Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Perry
Post : 16 sty 2013 12:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Kushin pisze:
To nad czym bedziemy pracowac zalezy od naszych sugesti, pomyslow etc.


No to na pewno, ale na jakiej platformie, etc..? Bo za bardzo się nie rozpisałeś.

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Starchris
Post : 16 sty 2013 12:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Na pewno wszystko najpierw będzie dostosowane do JA2 1.13, a później w miarę możliwości do klasycznego JA2.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Kushin
Post : 16 sty 2013 13:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 136
  • Dołączył: 27.12.2006
  • Skąd: San Mona


Perry pisze:
No to na pewno, ale na jakiej platformie, etc..? Bo za bardzo się nie rozpisałeś.


No to czemu nie czytasz postów, przecież postanowiliśmy :

micand1989 pisze:
Na początek będziemy się zajmować reaktywacją DBB. Dużo użytkowników o niego pyta, dlaczego nie ma stabilnej wersji, chcą spróbować właśnie w niego zagrać.


I tak jak wspominał Starchris, napewno będzie to platforma 1.13, teraz to standard i najwiecej mozliwosci.

_________________
Obrazek


*
  WWW
Perry
Post : 16 sty 2013 13:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Starchris pisze:
Na pewno wszystko najpierw będzie dostosowane do JA2 1.13, a później w miarę możliwości do klasycznego JA2.


A no to spoko, czyli w zasadzie będzie prościej :)

P.S. Wiem, że to nie miejsce na takie uwagi, ale nie działa mi cos cytowanie selektywne, zgłosiłem to juz w temacie "Problemy techniczne"

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Kushin
Post : 16 sty 2013 13:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 136
  • Dołączył: 27.12.2006
  • Skąd: San Mona


Perry pisze:
P.S. Wiem, że to nie miejsce na takie uwagi, ale nie działa mi cos cytowanie selektywne, zgłosiłem to juz w temacie "Problemy techniczne"


Rozumiem, ja aktualnie nie mam problemów z forum, wcześniej przez kilka dni tylko mi #502 czasami wyskakiwało :) A tak to jest luźno...

Jak coś to czytaj wszystkie posty w danym temacie by być na bierząco i by nie zadać jakiegoś pytania na które już była odpowiedź. Jeżeli masz umiejętności tak jak u micanda to pogadaj z nim o dołączeniu do grupy i pomożesz nam przy projekcie DBB. Na początek taki mały projekt sprawdzi nasze zaangażowanie, umiejętności i pozwoli nam sie bliżej poznać w grupie by działać sprawniej.

_________________
Obrazek


*
  WWW
Perry
Post : 16 sty 2013 13:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Kushin pisze:
Jeżeli masz umiejętności tak jak u micanda to pogadaj z nim o dołączeniu do grupy i pomożesz nam przy projekcie DBB. Na początek taki mały projekt sprawdzi nasze zaangażowanie, umiejętności i pozwoli nam sie bliżej poznać w grupie by działać sprawniej.


Już wysłałem zgłoszenie do grupy moderów, czekam na odpowiedź, szczerze mówiąc nie widziałem jeszcze DBB, ale sam fakt, że coś się dzieje cieszy mnie niezmiernie.. A co do DBB, czytałem i myslałem, ze to tylko sugestia a nie postanowienie.. Ale dzieki za sprostowanie.

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Kushin
Post : 17 sty 2013 11:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 136
  • Dołączył: 27.12.2006
  • Skąd: San Mona


Jak już micand1989 sie zoorganizujesz co i jak z pracą nad DBB to napisz dokładnie co jest do zrobienia, kto czym moglby sie zajac i jakie pliki beda mu potrzebne. Najlepiej załóż nowy temat, byśmy już tam pracowali :)

_________________
Obrazek


*
  WWW
hasan_talib
Post : 17 sty 2013 11:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Kushin pisze:
A co do działań to ten dział jest tylko nasz i tylko mi widzimy co jest w nim grane więc, zlecenia można dawać tutaj :)


To coś chyba ktoś zaniedbał "uprywatnienie" działu, bo ja moderem nie jestem i też widzę co każdy tu pisze ;-) Być może starchris będzie chciał to rozważyć jako problem techniczny, nie wnika. Pozdrawiam, popieram pomysły modowania i więcej wam spamował nie będę :D


*
 
kwachu
Post : 17 sty 2013 12:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 33
  • Dołączył: 05.04.2012
  • Skąd: Rybnik


Czapka niewidka zdaję się ma dziury jak ser szwajcarski. Ja tylko chciałem dopisać że kiedyś coś programowałem w C/C++, tworzyłem mapy dla własnego użytku. Modowaniem jako tako się nie zajmowałem, lecz potrafię ogarnąć temat jeśli będzie trzeba. Generalnie zajmuje się nagrywaniem własnych kawałków instrumentalnych więc nagranie kwestii mówionych czy jakichś ścieżek dzwiękowych nie jest mi obce. Z czasem wolnym tak średnio. Pomysł na DBB mod jest naprawdę trafny. Jeśli będę mógł w czymś pomóc to bardzo chętnie, w miarę możliwości. Powodzenia.


*
 
Kushin
Post : 17 sty 2013 12:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 136
  • Dołączył: 27.12.2006
  • Skąd: San Mona


hasan_talib pisze:
To coś chyba ktoś zaniedbał "uprywatnienie" działu, bo ja moderem nie jestem i też widzę co każdy tu pisze ;-) Być może starchris będzie chciał to rozważyć jako problem techniczny, nie wnika. Pozdrawiam, popieram pomysły modowania i więcej wam spamował nie będę :D


To nie było zaniedbanie tylko moje niedopatrzenie :D Bedą działy W.I.P. dla Aktywistów i Informacyjne dla Zwolenników, więc wszystko gra :)

kwachu jeżeli chciałbyś nam pomóc w wolnym czasie to myślę że micand1989 się do Ciebie zgłosi :)

_________________
Obrazek


*
  WWW
Assur-ad-mu
Post : 17 sty 2013 16:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 294
  • Dołączył: 30.06.2010


Witam

Jeśli nie jest za późno to mógłbym polecić swoje umiejętności w tym temacie. Sam tworzyłem swoją modyfikację, w głównej mierze dla siebie lecz praca w grupie stwarza większe możliwości.

Podczas tworzenia własnej modyfikacji posiadłem wiedzę w dziedzinie:

1. Modyfikacji plików .sti
2. Tworzenia nowych dodatków, broni, materiałów wyb. i innego typu asortymentu.
3. Edycji plików .xml
4. Znajomości programów do modyfikacji (XML Editor, INI Editor)
5. Biegła obsługa programów graficznych
6. Doświadczenie w modyfikacji.

Jak już wcześniej wspomniałem tworzyłem własną modyfikacje która jest niemal na ukończeniu, ale znajdują się w niej liczne błędy jak i niedopracowania. Była ona tworzona na JA2 1.13 - Release 4870 PL. Niestety musiałem przerwać tworzenie ze względu na szkołę. To jest niestety czynnik którego nie mam za dużo - czas - i to on nie pozwala mi skończyć. Miałem już wcześniej napisać ale niestety byłem pochłonięty nauką.

Pozdrawiam

_________________
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 18 sty 2013 15:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


No właśnie, a Ty przypadkiem nie tworzyłeś czegoś podobnego do DBB, albo wdrażałeś mnóstwo nowych broni do Twojej modyfikacji.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Assur-ad-mu
Post : 18 sty 2013 20:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 294
  • Dołączył: 30.06.2010


To właśnie ja. Tak jak już wspomniałem prace musiałem przerwać choć MOD jest prawie gotowy. Raczej nie posiada on błędów chociaż przygotowana jest nowa partia broni gotowa do wstawienia (sam nie wiem ile tego jest ale dużo). Tylko należałoby ją zmniejszyć do odpowiednich rozmiarów i zaimplementować do gry.

Ale to co jest już teraz to około 100 nowych broni (część znaleziona w DBB), bardzo dużo różnego rodzajów pakunków (w dużej mierze powielone lecz każde przystosowane dla różnego rodzaju osprzętu). I wiele dodatkowego uzbrojenia. Aktualnie jest ich w sumie 2164 (wszystko). Zmieniony jest także plik INI oraz ogólna grafika na twoją jeśli się nie mylę. :) . Do tego dochodzi jeszcze wiele zmian na plikach xml. Ale to już drobne zmiany.

Całość to 180 MB ale jest spakowany do pliku .exe i jego rozmiar to 40 MB. Taka mała kompresia :) i wygoda podczas zamiany plików.

Jakby co to potrafię jeszcze tworzyć pliki wsadowe i pliki exe

_________________
Obrazek


*
 
Slay
Post : 19 sty 2013 02:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 16
  • Dołączył: 16.01.2013


A może by tak na początek stworzyć jakiegoś lekkiego moda - pamiętacie jeszcze Deadly Games? Zamiast wielkiej kampanii kilkanaście mniejszych zadań różnego typu, kilka - kilkanaście sektorów na misje, dodatkowo spory nacisk położony na sprzęt - dużo nowych zabawek, możliwość wyboru/kupna broni przed każdą misją. Co o tym myślicie?

_________________
Obrazek


*
 
Kushin
Post : 19 sty 2013 08:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 136
  • Dołączył: 27.12.2006
  • Skąd: San Mona


Slay pisze:
A może by tak na początek stworzyć jakiegoś lekkiego moda - pamiętacie jeszcze Deadly Games? Zamiast wielkiej kampanii kilkanaście mniejszych zadań różnego typu, kilka - kilkanaście sektorów na misje, dodatkowo spory nacisk położony na sprzęt - dużo nowych zabawek, możliwość wyboru/kupna broni przed każdą misją. Co o tym myślicie?


To by było coś jak Legion, a ja myśle nad czymś jak Shady Job :)

_________________
Obrazek


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna


cron