Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Hal Bregg
Post : 21 lut 2008 16:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 21.02.2008


Witam wszystkich!

Mam duży problem z JA2: Wildfire. Mianowicie gra w ogóle nie chce się uruchomić :/ Po instalacji próba włączenia gry jest tylko pobożnym życzeniem, nawet nie wyskakuje okienko, gdzie mam wpisać CD-key'a. Udało mi się co prawda zdobyć wpis do rejestru (ten z CD-key'em), jednak nie zmieniło to kompletnie nic. Przy próbie uruchomienia wyskakuje mi tylko "Program Jagged Alliance 2 WildFire przestał działać", bez żadnego sprecyzowania problemu...

Błagam o pomoc, bo szukałem już wszędzie :wall:


PS. Gra jest orginalna jakby to kogoś interesowało, u brata na XP działa bez zarzutów. I nie wiem czy to może być problem, ale mam zintegrowaną kartę grafiki (część nowszych gier za bardzo nie działa...) Intela 945-kę.


Ostatnio zmieniony 10 kwie 2009 13:21 przez Hal Bregg, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Premislaus
Post : 21 lut 2008 16:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


http://ja2.de/wf/conv_ser2reg.php - wejdź tu i wpisz swój klucz. Potem zrób to co tam Ci piszą, mianowicie wklej do notatnika i zapisz jako wf_serial.reg. Następnie kliknij dwa razy a potem naciśnij - tak, by zmienić wpisy w rejestrze. Jak Ci się nie chce wpisywać swojego cd-keya, to możesz skorzystać z mojego:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USERSoftwareiDeal-GamesJA2 Wildfire]
"Registration"=hex:3c,2f,6f,22,a3,a0,50,22,58,8f,60,22,1e,2d,ad,20

Pozdrawiam!

Mój kumpel też miał z tym problem, ale to mu pomogło. Za bardzo Ci nie pomogę, bo nie mam Visty.

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Hal Bregg
Post : 21 lut 2008 16:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 21.02.2008


Dzięki za odpowiedź, niestety nie o to mi chodziło ;) Problemem nie jest CD-key (bo to rozwiązałem wcześniej, korzystając z tego samego linku który mi podałeś), tylko to że nie chce mi się w ogóle uruchomić gra :|

Pozdro600


*
 
Wigen
Post : 21 lut 2008 17:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


A spróbuj zastosować taki patent, a mianowicie wpisz klucz produktu który zapisał się w rejestrze następnie wyciągnij ten wpis z rejestru który odpowiada za CD - Key. Aby Wildfire zadziałał na Twoim kompie musisz ściągnąć poniższy klucz z serwera i dodać go do rejestru w tym celu musisz dwukrotnie kliknąć na plik. Aby pobrać to spróbuj pobrać go z tej strony:
http://jazzhg.ja.funpic.de/media/ja2_wildfire_vista.rar


*
 
Hal Bregg
Post : 21 lut 2008 21:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 21.02.2008


To również nie pomogło. Podejrzewam, że to jednak nie wina CD-key'a czy wpisu do rejestru.


*
 
Wigen
Post : 21 lut 2008 21:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Możliwe że to wina systemu operacyjnego. Skoro nie działa Ci na Viście to musi jedynie na XP-eku. Albo spróbuj włączyć zgodność. Czyli we właściwościach gry kliknąć zakładkę "Zgodność" (trzecia od prawej) i wybrać opcje "Uruchom ten program w trybie zgodności z:"(pojawi się lista z systemami operacyjnymi).

Jeśli to nie pomoże jedynym wyjściem jest zmiana systemu z Visty na XP. Ponieważ Vista jest za bardzo świeża i pełna dziur aby podołać takim grom jak na przykład Jagged Alliance 2: Wildfir'e.


*
 
Hal Bregg
Post : 21 lut 2008 22:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 21.02.2008


Ze zgodnością już próbowałem, w wielu różnych kombinacjach :) Nic to nie dało. Cóż, widocznie trzeba będzie skombinować sobie ikspeka... Dzięki za pomoc 4 all!


*
 
Premislaus
Post : 22 lut 2008 03:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Wiem, że "mały-miękki" wypuścił do Visty różne łaty. Może musisz je poinstalować?

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron