Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
jaspernorth
Post : 23 lut 2012 15:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 23.02.2012


To wszystko wyjasnia, serdeczne dzieki.

Jeszcze jedno pytanie: Czy w JA:BiA istnieje jakas misja z Dorren? (zarzadca fabryki ubran w Drassen - zatrudnia dzieciaki do pracy)


*
 
ranger667
Post : 23 lut 2012 16:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 21.02.2012


Gdzie znajduje się "łowca głów" Carmen czy jakoś tak ??


*
 
Starchris
Post : 23 lut 2012 16:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


jaspernorth pisze:
To wszystko wyjasnia, serdeczne dzieki.

Jeszcze jedno pytanie: Czy w JA:BiA istnieje jakas misja z Dorren? (zarzadca fabryki ubran w Drassen - zatrudnia dzieciaki do pracy)

Fatima w Grumm Ci ją daje


jaspernorth pisze:
Gdzie znajduje się "łowca głów" Carmen czy jakoś tak ??

Jest w Cambrii w takim domku z blachy, gdzie się wchodzi po schodach też z takiej jakby blachy.


Carcass pisze:
Starchris, pytałeś o klucz od Elliota.
Żeby zabity Elliot miał klucz, nie należy odwiedzać wspomnianego sektora z bronią koło Grumm, przed zabiciem go. Czyli po zabiciu Pippina w Orcie, idziemy do Meduny, zabijamy Elliota i szybko (mamy tylko 1 dzień) przemieszczamy się do Warehouse'a.

Niestety dalej mi to nie działa. Zrobiłem tak jak ty i dalej żadnego klucza nie ma. Mógłbyś napisać jaką wersję gry masz albo np podesłać Save'a wtedy gdy już masz ten klucz. Ewentualnie napisz czy ta misja Harvester of Sorrow po znalezieniu tych dokumentów się całkowicie kończy czy może potem jest coś jeszcze.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
ranger667
Post : 23 lut 2012 20:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 21.02.2012


dzięki śliczne :ok:


*
 
Benoslav
Post : 23 lut 2012 23:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 36
  • Dołączył: 04.08.2011


Informacja o queście polegającym na przejęciu broni biologicznej. Kiedy wyjmiemy z Elliota klucz (mi się udało bez problemów, niezależnie od faktu, iż wcześniej już zająłem sektor z magazynem, w ogóle zajętą mam całą mapę poza jednym road blockiem, labiryntem i pałacem), to mamy na dotarcie tylko jeden dzień jak tu chyba wyżej napisano, ale dzień tutaj, to nie są 24 godziny, tylko do najbliższej północy, więc gadajcie z nim rano, jak chcecie to wykonać.


*
 
Starchris
Post : 23 lut 2012 23:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Benoslav pisze:
Informacja o queście polegającym na przejęciu broni biologicznej. Kiedy wyjmiemy z Elliota klucz (mi się udało bez problemów, niezależnie od faktu, iż wcześniej już zająłem sektor z magazynem, w ogóle zajętą mam całą mapę poza jednym road blockiem, labiryntem i pałacem), to mamy na dotarcie tylko jeden dzień jak tu chyba wyżej napisano, ale dzień tutaj, to nie są 24 godziny, tylko do najbliższej północy, więc gadajcie z nim rano, jak chcecie to wykonać.

Ta informacja jest dla mnie bardzo cenna. Dzięki.

Mógłbyś mi podesłać save'a, w którym już masz ten klucz.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Benoslav
Post : 24 lut 2012 00:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 36
  • Dołączył: 04.08.2011


Tak, mogę, jakim środkiem przesyłu? Tylko jeszcze, żeby potem nie było zaskoczenia, dzięki mojemu spamowaniu saveów co w zasadzie każdą wykonaną akcję (szczególnie te żmudne, logistyczne sprawy tu podpadają, nie mam możliwości pozyskania tego klucza jeszcze raz i w tej chwili co prawda, go mam, ale właśnie w sytuacji uniemożliwiającej wykonanie zadania, bo jest 20, a do magazynu z Meduny drepczą 6.5 godziny (achievement za to odblokował mi się zaraz po pierwszym pogadaniu z elliotem). I tak się tam przejdę, w questlogu pewnie zostanie failed, ale zobaczę co tam jest.

EDIT

Właśnie tam poszedłem, nie będę za bardzo spojlował, ale powiem tyle - bez fajerwerków.


Ostatnio zmieniony 24 lut 2012 00:09 przez Benoslav, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Starchris
Post : 24 lut 2012 00:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Wrzuć go tutaj jako załącznik spakowany rarem czy 7zipem.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Benoslav
Post : 24 lut 2012 00:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 36
  • Dołączył: 04.08.2011


Doszukałem się folderu z zapisanymi grami, ale po 1 zamiast używanych przeze mnie 5 jest tu ich 13, czego nie bardzo rozumiem i nie jestem do końca pewien który jest właściwy. Po drugie natomiast jak je pootwierałem programem do odtwarzania audio/video (dziwi mnie, że się dało), to znalazłem tam pozapisywane różne informacje o moim komputerze i nie wiem, czy chce to upubliczniać, bo się za mało znam, żeby ocenić na ile to bezpieczne. Także przepraszam, ale raczej, przynajmniej w tej chwili muszę się wycofać z deklaracji, ale mogę odpowiedzieć na pytania dotyczące tego klucza, ewentualnie wrzucić jakieś screeny.


*
 
Starchris
Post : 24 lut 2012 00:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Ok. Nie ma problemu. Mnie by interesowało czy jak zdobędziemy ten raport o broni biochemicznej w tym magazynie to czy to już jest koniec tej misji czy dalej trzeba coś zrobić ?

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Benoslav
Post : 24 lut 2012 08:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 36
  • Dołączył: 04.08.2011


Aha, to z tym właśnie nie pomogę, bo niestety mam status failed od momentu jak wybiła północ i podniesienie tych papierów już niczego nie zmienia :( .


*
 
Starchris
Post : 24 lut 2012 13:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


A którą masz wersję gry, 1.06 czy inną ?

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Benoslav
Post : 24 lut 2012 13:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 36
  • Dołączył: 04.08.2011


Chyba tak. Znaczy mam autoupdate i 1.06 na pewno mi się ściągnął, więc jeżeli nie było w międzyczasie nic nowszego, czego nie zauważyłem, to tak.


*
 
Aleczek
Post : 24 lut 2012 17:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 24.02.2012


Gdzie można zdobyć karabin snajperski G11 posiadam tylko 2 takie modele zakupiłem w balime. :okulary2:


*
 
Len
Post : 24 lut 2012 19:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Miejsce kryjówki Miguela nie jest stałe. Ja go miałem w zupełnie innym miejscu (blisko Tixy) niż to, w którym ty zaznaczyłeś na mapie, Starchis.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


cron