Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
Lemur
Post : 11 lut 2007 20:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Sądząc po screenach, grafika jak na razie prezentuje się lepiej od Jazz i Ja3 i zdecydowanie lepiej w porównaniu do Brygady. Oby nie było tak że grafika będzie ok, ale wymagania zdejmujące kapcie :P .


*
 
lukasamd
Post : 12 lut 2007 17:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Hehehehe..... jeżeli kod będzie odpowiednio napisany to wymagania mogą być nawet bardzo małe ale większość programistów o to nie dba - przecież klient ma kasę na GF 8800 :)


*
  WWW
Lemur
Post : 12 lut 2007 18:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Developerzy obiecują, a gracze (czasem) w to wierzą. Company of Heroes i na przykład Call of Juarez mają masakrujące wymagania. Mimo to w obie te gierki jakoś udało mi się pograć i przejść bez większego bólu.Żeby tak samo było z "7,62" (albo lepiej),"7,62" to na pewno nie jest tytuł dorównujący graficznie COH. Jednak grafikę ma bezapelacyjnie (jak na ten typ gier) na światowym poziomie. Oby chciało się apeironowi rzeczywiście (tak jak mówią) przeznaczyć jakąś sumę na dobrą optymalizację.
Bez względu na to czy zooptymalizują tą gierę czy nie, uważam że będą problemy z bezbolesnym graniem. No przynajmniej na moim kompie. Obym się hehe, pozytywnie rozczarował:-).


*
 
Len
Post : 12 lut 2007 18:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No tak ale taki Call Of Juarez mozna usprawiedliwić świetną grafiką (chwaloną w każdej recenzji) i ogromnymi mapami. A Brigade E5 czym miało się usprawiedliwić? Chyba tylko lenistwem jej twórców.

7.62 też raczej nie będzie miał żadnego usprawiedliwienia więc lepiej jednak, żeby twórcy dotrzymali obietnic :)


*
  WWW
Lemur
Post : 12 lut 2007 19:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


That's right!:-).
Stąd moje obawy, bo jak mowisz Brygada nie znalazła usprawiedliwienia, tym bardziej "7,62" nie znajdzie. Mimo oczywistej zmiany grafiki na dużo lepszą!. "7,62" to będzie przecież nic innego jak "Brygada" w wersji "Super de luxe" :D . I to pokaże czego nauczyli się programiści a czego nie. Oby nauczyli się jak najwięcej, bo mogą wyczerpać kredyt zaufania. Włosi przez długi czas nie potrafili skonstruować dobrej skrzyni biegów, a Rosjanom trudno jest stworzyć grę bez bugów. Mam nadzieje że potencjał, zdobyte doświadczenie i pieniądze spowodują stworzenie dobrego produktu. Przyda się także szacunek dla gracza i poważne podejście do oczekiwań.


*
 
Grizzli
Post : 12 lut 2007 21:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Ja mam tylko nadzieje że wymagania 7.62 będą na tyle małe żę chociaż się uruchomi na kompie jeśli gra zostanie wydana. Mam nadzieję że też trochę się zatroszczą o ciekawą fabułę a co za tym idzie - questy. Mam nadzieję że będą questy a'la uratowac/odbic zakładników, przejśc misję po cichu nie zabijając nikogo albo trafic w sam środek bitwy miedzy dwoma walczącymi frakcjami a ty możesz przyłaczyc sie :diabel: lub obserwatorem tych.. hm... zjawisk :D Ale sie rozmarzyłem

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Lemur
Post : 12 lut 2007 22:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


To co mówisz o questach wcale nie jest tylko marzeniem. Developorzy twierdzą że napisano tysiące stron dialogów, NPC nie będą tylko kukiełkami i genaralnie do kwestii misji przykładają dużą wagę. Misje i questy mają być zdecydowanie bardziej dopracowane w porównaniu do Brygady. Wydaje się że to nie są czcze obietnice.
Co do wydania gry w Polsce, też mam małe obawy. No ale w głowie mi się nie mieści żeby taki produkt w który wpakowano takie środki i przestał on już być produkcją niskobudżetową (screeny), nie został wydany w Polsce. Skoro w różnych krajach Brygada znalazła fanów i otrzymała nawet status "gold". To po prostu nie wyobrażam sobie aby firmy (bez względu na sytuację gospodarczo-polityczną) nie podpisały umów o dystrybucję i zrezygnowały z niezłych jak mniemam pieniędzy.


*
 
Len
Post : 12 lut 2007 23:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No więc wygląda na to, że Brygada E5 była wprowadzeniem a teraz chcą stworzyć coś co naprawdę będzie mogło stanąć obok JA.


*
  WWW
lukasamd
Post : 13 lut 2007 16:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Len pisze:
No tak ale taki Call Of Juarez mozna usprawiedliwić świetną grafiką (chwaloną w każdej recenzji) i ogromnymi mapami.


A mimo to wymagania mogły być mniejsze :P

Często nie ma czasu i pieniędzy dla optymalizacje dla usera ale to on właśnie na tym traci. No cóż taki los... ja się o wymagania 7.62 nie obawiam bo skoro Carbon (po podkręceniu karty) idzie ok to chyba jeszcze na jakiś czas mam spokój co do modernizacji kompa ;)


*
  WWW
Lemur
Post : 13 lut 2007 16:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


No nie wiem, porównanie do Carbona?. Carbon to głupia gra w sposobie oszukiwania gracza, tam tak naprawdę bardzo niewiele widać, nie ma generowanych plansz po horyzont jak np. w Gothicu 3 i ciemnica jest. Dlatego programiści pozwolili sobie na więcej bajerów niż zwykle, a kompy to jakoś unoszą.
Myślę że już bardziej porównywalną grą do "7,62" jest np. Neverwinter Nights 2. Chociażby ze względu na skalę lokacji, detale, budynki i "rodzaj" grafiki itd. To oczywiście nie jest żaden prognostyk i mogę się mylić. Bo akurat optymalizacja lub jej brak ukazuje się dopiero po zakupie gry.
P.S. Apeiron nawet nie ukrywa że Brygada była "rozbiegówką" do 7,62. Możliwe jest nawet to że "Brygada" to taka "testówka" i podczas prac nad "Brygadą", pracowali już nad "7,62":-).


*
 
lukasamd
Post : 14 lut 2007 21:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No nie chodziło mi o porównywanie obu gier tematycznie ale całokształtem wymagań. Carbon nie ma małych wymagań (choć powinny być sporo mniejsze) a grafa jest dobra.

Efekty typu ukrywanie/nie renderowanie tego czego nie widzi gracz są obecne w większości gier w 3D ;)


*
  WWW
Lemur
Post : 14 lut 2007 22:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Tak, ale Carbon jest szczególny pod względem oszukiwania gracza. Co do wymagań, ja mam słaby sprzęt a gra chodzi mi dobrze na high! :P


*
 
lukasamd
Post : 15 lut 2007 17:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja bym powiedział że nie masz słabego sprzętu bo 7600GS to karta średniego segmentu i jest naprawdę szybka (nie mówię już że obsługuje DX9.0c), wielu może jej pozazdrościć.

A tak w ogóle to skończmy tego małego oftopa ;) Od tego jest inny temat.


*
  WWW
Lemur
Post : 17 lut 2007 16:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Pojawił się nowy wywiad i zdjęcia! Jak przeczytam i potłumacze to dam znać!.

http://www.tacticularcancer.com/content.php?id=31

A oto parę ważnych (przynajmniej dla mnie) informacji od Apeironu:
-"7,62" w stosunku do "Brygady" będzie miała zdecydowanie lepszą fabułę, grafikę, fizykę oraz łatwy w obsłudze interfejs
-Nie bęzie można strzelać "zza węgla" (zza rogu). Ale oczywiście bedzie można wykorzystywać wszelkie przeszkody terenowe do ukrycia się.
-Będą tuziny nowych broni
-Przy tworzeniu postaci będzie można rozdzielić punkty samodzielnie.
-Więcej lepszych elentów RPG. Rozwinięte kwestie dialogowe. Będą ciekawsze i lepsze misje.
-Będzie można tworzyć i szkolić milicję oraz mieć własną bazę.
-prawie każdą misję będzie można ukończyć na parę sposobów.
-Całkowicie nowy silnik (w tym fizyczny) i możliwość częściowego niszczenia otoczenia
-gra ma być wydana w 2007 r.
-"7,62" ma się pojawić w krajach nadbałtyckich, w Europie wschodnie, środkowej i zachodniej:-) (oprócz Rosji rzecz jasna).
-pierwsze, nieoficjalne wymagania sprżetowe to AMD 2,4, 1 Gb RAM, Geforce 5200 lub wyższe.
-gra jest tworzona od 2005 r.

A tutaj link do galerii. Jest ona o tyle ciekawa że pokazuje różnice graficzne między "Brygadą" a "7,62". Bardzo ciekawe :!: :!: .
http://www.tacticularcancer.com/gallery.php?dir=7.62


Ostatnio zmieniony 17 lut 2007 18:51 przez Lemur, łącznie zmieniany 6 razy

*
 
lukasamd
Post : 17 lut 2007 16:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Czytać i tłumaczyć mi się nie chciało ale screeny wyglądają całkiem fajnie ;)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna


cron