Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Piotr_1987
Post : 05 lip 2017 08:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 03.06.2013


Jak w temacie okres urlopowy uderzył i jest brak ruchu i cisza czy wymiotło wszystkich z forum ?

_________________
Obrazek


*
 
kwachu
Post : 05 lip 2017 08:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 33
  • Dołączył: 05.04.2012
  • Skąd: Rybnik


Raczej nie wymiotło ;p, na pewno każdy w jakimś tam stopniu przegląda forum, niekoniecznie się udzielając.


*
 
Hurricane
Post : 05 lip 2017 09:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


Forum nie jest martwe, a ludzie udzielający się tutaj są rozgarnięci i nie publikują wpisów o niczym jak na ...


*
 
Piotr_1987
Post : 05 lip 2017 09:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 03.06.2013


i wszystko jasne ;)

_________________
Obrazek


*
 
micand1989
Post : 07 lip 2017 20:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Ja sprawdzam codziennie forum. Wszystko jeśli chodzi o grę zostało już napisane w odpowiednich tematach. Każdy kto nowy przychodzi i pyta "jak przejść grę?" spotyka się z milczeniem rozsądnych i stałych forumowiczów. To samo dzieję się gdy pada pytanie które jest dla wszystkich "oczywistą oczywistością". Pytania o ulubioną broń czy inny spam jest od razu moderowany.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
nemorus
Post : 10 lip 2017 08:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 31
  • Dołączył: 26.07.2014


Oczywiście, że nie żyje. W ostatnich latach masa forów pożegnała się z życiem. To tutaj jest dedykowane serii, która zginęła wraz z Sir-Techem. Można się z tym zgadzać, lub mniej, lecz taki jest fakt historyczny. Bez nowych, popularnych odsłon, serii nie ma. Mody tego nie naprawią, szczególnie że coraz częściej lądują w dedykowanych serwisach ala nexus. Zwracam uwagę na realny ruch, a nie okruszyny. Załoga co prawda mogłaby przekwalifikować się.. lecz powątpiewam. Wiek nie ten, a gier dobrych po prostu nie ma, lub prawie nie ma.

"JACenter" kończy analogicznie do chociażby "Liberate Arulco". Skansen starych dobrych czasów.


*
 
Hurricane
Post : 10 lip 2017 23:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


Ośmielę się z Tobą nie zgodzić. Wyrażasz jakieś fatalistyczne, pesymistyczne opinie nie mające potwierdzenia w rzeczywistości. Gra nawet podstawowa nadal przyciąga ludzi, jeśli ktoś lubi wspaniałą rozgrywkę i dość pokaźną dawkę humoru, to w tej grze odnajdzie te w/w cechy, jak każda gra i ta ma kilka wad, które nie są powodem aby zakopywać produkcję Sit-tech'u dwa metry pod ziemią. Każda kolejna odsłona marnuje tylko potencjał JA, więc tu masz rację, serii jako takiej nie ma - jest to winą producentów, zapatrzonych w wyciągnięcie z tego biznesu jedynie jak największej mamony.

Forum żyje i dobrą decyzją Twórcy zostało powierzone w odpowiedzialne ręce.

Co to jest ten Nexus?

Jeśli kogoś interesuje tylko najlepsza grafika, to powinien otworzyć, zaślepione blichtrem nowoczesności, oczka. Nie każdy zmienia konfiguracje sprzętowe co pół roku.


*
 
Ripper
Post : 12 lip 2017 14:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Forum nie jest martwe, po prostu każdy już zna JA2 na wylot i nie ma o czym pisać, ogólnie czeka się na jakiejś nowe mody, i ewentualnie zadaje się pytanie na temat moddingu :P


*
 
micand1989
Post : 13 lip 2017 14:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Widać niestety po ilości odpowiedzi w tym temacie....

Razem z zaprzestaniem wydawania nowych ulepszonych wersji 1.13 siadło zainteresowanie grą jak i forum.

Piotr_1987
Czy ty czasem nie grasz w Euro Truck Simulator 2 ??
Znam gościa z nickiem Madridista a ty masz taki nick w avatarze.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
nemorus
Post : 14 lip 2017 21:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 31
  • Dołączył: 26.07.2014


Hurricane, o czym ty bredzisz? Rzuć okiem do statystyk i ogólnie na rynek. Produkt albo się zmienia, albo uskutecznia, albo takowy się nie sprzedaje. Takie jest życie.


*
 
Hurricane
Post : 15 lip 2017 22:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


nemorus wiesz co to jest statystyka (człowiek z psem na spacerze mają średnio po trzy nogi - chyba jakoś tak to było)? JA cały czas się uskutecznia. Chciałbyś aby JA była taką grą jak te wszystkie AAA (cod'y, beefy, kryzisy i inne z autopilotem)? To było pytanie retoryczne.


*
 
nemorus
Post : 16 lip 2017 15:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 31
  • Dołączył: 26.07.2014


Wiesz chyba co różni "te wszystkie AAA" od dżageda? Ano to, że dalej są marketingowo rozwijane, że cieszą się niesłabnącą popularnością. A kto obstaje przy "JA", jeśli nie zatwardziali miłośnicy oraz osoby oderwane od mejnstrimu? Chcesz pytanie retoryczne, to proszę bardzo: podaj mi adresy fanpejdżów odnoszących się do wiadomej serii, które powstały w ostatnich latach. Mogą być polskie :).

Seria nie żyje, forum wytarło jak gwint w lufie RPK - czego jeszcze chcesz? Nie ma miejsca dla nadziei w rynku nastawionym na konsumpcjonizm, po prostu nie ma. Pokemony dały rady, a wiesz czemu? bo mówiło się o nich. Bo była pewna ciągłość wydawnicza. Bo były w tym pieniądze. Scena modderska nie zmieni tego faktu. Choćby dlatego, że nie ma tego samego przebicia, co pieniądz.

Nie strzępiłbym sobie języka, gdybym nie był pewien swojego zdania. Widziałem bowiem taką sytuację wielokrotnie. Epilog zawsze był ten sam. Wiesz co dzieli chociażby sceny Dżageda i "Stalkera"? W tej drugiej istnieje całkiem realne oczekiwanie na kontynuację, pomimo szafowania prawami autorskimi przez kolejne studia. Tymczasem sprawa "JA3" była jednym wielkim scamem, mrzonką. Dało się to wyczuć już na wstępie.

Modderzy tutaj wygrali jeden raz. Kiedy ludzie ze Strategy First próbowali wycisnąć pieniądze ze swojego aktu własności. "Wildfire". Fandom wygrał, bo siłą rzeczy reklama została zaprzęgnięta do pracy. Gdyby nie ona, ten marny mod nigdy nie przebiłby się pod strzechy.

Reasumując. Ruchu nie ma, bo nie ma o czym. Ja nie mówię o 10 postach tygodniowo, lecz minimum 100, 200. To jest ruch, a nie zabłąkani turyści.


*
 
Piotr_1987
Post : 17 lip 2017 23:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 03.06.2013


micand1989 pisze:
Czy ty czasem nie grasz w Euro Truck Simulator 2 ??
Znam gościa z nickiem Madridista a ty masz taki nick w avatarze.


Nie nigdy nie grałem w ETS. Zbieżność zamiłowania jak podejrzewam ;).

Obecnie przebijam się przez Kerbal Space Program z modami i Domina w trybie endless

_________________
Obrazek


*
 
Hurricane
Post : 18 lip 2017 04:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


Powiem Ci nemorus co różni JA od innych gier AAA, różni brak zakupionych opinii w mediach wszelakich (nie wiem jak było z Wildefire), Obecnie produkcje AAA są powtarzalne aż do znudzenia. Obecnie twórcy modów do JA robią więcej (nieodpłatnie i w wolnym czasie), niż wszystkie korporacje wydające AAA (wyjątek to CDRed). Tytuły AAA trzymają się nieźle, bo ludzie kupują oczami (wysokiej jakości grafika w 4K, HDR i inne cuda) zapominając o całej reszcie.

S.T.A.L.K.E.R. 2 to też mrzonki (zresztą mogli "Czyste niebo" nazwać dwójką a "Zew Prypeci" trójką).

Forum jest i nie potrzeba wypisywać dyrdymałów o nie wiadomo czym, a zawsze znajdzie się ktoś, komu można pomóc. To nie produkcja sieciowa, gdzie wypisuje się żale do modów i inne brednie, to też nie są serwisy społecznościowe gdzie masz tematy o tym co jadłeś i robiłeś przez cały dzień.

Ciągłości wydawniczej nie będzie, bo każdy kto kupi prawa do JA chce wyciągnąć jak najwięcej kasy (dał dolara i myśli, że dostanie 100mln), to jest problem.


*
 
nemorus
Post : 28 kwie 2019 00:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 31
  • Dołączył: 26.07.2014




*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron