardzo fajnym produktem, jednak jak dla mnie to za mało. Na szczęście od kiedy jest już sporo modów bazujących na 1.13, to nie muszę już się męczyć z dość archaicznym jak na dzisiejszą sytuację mixem AIMNAS'ów, DDB'ów, Wildfire'ów i nakładek Starchrisa ;).


*
 
Ruttwen
Post : 18 lis 2013 16:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 122
  • Dołączył: 08.06.2013
  • Skąd: Tychy


Stridingshadow pisze:
w JA2 większość obrazków broni była rysowana "z łapy" w edytorze obrazków, podczas gdy w Wildfire większość to sfotoshopowane skany


Być może. Nie wnikam w sposób powstawania obrazów, jednak nadal nie mogę oprzeć się wrażeniu, że w WF wyglądają komiksowo. Te kolory i gładkie krawędzie. Szczegóły :okulary2:


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna