Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Barthez
Post : 29 paź 2013 07:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 29.10.2013


Witam Kolegów Najemników!
Opiszę swój pytanie dokładnie i z tłem które zmotywowało mnie do zadania pytania!

Otóż pomimo tego iż z serią JA jestem od 2001r., to JA:BiA kupiłem sobie dopiero kilka dni temu. Postanowiłem też, że pełną rozgrywkę rozpocznę dopiero wtedy kiedy zmodyfikuję sobie tak by wyglądała jak ja tego chcę!
Moje modyfikacje to nic wielkiego i skomplikowanego, pogrzebałem trochę w pliku main_charakter.txt po to by stworzyć własnego najemnika, oddziały wroga wyposażyć tak by wyglądały jak wojsko oraz milicje/partyzantów też tak by wyglądały jak oddziały wojsko finansowane przez jakiś rząd. (oczywiście mogłem ściągnąć gotowca, ale wolałem mieć wszystko po swojemu)
No ale przejdźmy do mojego pytania: otóż każda modyfikacja wymaga testowania, wiec po zmianie wyposażenia milicji postanowiłem sprawdzić jak działa. Oczywiście zmieniłem wyposażenie dla każdego poziomu milicji i tu pojawia się moje zagadnienie które nie daje mi spokoju... Bo owszem podstawowi milicjanci mają wyposażenie które im dałem, ale po wyszkolenie ich na którykolwiek wyższy poziom pozostają tacy jacy byli i nie zmienia się im ani mundur, ani broń... A wydaje mi się że powinno, bo nawet bez modyfikacji każdy wyższy poziom ma inna broń i mundur (przynajmniej tak wynika z pliku main_charakter.txt) Tak więc pytam się jak to działa, czy to wyposażenie/uzbrojenie się w ogóle się zmienia, a jeśli tak to w jakich okolicznościach lub co trzeba zrobić!

Z góry dziękuję z cierpliwość w czytaniu i konkretne odpowiedź na pytanie!
Pozdrawiam!


*
 
Starchris
Post : 29 paź 2013 21:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Ojej, już tak dawno nie grałem w JA BiA, że już zapomniałem jak to wszystko szło :)


Barthez pisze:
Bo owszem podstawowi milicjanci mają wyposażenie które im dałem

Rozumiem, że chodzi o to co im dałeś w pliku main_characters, a nie w grze.


Barthez pisze:
ale po wyszkolenie ich na którykolwiek wyższy poziom pozostają tacy jacy byli i nie zmienia się im ani mundur, ani broń

Jesteś na pewno pewien, że akurat ci na których patrzyłeś to był już ten wyższy poziom, gdyż wyższy poziom milicji wzrasta bardzo wolno, tylko wraz z postępem w grze. Tak więc najszybciej wyższy poziom milicji będzie w Drassen, ale pewnie po zajęciu porządnego kawałka mapy, czyli postępu w grze. Jeśli dobrze pamiętam, to tak to działało.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Barthez
Post : 30 paź 2013 04:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 29.10.2013


Tak chodzi o to co i dałem w pliku.
Milicję da się teraz doszkalać/podnosić lvl za pieniądze i patrzyłem na każdego milicjanta w mieście, wszyscy byli bez zmian... No chyba że mimo szkolenia za kasę, też trzeba odczekać albo coś...


*
 
Starchris
Post : 30 paź 2013 13:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Zdobądź przynajmniej pół mapy i wróć do Drassen i sprawdź, czy nadal tak samo jest.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
igoralex
Post : 09 sty 2014 21:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 09.01.2014


Q-wa (używam sk. ze względu na kulturę) boli mnie jedno gram poraz trzeci zawsze ten sam problem znika to co ugrałem, mam prawie dość ale nasz słowiański bóg Świętowit miał cztery twarze więc i ja spróbuję a co mi tam :wall: sorry kogoś tu coś boli,!!!!!!!! :?: :| :?: :!: :| :!: :!: :!: :!:


*
 
Mixtero
Post : 20 sty 2015 15:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 74
  • Dołączył: 21.11.2013
  • Skąd: Korniaktów Płd.


Może nie zapisywałeś ?? :-)

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie