Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 19 sty 2013 14:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Cytuj:
Jak zapewne większość z Was zauważyła, coraz więcej się dzieje w naszym serwisie. Informacje o nowościach technicznych w przyszłej wersji Jagged Alliance 2 1.13 cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem, co przełożyło się na wysoką aktywność naszych użytkowników oraz masę ciekawych komentarzy. Przed nami dwie kolejne ich części, zawierające w sobie jeszcze bardziej niezwykłe nowe aspekty, które naszym zdaniem wzbudzą jeszcze większe zainteresowanie.

W między czasie dosyć mocno rozwinęła się sytuacja w sprawie Jagged Alliance Online, co w końcowym efekcie dało grupę świetnych publikacji opisujących wszelkie aspekty związane z tą grą. Ilość ich odsłon daje niepodważalny dowód na wielkie zainteresowanie tą częścią Jagged Alliance.

Teraz z kolei z inicjatywy naszego wieloletniego użytkownika micanda1989, powstała grupa, której głównym celem będzie ożywienie trochę już zapomnianej i skostniałej, lecz jakże zasłużonej polskiej sceny moderskiej JA2. Niegdyś była ona jedną z najprężniej rozwijającą się sferą naszego serwisu, z masą fantastycznych moderów i ciągle powstającymi nowymi projektami modyfikacji. Była znana na całym świecie, a przede wszystkim na Forum Bear's Pit, gdzie czerpali garściami z doświadczenia i wiedzy naszych polskich moderów.

Każdy z nas miał trochę wątpliwości, co do powodzenia takiej grupy, co w aktualnej sytuacji nikogo chyba nie powinno dziwić. Lecz gdy tylko pierwsze tematy z tym związane zaczęły się pojawiać, to ich zainteresowanie przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Poglądów w jakim kierunku to wszystko powinno pójść oraz pierwszych pomysłów na projekty było tak dużo, że niektórzy użytkownicy wręcz posprzeczali się między sobą.

Wszystko to naszym zdaniem bardzo dobrze rokuje co do powodzenia i przyszłości tego zespołu. Pierwszym dowodem niech będzie fakt, że w ciągu kilku dni ilość jego członków podwoiła się.

Oczywiście jest to grupa otwarta i każdy z Was, który czuje się na siłach, aby wspomóc ją swoimi umiejętnościami np. w programowaniu, obróbce grafiki, animacjach 3D, tłumaczeniu tekstów na języki obce itp., jest zawsze mile widziany. Zgłoszenia bardzo prosimy kierować do lidera grupy, czyli micanda1989.

POLSKA GRUPA MODERÓW - INFORMACJE
POLSKA GRUPA MODERÓW - ORGANIZACJA
Z naszej strony życzymy im wszystkiego najlepszego na nowej drodze i świetlanej przyszłości, samych sukcesów i ukończonych projektów. Mogą liczyć na pełne nasze wsparcie i mamy nadzieję, że i na Wasze również.



Jeśli tylko macie jakieś pomysły na dodatkowe artykuły o Was albo żeby coś dopisać, to śmiało możecie proponować. Wasze miejsce jest u samej góry, w prawej kolumnie, nad zakładką do JA2 1.13.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Starchris
Post : 02 lut 2013 14:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Cytuj:
Niedawno informowaliśmy o powstaniu nowej grupy w naszym serwisie, której głównym celem będzie rozruszanie już nieco zastygłej polskiej sceny moderskiej Jagged Alliance 2. Sytuacja jest bardzo rozwojowa, zespół się poszerza, sprawy administracyjne mają się ku końcowi, a pomysły na projekty powoli krystalizują się w szczegółową listę zadań do wykonania. Jedną z ostatnich niezałatwionych spraw była wizytówka całego zespołu, czyli jego nazwa i logo.

Każdy z jej członków miał za zadanie przedstawić swoją propozycję na nazwę i logo. Po dokonaniu oceny wszystkich projektów, cała grupa jednogłośnie zdecydowała, że najlepszą pracą jest ta, wykonana przez Kushina. Dlatego mamy dzisiaj przyjemność zaprezentować oficjalną wizytówkę Polskiej Grupy Moderów.


Obrazek

Z naszej strony oceniamy to logo bardzo dobrze, przede wszystkim na zawartą w nim symbolikę, znakomicie odwołującą się do tego, czym grupa będzie się zajmować oraz to, kogo będzie reprezentować. Kolory biało - czerwone są ściśle powiązane z nazwą zespołu oraz z tym, z jakiego kraju pochodzi. Fundamentalnym elementem gry JA2 są bronie, a klucz od zawsze był symbolem naprawy, zmiany i modyfikacji, więc cały ten obraz doskonale wpasowuje się w specyfikę prac, jakie będzie podejmować Polska Grupa Moderów.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze komentarze oraz opinie na temat powyższej grafiki. Absolutnie nie boimy się krytycznych zdań i ocen, dlatego jeśli tylko macie jakieś zastrzeżenia lub coś budzi w Was pewne wątpliwości, to śmiało możecie o tym pisać pod newsem lub w odpowiednim temacie na naszym forum dyskusyjnym.



Załącznik:
pgm_small_cut.png
pgm_small_cut.png [ 38.86 KiB | Przeglądany 3530 razy ]


Załącznik:
middle_logo.png
middle_logo.png [ 143.21 KiB | Przeglądany 3529 razy ]

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
micand1989
Post : 14 kwie 2013 13:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Rekrutacja do grupy wciąż trwa
Zgłoszenia proszę zgłaszać na PW

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
micand1989
Post : 05 sty 2018 12:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Załącznik:
1.jpg
1.jpg [ 100 KiB | Przeglądany 3278 razy ]

Na początku witam nowego kolegę w składzie grupy Moderzy. Szkoda że jako lider grupy nawet nie dostałem powiadomienia że mamy nowego członka, chociaż na forum jestem codziennie.

Sprawa jest prosta. Czytać umiem a zmieniane treści posta po odczytaniu go przez inne osoby i narzekanie że nie umiem czytać ze zrozumieniem jest nietaktowne.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 05 sty 2018 19:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


micand1989 pisze:
Szkoda że jako lider grupy nawet nie dostałem powiadomienia że mamy nowego członka, chociaż na forum jestem codziennie.

Ja absolutnie nikogo nie dodawałem do grupy moderów. Myślałem, że to Ty zrobiłeś. Jeśli nie Ty i nie ja, to nie mam pojęcia jak on stał się żółty.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
komixe
Post : 07 sty 2018 20:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 18.09.2017
  • Skąd: Wrocław


micand1989 pisze:
Załącznik:
1.jpg

Na początku witam nowego kolegę w składzie grupy Moderzy. Szkoda że jako lider grupy nawet nie dostałem powiadomienia że mamy nowego członka, chociaż na forum jestem codziennie.

Sprawa jest prosta. Czytać umiem a zmieniane treści posta po odczytaniu go przez inne osoby i narzekanie że nie umiem czytać ze zrozumieniem jest nietaktowne.


Postąpiłem niewłaściwie,możliwe też że zamieściłem mój temat w złym dziale,w tym sensie ze gdy go dodawałem nie znałem całego forum.Był to jeden z pierwszych moich postów jak nie pierwszy na JAcenter.Tytuł na początku też był zły zmieniłem go.Przepraszam.Poza tym dalsze edycje miały na celu update Moda.Żółty kolor :'Grupa zajmująca się tworzeniem modyfikacji do Jagged Alliance.
To jest grupa ogólnodostępna, każdy może się do niej przyłączyć.'

Czy ja miałem wysłać to powiadomienie?Nie jest tak nigdzie napisane.


Ostatnio zmieniony 07 sty 2018 23:00 przez komixe, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
micand1989
Post : 07 sty 2018 22:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


komixe pisze:
To jest grupa ogólnodostępna, każdy może się do niej przyłączyć.'
Czy ja miałem wysłać to powiadomienie?Nie jest tak nigdzie napisane.

Zostały zmienione ustawienia grupy. Już nie jest ogólnodostępna.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
komixe
Post : 09 sty 2018 13:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 18.09.2017
  • Skąd: Wrocław


Starchris pisze:
micand1989 pisze:
Szkoda że jako lider grupy nawet nie dostałem powiadomienia że mamy nowego członka, chociaż na forum jestem codziennie.

Ja absolutnie nikogo nie dodawałem do grupy moderów. Myślałem, że to Ty zrobiłeś. Jeśli nie Ty i nie ja, to nie mam pojęcia jak on stał się żółty.


Jako właściciel portalu naucz sie odpowiadać jak człowiek a nie jak jakiś troll,łamiesz regulamin zaśmiecając mój temat prywatnymi rozmowami.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie