Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
Perry
Post : 27 maja 2010 10:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


MERC owszem, zawsze biorę Razora aby potem dostać Numba, chodź w 1.13 jest opcja że można rekrutować wszystkich od początku gry i tak też ustawiłem w CE. Z MERCa to tylko Numb i Razor, reszta dla mnie nie istnieje..

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Jaahquubel
Post : 27 maja 2010 10:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Stogiego Waść nie zatrudniałeś?
Dla mnie stamtąd istnieją tylko Stogie i Numb.


*
  WWW
Perry
Post : 27 maja 2010 10:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Jaahquubel pisze:
Stogiego Waść nie zatrudniałeś?

Zatrudniłem go kiedy grałem pierwszy raz w 2,5, ale teraz odkąd umiem obsługiwać Proedit, wolę Steroida, więc mam Bobbyego na jego miejsce..

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
SaviolaMaster
Post : 26 gru 2010 01:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Ja w 2.5 UB zawsze brałem stogiego gastona i tego medyka (nie pamiętam nazwy rouger czy jakoś tak) a jeśli grałem na kodach(robiłem mapkę w edytorze z full sprzętem berrety itp. + kasa) to brałem lynxa i scope,potem po dokupieniu nadajnika brałem całą resztę (gus,magic,shadow,stogie i ktoś tam jeszcze).Grę przeszedłem 3x 1x z mapką.
Obecnie gram w JA 2 WF i mam pewne problemy z błędami ale może da radę.Gram IMP,Shadow'em oraz Lynxem.

Moim najlepsiejszym i najsłitaśniejszym dla mnie jest Shadow.Lubię też Stogiego,Gastona,Lynxa-za teksty + całokształt.
Kilku Bullów i innych słabiaków np. Bubba-tylko ze względu na humor(Stogie wymiata).Mam też słabość do IMP z którym zawsze mocno się utożsamiam.(w testach wyszło świetnie:P.Twoja pewność siebie jest imponująca.)


*
 
matrioszka
Post : 03 sty 2011 10:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 11
  • Dołączył: 02.01.2011


nie przekonam się do nich, brałam ich do szkolenia samoobrony tylko i wyłącznie jak już
nazywam ich bandą idiotów bo jakoś zawsze jak byli w drużynie to pakowali się w kłopoty ....


*
 
White
Post : 04 sty 2011 18:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 17
  • Dołączył: 29.12.2010


Tak jak juz Saviola Master wspominal - Gaston i przede wszystkim Cougar sprawdzali sie z MERCa w JA2:UB. Stogie moze, jakby w UB bylo gdzie tymi LAWami czy mozdzierzem poszalec. Z tym, ze blizej im bylo statsami do dobrych najemnikow z AIM niz do niedojd z MERCa ze zwyklego JA2.

_________________
Obrazek
Obrazek


Ostatnio zmieniony 04 sty 2011 18:43 przez White, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
Assur-ad-mu
Post : 04 sty 2011 19:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 294
  • Dołączył: 30.06.2010


Dla mnie oni są bandą głupców którzy nie wiedzą dokładnie co to jest wojna i na jakich zasadach się ona toczy. Ja ich używam jako zwiadowców bo do niczego innego się oni nie nadają. Jeśli chodzi o tych co doszli w UB (tam zobaczyłem ich pierwszy raz) to o nich można pogadać. Mam na myśli Cougara, Larry'ego i Numba.

_________________
Obrazek


*
 
Killer Kira
Post : 04 sty 2011 19:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 02.01.2011
  • Skąd: Tixa


Z MERC'a brałam tylko Gastona, jeśli chodzi o JA:UB (Scope w Wildfire), reszta mnie jakoś nie przekonywała... Gaston miał tę specyfikę, strasznie było pusto bez niego w zwykłej "dwójce". Jest to przywiązanie... pamiętam kiedy robiłam sobie podchody jedną najemniczką, a on wypalił tekstem "Buzz, cóż za poświęcenie!" czy jakoś tak.


*
 
momo78
Post : 04 sty 2011 19:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Assur-ad-mu pisze:
Jeśli chodzi o tych co doszli w UB (tam zobaczyłem ich pierwszy raz) to o nich można pogadać. Mam na myśli Cougara, Larry'ego i Numba.

Możesz mieć ich także w zwykłym JA2. Wystarczy jakiś czas korzystać z usług MERC i regulować u nich rachunki.
Im bardziej będziesz ich wspierać, tym więcej nowych najemników będziesz mógł nająć.

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Assur-ad-mu
Post : 04 sty 2011 19:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 294
  • Dołączył: 30.06.2010


To już wiem dlaczego ich wcześniej nie widziałem. Rzadko ich wspieram, a jak już wezmę kogoś to często mu nie zapłacę bo ci pierwsi są warci tyle co nic.

_________________
Obrazek


*
 
Dudus
Post : 04 sty 2011 20:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 50
  • Dołączył: 27.12.2010


Ja w zwykłym Ja 2 nie korzystam z merca, a w UB zawsze biore Gastona (szkoda, że go nie ma w podstawowym Ja2 )


*
 
Dyno
Post : 19 lut 2011 01:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 18.02.2011


Przeszedłem JA2 ze trzy albo cztery razy i ZAWSZE brałem Razora.
Ten gość to mój ulubiony najemnik w całej grze. Fakt, że na początku jest cienki jak barszcz, ale jakimś dziwnym sposobem bardzo szybko się uczy.
Poza tym Razor ma kapitalne teksty, które (przynajmniej mi) nigdy się nie nudzą.

Oto mój Razor z ostatniej gry (która skończyła się dzisiaj):
Obrazek

_________________
"Ooh, those turkeys're gettin' FEISTY! Gobble gobble gobble!"


*
 
Wściekły Wąż
Post : 26 lut 2015 03:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 38
  • Dołączył: 20.02.2015
  • Skąd: Zielonka


Według mnie MERC to tania siła robocza. Szkolą u mnie samoobronę, biegają do sklepu, łatają rannych. Wojska tylowe też są potrzebne. A Razor i Hywayer czy jak mu tam mogą służyć jako uzupełnienie składu bojowego.


*
 
Akuma Mortuus
Post : 30 maja 2016 23:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 24
  • Dołączył: 28.05.2016


Niby można nawet od razu wziąć wszystkich merców, ale pamiętam jak się dopieprzali do Biffa i Flo i potem np. Razor odchodził i miałem braki w składzie.

Może Biffuś chce buteleczkę? Słowo daje chętnie bym go kopnął w dupę! - Haywire - pamiętam jak pierwszy raz mnie ten tekst rozwalił, a Razor na koniec współpracy mówi że to ciota i odchodzi.

Szkoda takiej skóry - Razor o Flo
Powinna siedzieć w domu i piec ciasteczka - Gus
Powinnam siedzieć w domu i pić szampana - ona sama

Flo chyba jest taka najbardziej strachliwa, ale ogólnie wziąłem ich oboje do szkolenia samoobrony, mimo że słabi, to tani, a Flo mimo że najsłabszy strzelec z najemników - 40 pkt - to jak weźmie się szkolenie w tej dziedzinie, to szkoli się 3/3 więc można ją w chwilach pokoju podpakować.


*
 
kriss212
Post : 12 sty 2018 18:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 10.03.2017


Gaston, Stogie i Tex, sa dobrzy i nie sprawiają problemów bo Spoiny mnie rozczarował. Nadawał na Shadowa i po paru dniach odszedł.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron