Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 24 lut 2012 19:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Len pisze:
Miejsce kryjówki Miguela nie jest stałe.

To może wymieniają się kryjówkami z Carlosem. No a w takim razie jakie informacje dała Ci Ira o lokalizacji kryjówki Miguela. Mi za każdym razem dawała informacje o tej kryjówce nad Estoni i tam rzeczywiście był.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Len
Post : 24 lut 2012 19:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006




*
  WWW
Starchris
Post : 24 lut 2012 20:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Jak dla mnie to jest dokładnie ten sektor, który jest w górach nad Estoni. Jeśli potwierdzi się, że tak jest, że sektory są w losowych miejscach to na bieżąco będę uaktualniał misje.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Len
Post : 24 lut 2012 20:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


To w takim razie jest to lokacja o losowej pozycji na mapie. W JA2 też takie były (np. z wrakiem śmigłowca Skyridera).


Dodano: 24 lut 2012 20:26

A nie, sorry. Popierdzieliło mi się. Tam jest Estoni, nie Tixa xD :D


*
  WWW
Starchris
Post : 26 lut 2012 00:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Cytuj:
Strona JACenter słynie z tego, że jako jedyna na świecie posiada pełne opisy, poradniki, solucje, galerie do wszystkich odsłon Jagged Alliance oraz do większości modyfikacji opartych na tej serii gier. Dlatego również i dla najnowszej odsłony czyli JA Back in Action nie zabraknie miejsca na wyżej wymienione pełne opisy, poradniki, solucje oraz galerie. Skoro nowa odsłona doczekała się pierwszych najważniejszych artykułów w postaci zapowiedzi oraz recenzji to czas przyszedł najwyższy na pierwszy poradnik do tej gry, a będzie nim szczegółowy opis wszystkich misji.

Jagged Alliance Back in Action - Misje
Poradnik ten został podzielony na trzy części. W pierwszej części zapoznamy się z krótkim wprowadzeniem, które pomoże nam zrozumieć na jakich zasadach oraz w jaki sposób należy wykonywać misje w nowej odsłonie Jagged Alliance. W drugiej części będzie spis wszystkich misji wraz z linkiem do konkretnej pozycji strony, na której dany opis misji się zaczyna. Z kolei w trzeciej części będą się znajdować szczegółowe opisy wszystkich misji. Niemal każdy opis danego zadania posiada dwa charakterystyczne aspekty. Mianowicie pod tytułem każdego opisu znajdziemy zdjęcie, które będzie przedstawiać zleceniodawcę danego zadania oraz jeśli celem jest interaktywny cywil lub konkretny przedmiot, to również i ich zdjęcie. Natomiast na końcu każdego opisu będą dołączone zdjęcia, które z pewnością wielu z Was ułatwią wykonywanie tych zadań.

Zapraszam bardzo serdecznie do zapoznania się z pierwszym poradnikiem do gry Jagged Alliance Back in Action - misje oraz do dzielenia się swoimi wrażeniami tutaj, w komentarzach pod artykułem lub na naszym forum dyskusyjnym. Oczywiście nie zamierzamy poprzestać tylko na tym jednym pomocnym artykule i co jakiś czas będziemy publikować kolejne. Życzę miłej lektury.


Bardzo chciałbym wszystkim użytkownikom, którzy podawali cenne informacje na temat misji zawartych w Jagged Alliance Back in Action serdecznie podziękować.
DZIĘKUJĘ

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Len
Post : 27 lut 2012 21:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Poradnik się pojawił i zaraz temat mniej ruchliwy :D Na szczęście ja mam pytanie odnośnie pewnego podziemnego pomieszczenia w Almie, widocznego na zdjęciu poniżej:

Obrazek

Czy ktoś zdołał je otworzyć? W tym samym budynku można znaleźć klucz, jednak nie pasuje do tych drzwi. Pomyślałem, że być może zadziała klucz od SKyridera, jednak poradnik podaje, że jest to klucz do kryjówki w innej lokacji.


*
  WWW
Benoslav
Post : 27 lut 2012 22:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 36
  • Dołączył: 04.08.2011


Ta lokacja to zbrojownia pod więzieniem. Ja ją otworzyłem Nailsem. Nie pamiętam ile miał chłopaczyna mechaniki wtedy, ale wydaje mi się, że kompetentny mechanik powinien sobie z nimi poradzić.


*
 
Len
Post : 27 lut 2012 23:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


To mam pecha, bo u mnie nikt nie da rady.


*
  WWW
Starchris
Post : 03 cze 2012 21:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Jak by ktoś szukał słynnych Da Honko Flakes Limited Edition, za które RichKid w Balime daje milion dolarów, to niestety w najnowszym patchu 1.13 lokalizacja tego przedmiotu została ustalona losowo. Każda nowo rozpoczęta gra spowoduje pojawienie się tego przedmiotu w innym miejscu. Również z plików gry zniknęła lokalizacja tych płatków więc sądzę, że została ona ukryta w pliku EXE, przez ktory wątpie aby się ktoś dowiedział, w których miejscach one mogą się znajdować.

Jeśli ktoś przypadkowo znalazł by te płatki, to byłbym bardzo wdzięczny za każdą podaną lokalizację.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Lis
Post : 25 paź 2012 16:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


huk tam tu napiszę chyba nie będzie ot - gdzie płatki znalazłes :) ?? poza tym mam torbe diamentow ale nie ma komu opylić . jakies "sugestie" ? Pozdro


*
 
Starchris
Post : 25 paź 2012 16:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010



_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Hanti
Post : 23 cze 2013 22:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 95
  • Dołączył: 28.01.2007


A grał ktoś z modem Combat Evolved? Tam jest misja Damn you, Romeo i chętnie bym się dowiedział, gdzie są dokumenty, o które w niej chodzi.

_________________
Obrazek
Piszę poprawnie po polsku.


*
 
Starchris
Post : 23 cze 2013 23:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Jest tylko w jednym miejscu. W Drassen w jakimś kontenerze przy rozwalonym samochodzie. Te dokumenty to właśnie "Suicide note."


Cytuj:
// DRASSEN CITY

Sector (36, City, "c9_drassen_city.lvl")
{

...

Container 100 { 891 } // Suicide note (crashed car)

...

}

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Hanti
Post : 25 cze 2013 11:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 95
  • Dołączył: 28.01.2007


Dzięki. Znalazłem. Swoją drogą to bardzo prosty, malutki quest, ale błyszczy na tle zwykłych zadań. Więcej takich zadań i gra miałaby "duszę". Jak ktoś nie używał CE, to podpowiem, że zadanie dostajemy od Doreen i po jego wykonaniu możemy się "dowiedzieć" jaka ona jest ;) W sumie laska udziela nam pięknej lekcji "za darmo".

_________________
Obrazek
Piszę poprawnie po polsku.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6