Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
ManWithTheHorn
Post : 23 lut 2013 12:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 10.06.2012


Witam.

Ostatnio sięgnąłem sobie po równie genialna jak cała seria Jagged Alliance gre ze stajni Sir-Techu...Wizardry 8. I tutaj pewna ciekawostka, która powoduje uśmiech na twarzy i to ,że do tych gier się ciągle wraca. Zresztą .zobaczcie sami czyja podobizna widnieje na tablicy ogłoszeń. Niech ten sen trwa wiecznie....

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


*
 
Starchris
Post : 24 lut 2013 19:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


A jak podejdziesz tam do ściany bliżej, to co dokładnie na jej podobiźnie pisze?>

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
JollY_BeAsT
Post : 25 lut 2013 08:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 42
  • Dołączył: 09.11.2011
  • Skąd: Warszawa teraz Olsztyn potem może Tokyo


A ja nadal nie mogę zdobyć tej gry . G.o.G. ma zaporowe ceny a sprzedawcy w sklepach traktują mnie jak głupka gdy pytam o ten tytuł . Wiem że CD Projekt wydał tę grę w 2001 .

P.S . Toż to Scope z Ja 2 . :P

_________________
Moje nogi są jak SKS tactical , próba zrobienia z antyka AR LKM . Ciągle się zacina i wymaga ciągłej uwagi . Ale walczę dalej aby żyć ...


*
 
Coyote123
Post : 25 lut 2013 09:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 16
  • Dołączył: 05.01.2013


Czy mógłbyś się pochwalić jaką masz drużynę. Widzę, że masz Saxx-a oraz RFS-81, ale jak wyglądają pozostali?


*
 
ManWithTheHorn
Post : 26 lut 2013 10:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 10.06.2012


Postacie sam tworzyłem , mam wojownika Mook , który walczy garłaczem i giant swordem, ninja Duszek...dla chyba najlepszej broni jaka jest w grze- cielesnej trzcinki, złodzieja nie tworzyłem..gotowy w grze ma barzdzo dobre staty...dalej oczywiście psionik..też duszek (ta postać wymiata. Jeszcze jest alchemik (moja ulubiona klasa) i wynalazca ..też Mook płci żeńskiej. Co roku sobie sobie ta gre instaluje..bo ciągle do niej wracam..tak jak do JA2 i przechodziłem gre nawet 2 osobowa drużyną. Starchris, co do tekstu koło fotki Scope ..tam są jakieś bazgroły Umpani..bo właśnie w ich bazie jestem. JollY_BeAsT, mam 2 egzemplarze tej genialnej gry...1 moge ci odsprzedać za symboliczną złotówke+pokrycie kosztów wysyłki.

Tutaj na zachęte..może uda sie zdobyć wam tą gre.. bardzo wymagającą myślenia taktycznego. Rozgrywka bardziej złożona niż w JA2. Oto scenka walki z jednym z bossów.

https://www.youtube.com/watch?v=qBZaxruepww


*
 
diora
Post : 19 sty 2015 18:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 19.01.2015


Fajnie to wyszło.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron