Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
aszek
Post : 06 lip 2011 09:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 260
  • Dołączył: 13.11.2009


Pewnie że rośnie, kampania BSa daje alternatywę w zrealizowaniu głównego celu gry bez udziału frakcji rządowej/rebeli. A po skończeniu lini fabularnej BSa możesz także grać sobie dalej (jak chcesz). Jest potem możliwość przejęcia całej mapy i czerpania zysków z podatków (w modzie zostało to nazwane "gram dla siebie"). Dlatego żeby CGL nie stał w miejscu, oczywiście musi rosnąć, na koniec spokojnie będzie 15-16ty lvl.

_________________
Obrazek kogo by tu jeszcze sprać, no kogo... ? - Wojmił (brat księcia Mirmiła)


*
 
tomek54
Post : 06 lip 2011 13:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 16
  • Dołączył: 28.02.2011


Dziękuje bardzo za rozwianie wątpliwości :one:
Do zobaczenia w bitwie :P


*
 
Lutek70
Post : 06 lip 2011 20:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 54
  • Dołączył: 29.07.2010


W wersji 1.7 miałem 15 CGL już pod koniec misji z BSa i dopiero wtedy zacząłem wykonywać misję z oryginału zatem końcowy CGL może być znacznie wyższy niż sugerował Aszek :D ,jaki tego nie wiem bo zainstalowałem już wersję 1.8 i wobec tego mam pytanie:czy za przejście mini kampanii są jakieś bonusy(poza zdobytym doświadczeniem oczywiście)?


*
 
aszek
Post : 07 lip 2011 00:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 260
  • Dołączył: 13.11.2009


Niestety, ale w E6 CGL ma limit, max. 16. Odnośnie mini kampanii to właśnie skończyłem tą pierwszą (w pojedynkę :P), 10cio sektorowy trening... trwało to 5 dni czasu gry, a ile ja się giwer nazbierałem, a ile się namęczyłem z pakowaniem dwóch plecaków z łupami - no i dupa, przy wyjściu z ostatniej misji BS zabrał mi wszystko (nawet cgl 3 który tam dobiłem) :( Na pocieszenie, podrasowane staty zostały. Mogę teraz wziąć kolejny trening (15 misji), lub pobawić się w coś innego - chodzi o coś z rozwijaniem zabawek (narazie nie wiem, bo nie sprawdzałem o co tam chodzi).

_________________
Obrazek kogo by tu jeszcze sprać, no kogo... ? - Wojmił (brat księcia Mirmiła)


*
 
Lutek70
Post : 07 lip 2011 11:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 54
  • Dołączył: 29.07.2010


Te mini kampanie są dla masochistów :P (przeszedłem tą samą 10cio sektorową).Szkoda że nie ma żadnych profitów z jej ukończenia(np jakiejś broni ;) )Misje są wymagające,zwłaszcza na początku gdy mamy tylko pistolety i np 25ciu przeciwników ale dobrze że staty chociaż zostają.


*
 
tomek54
Post : 16 lip 2011 06:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 16
  • Dołączył: 28.02.2011


Hej. Mam pewien problem z BS 1.8. Mianowicie doszedłem do misji z kopalnią złota, i w momencie rozmowy z Liberianem w Sagradzie (gość pokazuje ci kopalnie), wskakuje ładowanie mapy- a zaraz potem wyskakuje do systemu. W 1.7 było to samo ale jakość zaskoczyło. Spotkaliście się już z tym może ?


*
 
aszek
Post : 16 lip 2011 06:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 260
  • Dołączył: 13.11.2009


Pewnie gierka znowu zepsuła sobie jakieś pliki, sprawdź w folderze logów plik MissingResource.log, po tym powinieneś trafić na winowajcę. Jak stwierdzisz że ów plik ma zerową wagą to go wywal, choć jest mała szansa że się samo naprawi, bo oryginał musiałaby być jakimś .azp.

_________________
Obrazek kogo by tu jeszcze sprać, no kogo... ? - Wojmił (brat księcia Mirmiła)


*
 
tomek54
Post : 16 lip 2011 10:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 16
  • Dołączył: 28.02.2011


Uf jakoś wskoczyło. Dziwne ale w akcie desperacji ciągle próbowałem, i za którymś razem zaskoczyło :jupi: .
Dziękuje za pomoc :one:


*
 
Svean
Post : 23 gru 2011 11:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Nie wiem czy ktoś w to jeszcze gra ale jest Blue Sun 1.9. W poprzednie wersje nie grałem niemniej liczę ze trochę potestuję przez święta :)

_________________
Obrazek


*
 
pawelvc
Post : 02 mar 2012 17:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 22.02.2008


Cóż. Grałem tylko troche w BSM-a. I powiem jedno, ten mod jest zaje*isty, animacje są bardzo ładne i 5 kontenerów broni gratis(jak wpisałem w konsoli komende na otwarcie zbrojowni to mi się ładowała 5 minut) Na razie go nie dotykam bo chce przejść gre po stronie rządu teraz(Bronie Cicuad De Oro czy jakoś tak).


*
 
Ronnie
Post : 22 mar 2012 19:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 115
  • Dołączył: 05.03.2012
  • Skąd: Radom


BSM 2.0 wchodzi w fazę testów beta. Będzie można w końcu postrzelać z Beryla :jupi:

_________________
Obrazek


*
 
BazylPluszak
Post : 17 sie 2012 13:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 24
  • Dołączył: 26.07.2010


Witam ... Mam parę pytań do weteranów BSM (gram na testowej 2.0)
1) O co chodzi z niewolnikami ? ... jak rozumiem taki gość po kupieniu od barmana będzie dla mnie walczył do końca gry lub swojego czy coś innego się z nimi robi ... poza tym czy w tej grze jest Flo ? bo nie zauważyłem jej w ofercie u barmanów.
2) Czy korzystanie z usług najmitów z JA2 niesie za sobą jakieś komplikacje typu wywalanie do windy, niemożność ukończenia jakiegoś zadania lub wrogość którejś z frakcji?
3) Przyłączył się do mnie niejaki Paquito, czy będą z nim jakieś questy i czy będzie on mi do czegoś konkretnego w grze potrzebny bo nie wiem czy mogę go bezpiecznie wywalić z ekipy czy lepiej trzymać ze względu na jakieś późniejsze akcje z nim związane?
4) Po zabiciu pierwszego nieszczęśnika wyskoczyło mi pytanko czy chcę zwiększyć poziom ... o co z tym chodzi i dlaczego miał bym nie chcieć zwiększać poziomów? przecież wydaje się oczywiste, że im większy poziom tym lepiej więc po co ta plansza z tym pytaniem?


Ostatnio zmieniony 17 sie 2012 13:57 przez BazylPluszak, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Svean
Post : 21 sie 2012 11:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


ad 1). Niewolnicy są z tego co pamiętam dość tani i na zawsze - tyle że są to cieniasy których wytrenowanie potrwa wieki (raczej na pewno skończysz do tego czasu grę lub Ci się znudzi ;)). Poza tym możliwe że niektórych najemników po prostu nie ma (np. Flo chyba by miała staty na poziomie niewolników).
ad 2). Nie przypominam sobie wywałek itp rzeczy ale najmici i tak w 3D bazują na innych modelach ludzików, tyle że portrety maja inne (i staty).
ad 3). Nie pamiętam wszystkich imion ale Paquito chyba jest częścią jakiegoś questu i chyba gdzies go trzeba doprowadzić? Sprawdź w dzienniku.
ad 4). Nie pamiętam pytania o zwiększenie poziomu ale w sumie fajny patent :) Im wyższy poziom (tzw CGL) tym lepsze bronie w sklepach itp., ale też trudniejsi przeciwnicy (z lepszą bronią) w misjach losowych. Wyższy poziom gry to co innego niż poziom (wyszkolenie) najemników - jak za szybko narobisz poziomów może się okazać że nie możesz przejść z miasta do miasta bo Ci bandyci robią rzeźnie po drodze.

_________________
Obrazek


*
 
Ronnie
Post : 21 sie 2012 13:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 115
  • Dołączył: 05.03.2012
  • Skąd: Radom


1. W BSM niewolnicy to chyba głównie właśnie najemnicy MERC. Pamiętam, że miałem Hayewire'a, Biffa i Gasketa. Więc może Flo też jest.
2. Nie ma tu relacji z JA2 i najemnicy nie wpływają na cywili ani na siebie. Możesz śmiało brać Iwana i Steroida do jednej drużyny :-)
3. Paquito jest naszym kontaktem w kraju. Jest potrzebny do rozpoczęcia fabuły moda. Idź według fabuły czyli szukaj bagażu u dziwki w Puerto Viejo albo olej to i od razu udaj się do Sagrady na posterunek policji i porozmawiaj z kuzynem Paco.
4. Current game level determinuje jakiej broni używają postacie w grze. Im wyższy tym z nowszej/lepszej będą korzystać. Poziomów jest 16 i zwiększają się w miarę postępu fabuły/zabitych przeciwników. Ale o ile dobrze pamiętam ilu byś przeciwników nie ubił to nie można awansować powyżej ósmego poziomu przed misją obrony/zdobycia Ciudad de Oro (w zależności od strony konfliktu).

_________________
Obrazek


*
 
BazylPluszak
Post : 22 sie 2012 18:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 24
  • Dołączył: 26.07.2010


1) Odkryłem że niewolników "skupuje" sklepikarz z Cali-Cantinos więc może jest i jeszcze jakieś inne dla nich zastosowanie niż mięso armatnie lub handel z tym sklepikarzem.
2) W tym pytaniu nie chodziło mi o animozje pomiędzy najemnikami tylko sytuacje gdy obecność takiego gościa w składzie spowoduje wrogą reakcję w jakimś mieście ... Dawno temu jak grałem w "podstawkę" po uwolnieniu Tani z więzienia wybrałem się z nią w składzie do Olvegi i spotkałem się tam z wrogim przyjęciem, gdy oddałem zadanie i wlazłem bez niej do tego miasta, to po staremu wszyscy byli przyjaźnie usposobieni, więc wyszło że Tania powodowała tam agresję i boję się że z którymś z "nowych" najemników może być podobnie ... na razie mam Fox w ekipie i cgl 5 i nie spotkałem się nigdzie z takimi niespodziankami.
3) Na razie boję się wywalać Paquito ze składu bo raz go zostawiłem po zrobieniu zadania z bagażem i policjant w Sargadzie nie chciał mi dawać nowych zadań. Musiałem się po niego wrócić i dopiero w tedy mogłem ruszyć z fabułą. Obecnie mam zarówno jego jak i Kelly, są w prawdzie całkiem przyzwoici ale wolał bym kogoś innego na ich miejsce, tylko że boje się że pozbycie się ich sprawi, że nie dostanę jakichś misji.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna


cron