Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 18 sie 2009 14:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jaahquubel pisze:
Miodne teorie spiskowe (ogólnie lubię posłuchać o teoriach spiskowych, ale nie tu) o tym, że Amerykany w kosmos nie poleciały...


Fakt... to już przegięcie jest.
Z drugiej strony sama rocznica tak hucznie obchodzona (również w internecie) to IMO zły pomysł: przez te lata niewiele się zmieniło w kwestii programów kosmicznych.

Same teorie spiskowe czasami również nieźle rozwalają (czytaj: rozbawiają do łez). Najlepsze są te, o spisku mającym na celu kontrolowanie ludzkości na świecie - sam opowiadający wydaje się być doskonałym manipulatorem :)


*
  WWW
Len
Post : 17 wrz 2009 12:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Skoro temat o głupocie w sieci to zaprezentuję jedną, która przyszła na moją skrzynkę pocztową. Cały czas wyświetlało mi, że mam jedną nieprzeczytaną wiadomość, nie wiedziałem o co chodzi ponieważ na pierwszej stronie nic nie było. Zajrzałem na ostatnią a tam niespodzianka:

Obrazek

Zwróćcie uwagę na datę. Ja sam nie wiedziałem, że to już tyle czasu minęło odkąd założyłem to konto :-D


*
  WWW
p5a
Post : 03 mar 2012 17:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 27
  • Dołączył: 29.07.2011


Uuuuuuuuu co to jest forum o tematyce ogólnej??
Nie róbmy kiczu ze strony, tematyka dotyczy JA i koniec kropka.

<USUNIĘTE>, a posty ze względu na bardzo offtopowe przeniesione do odpowiedniego tematu

Ogromna prośba do administratora, reagujmy w miarę możliwości, bo zaraz bedziemy naprawiać żelazka i tostery.. :/


Z wyrazami uznania,
Luq..


*
 
Starchris
Post : 03 mar 2012 17:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


p5a pisze:
Uuuuuuuuu co to jest forum o tematyce ogólnej??
Nie róbmy kiczu ze strony, tematyka dotyczy JA i koniec kropka.

Jest specjalne miejsce na forum, na którym można pytać w sprawie innych gier i ten dział jest od tego. To że akurat Ty masz ogromną wiedzę na temat to nie znaczy, że wszyscy mają i wszyscy powinni od razu wiedzieć co robić.


p5a pisze:
Ogromna prośba do administratora, reagujmy w miarę możliwości

No żebyś wiedział, że w miarę możliwości reagujemy i przede wszystkim od razu usuwamy takie chamskie i wulgarne wypowiedzi jak Twoje. Nie widzę żadnych powodów aby w taki sposób zwyzywać innego użytkownika tylko z powodu, że poprosił o pomoc. Autor tematu wykazał się na tyle uczciwością i szacunkiem wobec tego forum, że poszukał i napisał ten temat tam gdzie dokładnie powinien, a to już dobrze o nim świadczy.


p5a pisze:
bo zaraz bedziemy naprawiać żelazka i tostery..

To nam na pewno nie grozi, o to możesz być spokojny.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
p5a
Post : 03 mar 2012 20:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 27
  • Dołączył: 29.07.2011


Mmm polecimy z ripostą.... ;)

''To że akurat Ty masz ogromną wiedzę na temat to nie znaczy, że wszyscy mają i wszyscy powinni od razu wiedzieć co robić.''

Tutaj nie chodzi o wiedzę Szanowny Panie, tylko najzwyczajniej o porządek na forum internetowym. Mam nadzieję że mam do czynienia z administratorem, nie będę się rozpisywał nt. funkcjonowania forum, dobrze wiesz co się w tej chwili dzieje, jak poszukujesz cennych informacji, a ktoś sobie urządza perypetie słowne niezwiązane z tematyką. Problemem nie jest jedno forum, ale multum ,,smiecia'' który się przewija i nikt tego nie nadzoruje. Ludziom się zwyczajnie nie chce szukać, każdy się nauczył dostawać wszystko na przysłowiowej tacy, bez wkładu własnego ze swojej strony to wg. Ciebie jest rozsądne rozwiązanie? To jest mądre? Popierasz tego typu działania?

,,takie chamskie i wulgarne wypowiedzi jak Twoje'' hmm.. Nie nazwałbym tego ,,chamską wypowiedzią'' tylko otrzeźwieniem. Szanuję to forum, z JA jestem od początku, regularnie czytam wątki i refleksje użytkowników, strona ma swój status, podtrzymujmy go.
Przyznaję user napisał tam gdzie należy. Mój błąd.

Szanuję Twoje zdanie, w obecnym czasie porządek internetowy jest ,,pojęciem względnym'', wierzę że będziesz trzymał powyższy.

Z wyrazami uznania,
Luq..


*
 
Stridingshadow
Post : 03 mar 2012 21:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


p5a pisze:
Mmm polecimy z ripostą....

''To że akurat Ty masz ogromną wiedzę na temat to nie znaczy, że wszyscy mają i wszyscy powinni od razu wiedzieć co robić.''

Tutaj nie chodzi o wiedzę Szanowny Panie, tylko najzwyczajniej o porządek na forum internetowym. Mam nadzieję że mam do czynienia z administratorem, nie będę się rozpisywał nt. funkcjonowania forum, dobrze wiesz co się w tej chwili dzieje, jak poszukujesz cennych informacji, a ktoś sobie urządza perypetie słowne niezwiązane z tematyką. Problemem nie jest jedno forum, ale multum ,,smiecia'' który się przewija i nikt tego nie nadzoruje. Ludziom się zwyczajnie nie chce szukać, każdy się nauczył dostawać wszystko na przysłowiowej tacy, bez wkładu własnego ze swojej strony to wg. Ciebie jest rozsądne rozwiązanie? To jest mądre? Popierasz tego typu działania?

,,takie chamskie i wulgarne wypowiedzi jak Twoje'' hmm.. Nie nazwałbym tego ,,chamską wypowiedzią'' tylko otrzeźwieniem. Szanuję to forum, z JA jestem od początku, regularnie czytam wątki i refleksje użytkowników, strona ma swój status, podtrzymujmy go.
Przyznaję user napisał tam gdzie należy. Mój błąd.

Szanuję Twoje zdanie, w obecnym czasie porządek internetowy jest ,,pojęciem względnym'', wierzę że będziesz trzymał powyższy.

Z wyrazami uznania,
Luq..


Słuchaj Cwaniaku.
Nie jestem już moderatorem na tym forum, więc możesz potraktować moje słowa jako przyjacielską radę.

Wszyscy tutaj cenią Twój wkład, ale wydaje się, że Ty go chyba cenisz najbardziej.

Problemem na forum (i w necie ogólnie) jest multum ludzi, którym uroiła się święta misja zbawiania wszechświata od 'ciemnoty', przy czym ciemnotą ma być każda opinia bądź zachowanie, inne od tego, którzy upatrzyli sobie sami.

Zatem moja dobra rada: spuść z tonu i traktuj ludzi po koleżeńsku, a oni zwrócą większą uwagę na to, co być może masz do powiedzenia.

Możesz też robić jak dotąd, ale uwierz mi, że dobicie się do Twojego profilu i kliknięcie 'zbanuj' trwa pięć, do dziesięciu sekund w porywach, i żadnemu moderatorowi nie drgnie podczas tego ręka, bo choć każdy ceni sobie Twoje zdanie, to Twoja postawa pozostawia wiele do życzenia.

Mówię Ci jak każdy zwykły użytkownik: naucz się mówić do innych po ludzku, albo szukaj miejsca, gdzie docenią Twój ton, bo to forum do nich nie należy.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 03 mar 2012 21:33 przez Stridingshadow, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
p5a
Post : 03 mar 2012 22:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 27
  • Dołączył: 29.07.2011


Stridingshadow, CWANIAK? EEEEee szalejesz!, toleruję normalną polemikę a nie ,,formy zastraszania' 'a w tej chwili dziwnie poczułem się zastraszony :lol: ... problemem jest to ze zwróciłem uwagę, hmmm zbyt konserwatywne podejście? Nie mam zamiaru z nikim ,,walczyć'' ani zabawiać świata, masz jakieś urojenia po prostu napisałem to co myślę, dla mnie liczy się to co piszesz, a w Twoim przypadku forma wypowiedzi i znajomości tematyki stoi na wysokim poziomie, czytając komentarze z którymi spotkałem się do tej pory jestem pełen uznania (nie l****ę Ci d**y tylko piszę tak jak jest i to nie są urojenia). Zbanowanie? Za co chcesz mnie zbanować za wolność wypowiedzi? Za to że napisałem tak jak myślę? Tak jak wspomniałem toleruję zdrową polemikę i argumenty.
jeszcze raz nie mam zamiaru zbawiać świata :lol2: , segregować śmieci, i dbać o środowisko... :D interesuje mnie to co masz do powiedzenia, powiem więcej spora cześć osób czyta ,,wymioty'' ktore do niczego sie nie nadają aż w pewnym momencie juz sie tego nie da czytać, i zaczyna się tzw. ,,zdrowa polemika''... Na którą nie wszyscy są przygotowani. Stridingshadow nie wiem dlaczego poczułes sie urażony? Forma mojej treści jest kierowana w określonym kierunku, nie rozumiem Twojej postawy.
Przez chwilę poczułem się wręcz osaczony :kosci: hehe
pozdrawiam i do usłyszenia kolego...

dobrej nocy :)


*
 
lukasamd
Post : 03 mar 2012 23:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A mnie w całej tej sytuacji rozwala co innego - ktoś wpada w dział offtopowy, pisze że coś mu nie pasuje... w temacie który umarł prawie 3 lata temu.
Dałoby się to jeszcze zrozumieć, gdyby ten ktoś chociaż pisał na temat. Tymczasem robi sam to, o czym wspomina - śmieci. :>


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 03 mar 2012 23:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


p5a pisze:
toleruję normalną polemikę a nie ,,formy zastraszania' 'a w tej chwili dziwnie poczułem się zastraszony ...

Nikt Cię nie zastrasza.
Biorąc pod uwagę poziom Twojej wypowiedzi, niewiele miałeś dotąd wsp. z normalną polemiką.

p5a pisze:
masz jakieś urojenia po prostu napisałem to co myślę, dla mnie liczy się to co piszesz, a w Twoim przypadku forma wypowiedzi i znajomości tematyki stoi na wysokim poziomie, czytając komentarze z którymi spotkałem się do tej pory jestem pełen uznania (nie l****ę Ci d**y tylko piszę tak jak jest i to nie są urojenia)

Urojenia to będziesz koleżko rozpoznawał, jak dostaniesz na to papierek, a teraz bądź łaskaw wypowiadać się, jak na Twoje kwalifikacje przystało.

p5a pisze:
Za co chcesz mnie zbanować za wolność wypowiedzi?

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale na tym forum obowiązuje pewien regulamin, który jako taki ogranicza wolność wypowiedzi (eureka!).

Powiesz "Jak to przebrzydły komuchu, nie wstydzisz się jawnie przyznawać do tego, że popierasz ograniczenie wolności wypowiedzi?" (wklej tu dużo wykrzykników i pytajników dla większego dramatyzmu).
A ja odpowiem "Bingo, bo to forum, rozmowa moderowana, moderacja jest ograniczeniem wolności wypowiedzi, żeby cała dyskusja miała jakiś kształt, a jej uczestnicy mogli czerpać z niej zamierzone korzyści.

p5a pisze:
Za to że napisałem tak jak myślę? Tak jak wspomniałem toleruję zdrową polemikę i argumenty.

A treść postów ograniczona jest przez regulamin forum zarówno pod kątem formy i jak i treści.
I naprawdę nikogo specjalnie nie obchodzi, co o tym myślisz, to forum ma taki regulamin.

p5a pisze:
interesuje mnie to co masz do powiedzenia, powiem więcej spora cześć osób czyta ,,wymioty'' ktore do niczego sie nie nadają aż w pewnym momencie juz sie tego nie da czytać

Właśnie dlatego na forum wolność wypowiedzi jest ograniczona.
Możesz sobie gadać co chcesz na swojej prywatnej stronie, serwisie, stronie na portalu społecznościowym.
Jak komuś się nie spodoba, to nie wejdzie/usunie subskrypcję.
Tutaj mamy konkretne reguły zgodnie z którymi się do siebie odnosimy, albo huzia.
Inaczej po prostu nie da się rozmawiać.

p5a pisze:
Stridingshadow nie wiem dlaczego poczułes sie urażony?

Nie poczułem się urażony.
Po prostu uważam, że nie rozumiesz podstawowych zasad, wg. których się tu do siebie odnosimy.

p5a pisze:
nie rozumiem Twojej postawy.

Chuck Norris Mówi "Jeżeli nie masz do powiedzenia o danej osobie nic dobrego, to nic nie mów".
A na poważnie, to regulamin mówi "Jeśli nasze posty nie wnoszą nic do tematu to najlepiej nie pisz nic. Posty nie wnoszące nic do tematu będą kasowane." (to jest tzw. magiczny podpunkt 9' regulaminu).
Twój pierwszy post naprawdę nic nie wniósł do dyskusji.
Następne przekształciły ją w offtop, który wreszcie wylądował w temacie 'głupota w necie'.

_________________
Obrazek


*
 
p5a
Post : 03 mar 2012 23:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 27
  • Dołączył: 29.07.2011


Stridingshadow WoW na podastawie mojej wypowiedzi powstał nowy offtop, ale zawirowania :kosci:
W sumie coś w tym jest niech każdy napisze ,,co mu leży''... :kosci:
Cieszy mnie to że mamy ,,sito'', tylko niech ono się uaktywnia wtedy kiedy potrzeba :P
Nie bede wnikał w nk, facebooki itp. cuda, chętnie przeczytam opinię innych

Stridingshadow dziękuję za przytoczenie pkt. reg. zapewniam Cię że zweryfikuję dogłębnie ich treść :kosci:

p.s. mam ,,wrażenie'' że skoczyło Ci cisnienie :) ?!

Dobrej nocy,


*
 
Len
Post : 04 mar 2012 00:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Pozwolę zarzucić sobie cytatami:
p5a pisze:
Nie róbmy kiczu ze strony, tematyka dotyczy JA i koniec kropka.
Szybkie przeglądnięcie Twojego profilu i proszę - prawie połowa Twoich postów to offtop. Tymczasem strona dotyczy "JA i koniec kropka"...


Pójdźmy dalej:
p5a pisze:
Ogromna prośba do administratora, reagujmy w miarę możliwości
Co Stridingshadow bierze sobie do serca...
Stridingshadow pisze:
Możesz też robić jak dotąd, ale uwierz mi, że dobicie się do Twojego profilu i kliknięcie 'zbanuj' trwa pięć, do dziesięciu sekund w porywach, i żadnemu moderatorowi nie drgnie podczas tego ręka, bo choć każdy ceni sobie Twoje zdanie, to Twoja postawa pozostawia wiele do życzenia.
...na co Ty odpowiadasz:
p5a pisze:
Zbanowanie? Za co chcesz mnie zbanować za wolność wypowiedzi? Za to że napisałem tak jak myślę? Tak jak wspomniałem toleruję zdrową polemikę i argumenty.


Pozostawię to bez komentarza...


*
  WWW
p5a
Post : 04 mar 2012 06:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 27
  • Dołączył: 29.07.2011


len czytam twoją treść i nic z niej nie wynika co chcesz mi udowodnic? Prawie połowa mojej treści to off top no i...? No i co z tego? Nie jestem pierwszy i nie ostatni, przetrzepałeś ,,mi pióry'' hehe i dalej nic z tego nie wynika.
Pytam co chcesz mi udowodnic?
Wszystko ładnie pieknie ale z waszej wypowiedzi nic konkretnego nie wynika, jeden sypie regulaminami, 2 mnie umoralnia, trzeci pisze jak mu źle?? Co to kącik złamanych serc?? Panowie.... zdrowia życzę i pozdrawiam... :kosci:

Zamykam :)


*
 
Len
Post : 04 mar 2012 12:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


p5a pisze:
len czytam twoją treść i nic z niej nie wynika co chcesz mi udowodnic? Prawie połowa mojej treści to off top no i...? No i co z tego? Nie jestem pierwszy i nie ostatni, przetrzepałeś ,,mi pióry'' hehe i dalej nic z tego nie wynika.
Pytam co chcesz mi udowodnic?
Wszystko ładnie pieknie ale z waszej wypowiedzi nic konkretnego nie wynika, jeden sypie regulaminami, 2 mnie umoralnia, trzeci pisze jak mu źle?? Co to kącik złamanych serc?? Panowie.... zdrowia życzę i pozdrawiam... :kosci:

Przychodzisz tu i mówisz nam, żebyśmy reagowali na offtop i nie pozwolili na robienie syfu z forum JAC.
To wynika z tego, że po kilku postach robisz dokładnie to, czemu się sprzeciwiłeś na samym początku dyskusji.

Zastanów się nad tym, co chciałeś osiągnąć i nad tym, co osiągnąłeś, bo nawet nie zauważyłeś, kiedy inni użytkownicy zaczęli cię uważać za trolla. Takim zachowaniem nie zaskarbisz sobie niczyjej sympatii, wręcz przeciwnie.


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 04 mar 2012 13:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


@Len

Daj mu spokój, bo każda odpowiedź to dla niego pretekst do trolowania.

No chyba że
p5a pisze:
p.s. mam ,,wrażenie'' że skoczyło Ci cisnienie ?!

To ta 'rzeczowa dyskusja' którą wyciera sobie twarz od X postów.

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron