Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
keda90
Post : 18 kwie 2021 10:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 18.04.2021


Witam, zauważyłem już kolejny raz jak gram w Ja2 wildfire że jest jakiś dziwny problem ze sklepem u bobbyego.
W zwykłym Ja2 w miarę zdobywania miast przybywały bronie, w wildfire mam zajęte 5 miast oraz wszystkie bazy z-p a w zakładce broni są tylko pistolety, jakiś uzi i...granatnik. Karabinów zero, może jeden się trafi.

Zauważyłem to zarówno w wersji gry na CD jak i steam, niezależnie od wybranego poziomu i stopnia wyposażenia w opcjach przed rozpoczęciem gry . Ktoś wie dlaczego tak jest? Lub czy to jest spowodowane?


*
 
Starchris
Post : 18 kwie 2021 11:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Witaj. Ciężko powiedzieć jak to zostało skonstruowane w JA2 Wildfire, bo nie udostępniono kodu źródłowego, natomiast na pewno w większości jest tak, jak w klasycznym JA2, czyli dostępność broni u BR zależy od postępu w grze.

Ja grając nie raz w Wildfire, również mogę stwierdzić, że ze sklepu BR rzadko korzystałem, bo wszystkie bronie o wiele wcześniej znajdowałem po zneutralizowanych przeciwnikach. Faktycznie wydaje się, że w Wildfire dostępność broni została mocno opóźniona.

Dodatkowo mnie się zawsze wydawało, że szansa na pojawienie się danej broni (gdy już uzyskamy odpowiedni poziom gry) u BR została mocno zmniejszona i musiałbyś co chwilę wchodzić do sklepu i sprawdzać, czy jest na stanie, czy może już ją ktoś kupił.

Ogólnie wydaje mi się Twoja sytuacja podobna do mojej, gdzie bronie były już od dawna dostępne u BR, ale za każdym razem gdy wchodziłem do sklepu, to jej nie było, bo nie było jej na stanie.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
misiek5872
Post : 19 kwie 2021 15:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 66
  • Dołączył: 03.06.2015


Witam. U mnie to samo jest w broniach większości krótka broń ale częściej coś ciekawego z broni trafiło się w używanych tam często trafiają się karabiny.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron