Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 06 wrz 2020 16:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010



_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
M'cin
Post : 07 wrz 2020 16:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Mniej-więej na jakim etapie rozwoju to jest? Testowałeś osobiście.
W sumie po tylu latach moja jedyna próba podejścia do 1.13 umarła właśnie przez takie se AI - mnóstwo opcji, ale po co, skoro jedna i ta sama taktyka wciąż działa...
Może bym nawet i zagrał, ale nie wiem, czy zechce mi się konfigurować 7609 do jakiegoś sensownego poziomu, to pewnie będzie więcej ustawiania niż grania.


*
 
Starchris
Post : 07 wrz 2020 17:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Tego niestety nikt Ci nie powie, na jakim to etapie jest. To tak jakby zapytać o to, na jakim etapie jest JA2 1.13. Na pewno można śmiało stwierdzić, że projekt jest cały czas wspierany i rozwijany, nie został porzucony. W tym roku było już kilkadziesiąt aktualizacji, w tym ostatnia 4 września tego roku i wychodzi na to, że będzie się rozwijać dalej o kolejne innowacje, o których postaram się napisać w przyszłym tygodniu.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
M'cin
Post : 08 wrz 2020 22:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Dobra nie umiem się wysłowić jak zwykle...
Bardziej chodzi mi o to, czy testowałeś osobiście jak to działa- lub kto inny z forumowiczów? Jak bardzo jest to stabilne i jak bardzo zmienia rozgrywkę?


*
 
DanielS
Post : 09 wrz 2020 12:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 48
  • Dołączył: 07.09.2014


Moje prywatne odczucia.
Gram na nowej AI odkąd pojawiła się w Arulco Vacations i prawdę mówiąc nie mam ochoty przechodzić na inne wersje. Różnice w zachowaniu przeciwnika widać od razu, na stabilność nie narzekam, błędy w modzie pomijam.
Znaczenia w walce nabiera broń maszynowa i ciągła zmiana pozycji.

Możesz obejrzec sobie filmiki na kanale sevenfm , prezentuje tam raz na jakiś czas możliwości swojego projektu.


*
 
Starchris
Post : 09 wrz 2020 16:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


M'cin pisze:
Bardziej chodzi mi o to, czy testowałeś osobiście jak to działa- lub kto inny z forumowiczów? Jak bardzo jest to stabilne i jak bardzo zmienia rozgrywkę?

Nie testowałem tego, gdyż za każdym razem, gdy znowu podchodzę do 1.13, to kończy się to kolejny raz fiaskiem i odpaleniem klasycznego JA2 lub jakiegoś moda opartego na nim. Natomiast mogę powiedzieć, że duża część wypowiedzi na oficjalnym forum odnośnie tego projektu, jest mniej więcej pokroju wypowiedzi przedmówcy.

DanielS pisze:
Gram na nowej AI ... i prawdę mówiąc nie mam ochoty przechodzić na inne wersje. Różnice w zachowaniu przeciwnika widać od razu ... znaczenia w walce nabiera broń maszynowa i ciągła zmiana pozycji.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron