Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
maxcess
Post : 15 lut 2012 20:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 15.02.2012


Witam, wiecie gdzie trzeba szukać tego magazynu? jest napisane że na granicy południowej granicy pustyni ale wszystkie lokacje już tam zdobyłem i nigdzie nie mogę tego znaleźć..


*
 
Starchris
Post : 17 lut 2012 16:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


maxcess pisze:
Witam, wiecie gdzie trzeba szukać tego magazynu? jest napisane że na granicy południowej granicy pustyni ale wszystkie lokacje już tam zdobyłem i nigdzie nie mogę tego znaleźć..

Ten Warehouse 14 to jakaś ściema. Nigdzie nie ma tego magazynu ale w dalszej części instrukcji pisze o alternatywie w rozwiązaniu tej misji. Trzeba na własną rękę znaleźć te zapasy medykamentów. Szukaj wszędzie medykamentów o nazwie "Dr. Willis' Medical Suppliess". Wystarczy znaleźć ich 15 sztuk, a wtedy uaktywni się napis z wykonaniem misji.

1. Pierwsze pięć sztuk jest w sektorze "Crashed Truck" na lewo od Almy. Będzie koło rozbitej ciężarówki.
2. Drugie są w sektorze z blokadą drogową na południe od Almy, na jednej z ciężarówek.
3. Trzecie są w sektorze Stakeout Post, który jest troszeczkę niżej od powyższej blokady drogowej.
4. Nie pamiętam gdzie znalazłem

Jeśli ktoś natknie się na te medykamenty to bardzo proszę o informację miejsca znalezienia.

Załącznik:
Warehouse 14.jpg
Warehouse 14.jpg [ 197.88 KiB | Przeglądany 2926 razy ]

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Len
Post : 17 lut 2012 17:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


W Cambrii jest tego pełno.


*
  WWW
seboo
Post : 17 lut 2012 18:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 32
  • Dołączył: 08.02.2012


Ale to musz byc te same co w Crashed Truck bo znalazlem tego troche ale z inna nazwa?


Ostatnio zmieniony 17 lut 2012 18:24 przez seboo, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Starchris
Post : 17 lut 2012 19:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Len pisze:
W Cambrii jest tego pełno.

No to przeszukam jeszcze raz Cambrię. Było by super gdyby tam dało się znaleźć wszystkie potrzebne medykamenty.

seboo pisze:
Ale to musz byc te same co w Crashed Truck bo znalazlem tego troche ale z inna nazwa?

Ale z jaką inną nazwą. U mnie zadziałały tylko te medykamenty ze zdjęcia.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
seboo
Post : 17 lut 2012 22:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 32
  • Dołączył: 08.02.2012


A gdzie sie znajduje ten quest Warehouse 14 i u kogo na te leki?
Co do nazwy sa rozne zazwy tego przedmiotu jeden Dr. Willis' Medical Suppliess a inne maja tylko medicine wiec nie wiem czy to to samo czy musi byc taka sama nazwa bo przedmiot wyglada tak samo i ma tego ze 30 chyba.


*
 
Starchris
Post : 17 lut 2012 22:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


seboo pisze:
A gdzie sie znajduje ten quest Warehouse 14 i u kogo na te leki?

Najpierw musisz iść do Dr. Willisa, ten z kolei wyśle Cię do Freda w Grumm, a ten z kolei da Ci misję z Warehouse 14, a potem wracasz do Willisa, a ten wysyła cię do Pippina w Orcie, ten z kolei wysyła Cię do Elliota w Medunie, a ten z kolei wysyła Cię do magazynu w Grumm - dalej co jest to nie wiem bo nie mogę znaleźć klucza do tego magazynu. Wracając do tematu trzeba szukać tych leków. Nie pamiętam gdzie je znalazłem poza sektorem z rozbitą ciężarówką.


seboo pisze:
Co do nazwy sa rozne zazwy tego przedmiotu jeden Dr. Willis' Medical Suppliess a inne maja tylko medicine wiec nie wiem czy to to samo czy musi byc taka sama nazwa bo przedmiot wyglada tak samo i ma tego ze 30 chyba.

Mnie się wydaje, że chodzi tylko i wyłącznie o te z mojego zdjęcia ale nie próbowałem z tymi Twoimi.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Zenio
Post : 20 lut 2012 18:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 29.11.2010


seboo pisze:
A gdzie sie znajduje ten quest Warehouse 14 i u kogo na te leki?
Co do nazwy sa rozne zazwy tego przedmiotu jeden Dr. Willis' Medical Suppliess a inne maja tylko medicine wiec nie wiem czy to to samo czy musi byc taka sama nazwa bo przedmiot wyglada tak samo i ma tego ze 30 chyba.

Witam!
Muszą być dokładnie z taka nazwą Dr. Wills Medical Suppliess.
Żadne podobne o nazwie Medicine niestety nie działają.
Pozdrawiam.


*
 
Hallas
Post : 24 lut 2012 12:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 14.02.2012


Medykamenty znajdują się w trzech lokacjach dookoła Alma. Rozbita ciężarówka na północy oraz dwie blokady na drodzie prowadzącej do Alma z południa. Jest tych przedmiotów więcej niż wymagane do wykonania questa.


Ostatnio zmieniony 24 lut 2012 12:16 przez Hallas, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Jurgen82
Post : 31 paź 2023 23:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 26.08.2023
  • Skąd: Kąty Wrocławskie


Dokładnie tak, jeśli zbierzesz losowe leki to nie zadziałają. Te które zadziałają mają w nazwie, że są własnością szpitala z tego co pamiętam.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron