Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 15 lut 2012 02:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Przy okazji przechodzenia gry wykonuje od razu pełne opisy misji aby później wdrożyć je w serwis dla wszystkich. Niestety niektóre misje są dosyć kłopotliwe, ze względu na brak globalnego inwentarza w sektorach.


Chciałbym wam zwrócić uwagę przede wszystkim na osiem misji.

1. Misja z diamentami Oswalda. Jest to przedmiot questowy. Trzeba go dać Miguelowi, a ten w zamian przyłączy się do naszej drużyny. Więc lepiej schować te diamenty w zapamiętanym miejscu lub trzymajmy je w inwentarzu najemnika.

2. W Estoni będzie Maddog. Przyłączy się do naszej drużyny tylko wtedy jeśli damy mu nóż, ładunek wybuchowy (C4 with Timer) oraz zestaw ślusarski (wytrychy). Więc jeśli ktoś będzie chciał zwerbować Maddoga, to idąc do Estoni niech zabierze te trzy rzeczy ze sobą.

3. Na północ od Almy tam gdzie są Baraki jest Conrad. Przyłączy się do nas jeśli damy mu pięć dokumentów z informacjami wywiadowczymi. Wszystkie pięć dokumentów mają ten sam wygląd. Jest to taka szara teczka z różnymi kartkami i mapą w środku i są nazwane "Military Intel". Takie dokumenty możemy znaleźć w całym Arulco w przeróżnych miejscach, po opuszczeniu których od razu zapomnimy, gdzie one były. Jeśli ktoś chce zwerbować Conrada to niech od razu zbiera te dokumenty.

4. W San Monie będzie Brenda. Da nam spory zestaw arsenału w postaci 10 rakiet oraz Automatycznego Karabinu Rakietowego (plus sześć ładunków wybuchowych). Ale w zamian za to będzie chciała od nas gazetkę dla dorosłych. Takie gazetki są tylko w dwóch miejscach: w sektorze AIRPORT w jednym z budynków z łóżkami oraz w więzieniu w Tixie w jednym z pokoi sypialnych. Lepiej od razu trzymajmy tę gazetkę przy sobie lub schowajmy ją w zapamiętanym miejscu.

5. W Balime Slums będzie Devin. Przyłączy się do naszej drużyny jeśli przyniesiemy mu następujące ładunki wybuchowe. Dwie miny lądowe, jeden C4 with Timer, dwa C4 with remote control. Wybierając się do Balime nie zapomnijmy o tych przedmiotach, no chyba, że Devin was nie będzie interesował.

6. W Balime będzie Rich Kid, któremu będzie trzeba znaleść Da Honko Flakes. Na chwilę obecną nie trafiłem na ten przedmiot ale z opowieści tego Kida wynika, że są w jakiejś kuchni ale w którym miejscu w całym Arulco to nie wiem.

7. Misja z odnalezieniem magazynu o nazwie Warehouse 14. Dla mnie to jakaś ściema. Nigdzie nie ma tego magazynu ale w dalszej części instrukcji pisze o alternatywie w rozwiązaniu tej misji. Trzeba na własną rękę znaleźć te zapasy medykamentów. Szukajcie wszędzie medykamentów o nazwie "Dr. Willis' Medical Suppliess". Wystarczy znaleźć ich 15 sztuk, a wtedy uaktywni się napis z wykonaniem misji.

8. Słynna już misja z kluczem Elliota, która wydawała się zabugowana w rzeczywistości nie jest. Aby po zlikwidowaniu Elliota on zostawił klucz do magazynu, który znajduje się na północny wschód od Grumm (Supply Depot), to trzeba ten sektor zostawić w spokoju aż do momentu zlikwidowania Elliota. W przeciwnym razie Elliot nie pozostawi po sobie klucza.


Jeszcze krótko o pieniądzach. Gra jest krótka dlatego przyrost pieniędzy z odzyskanych kopalń jest żaden w ciągu całej gry. Ja mam 12 dzień i została mi Meduna i okolice, a na koncie z samego dziennego przychodu uzbierało mi się zaledwie kilkanaście tysięcy dolarów. Jeśli ktoś chce zyskać szybką gotówkę, to gdy uaktywni się misja z Miguelem, to idziemy do niego, a ten z kolei wyśle nas do Kingpina. Kingpin zleci nam oczyszczenie San Mony z żołnierzy Deidranny. Za to dostaniemy 50 tyś. dolarów. Później idziemy do Kingpina, a ten zleca nam odbicie Balime, a w zamian za to da nam 250 tyś. dolarów. Bardzo dużo daje Rich Kid w Balime za te Da Honko Flakes, jeśli przyniesiemy mu ten przedmiot to on da nam jeden milion dolarów.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
FrEd
Post : 15 lut 2012 09:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 11
  • Dołączył: 12.02.2012


Dobra robota :ok:


*
 
Premislaus
Post : 15 lut 2012 09:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Starchris zrób screena w grze ile masz zajęte na mapie i który jest dzień w grze i zamieść to na oficjalnym forum, plus uwagę o kopalniach!

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Hallas
Post : 15 lut 2012 10:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 14.02.2012


Oj oj oj. Z tymi kopalniami to jakiś bug musi być. Ja mam przytost (chyba) 26 tysięcy dziennie, kamizelki i innie pierdoły kupuję hurtowo, bawię się w ubieranie najemników całkowicie w odpowiedni kamuflaż... nie zdobbyłem jeszcze dwóch miast na południu. W każdym razie kasa przestała być istotna. Może trzeba dokończyć quest z kopalniami by otrzymywać z nich maksymalne zyski? Wczoraj sprawdzałem i jestem pewny, ze kopalnia Alma przynosi mi 5000$ dziennie.

Do misji z Conradem liczą się tylko wojskowe dane wywiadowcze (przedmioty z taka dokładnie nazwą).

Misje warto wykonywać priorytetowo bo potem już nagrody za nie nie robią żadnego wrażenia.


Ostatnio zmieniony 15 lut 2012 10:35 przez Hallas, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
seboo
Post : 15 lut 2012 14:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 32
  • Dołączył: 08.02.2012


Hallas pisze:
Oj oj oj. Z tymi kopalniami to jakiś bug musi być. Ja mam przytost (chyba) 26 tysięcy dziennie, kamizelki i innie pierdoły kupuję hurtowo, bawię się w ubieranie najemników całkowicie w odpowiedni kamuflaż... nie zdobbyłem jeszcze dwóch miast na południu. W każdym razie kasa przestała być istotna. Może trzeba dokończyć quest z kopalniami by otrzymywać z nich maksymalne zyski? Wczoraj sprawdzałem i jestem pewny, ze kopalnia Alma przynosi mi 5000$ dziennie.

Do misji z Conradem liczą się tylko wojskowe dane wywiadowcze (przedmioty z taka dokładnie nazwą).

Misje warto wykonywać priorytetowo bo potem już nagrody za nie nie robią żadnego wrażenia.


A mozecie napisac gdzie dokladnie mozna tego Conrada znalezc bo nie moge go znalezc ani w alma city ani w alma prison.
Jest jeden ciwil na dole mapy w malym domku ale nie ma dialogu jak chce z nim rozmawiac.


*
 
Hallas
Post : 15 lut 2012 14:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 14.02.2012


seboo pisze:
A mozecie napisac gdzie dokladnie mozna tego Conrada znalezc bo nie moge go znalezc ani w alma city ani w alma prison.
Jest jeden ciwil na dole mapy w malym domku ale nie ma dialogu jak chce z nim rozmawiac.


Conrad nie siedzi w Alma, tylko na północ, w bazie wojskowej.


*
 
seboo
Post : 15 lut 2012 15:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 32
  • Dołączył: 08.02.2012


Starchris pisze:
3. W Almie jest Conrad. Przyłączy się do nas jeśli damy mu pięć dokumentów z informacjami wywiadowczymi. Są to takie białe teczki z szarymi kartkami w środku, być może mapy i inne tego typu dokumenty. Takie dokumenty możemy znaleźć w całym Arulco w przeróżnych miejscach, po opuszczeniu których od razu zapomnimy, gdzie one były. Jeśli ktoś chce zwerbować Conrada to niech od razu zbiera te dokumenty.


No coz wystarczylo napisac na polnoc od alma w bazie wojskowej bo mozna kogos wprowadzic w blad i sie ktos naszuka npc-a ktorego w alma nie ma. :okulary2:


*
 
mlody1991pl
Post : 15 lut 2012 22:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 15.02.2012


Witam wie moze ktos gdzie jest limited edition box of da honkoi flakes mosje te dostaje sie od RichKid w Balimie


*
 
Starchris
Post : 17 lut 2012 00:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


seboo pisze:
No coz wystarczylo napisac na polnoc od alma w bazie wojskowej bo mozna kogos wprowadzic w blad i sie ktos naszuka npc-a ktorego w alma nie ma.
Hallas pisze:
Conrad nie siedzi w Alma, tylko na północ, w bazie wojskowej.

No faktycznie pomyliłem się. Conrad jest faktycznie na północ od Almy, tam gdzie są Baraki. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.


Cytuj:
Starchris zrób screena w grze ile masz zajęte na mapie i który jest dzień w grze i zamieść to na oficjalnym forum, plus uwagę o kopalniach!

Jak tylko ukończę grę, to wszystkim się zajmę.


Dodano: 16 lut 2012 16:56

Jeśli chodzi o Conrada to na razie znalazłem cztery dokumenty. To są tylko te dokumenty, które są nazwane Military Intel

1. Pierwsze są w biurze obok pokoju, w którym jest Conrad.
2. Drugie są w głównym biurze tego samego sektora, w którym jest Conrad.
3. Trzecie są w Almie w więzieniu w głównym jego biurze.
4. Czwarte są w więzieniu w Tixie, w biurze oznaczonym zieloną flagą na minimapie.
5. Piąte dokumenty są na blokadzie drogowej na południe od Almy. Są na stole pod prowizorycznym budynkiem. którego dach jest z siatki.

Jeśli ktoś zna położenie pozostałych to będę bardzo wdzięczny za informację.


mlody1991pl pisze:
Witam wie moze ktos gdzie jest limited edition box of da honkoi flakes mosje te dostaje sie od RichKid w Balimie

Również szukam przedmiotu o nazwie Da Honko Flakes. Jeśli ktoś się na niego natknie to bardzo proszę o informację. Dzięki informacjom MG42 i Benoslava płatki znalazłem. Są one w domku pokazanym na zdjęciu na stronie drugiej tego tematu.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
vinnersy
Post : 17 lut 2012 01:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 11.02.2012


Da Honko Flakes to są chrupki do jedzenia. mozna je znalezc w szafkach w kuchniach albo w innych miejscach związanych z jedzeniem.


*
 
Benoslav
Post : 17 lut 2012 10:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 36
  • Dołączył: 04.08.2011


Limited edition DaHonko flakes można znaleźć w jednym z domków w Almie. Nie pamiętam już w którym dokładnie, za co przepraszam (jakoś jeden z tych niedaleko stacji benzynowej, po przeciwnej stronie ulicy). Questa tego jednak należy wykonywać na własną odpowiedzialność, że tak powiem, bo jak dostaniemy ten milion dolarów, to gra staje się imo mniej ciekawa, za te pieniądze można generalnie wynająć, uzbroić i ubrać w kamuflaż cały AIM... Jakby to było 100 000 to jeszcze bym zrozumiał sens tego, ale za milion można generalnie kupić wszystko co jest do kupienia w tej grze i jakiekolwiek kopalnie, czy inne źródła dochodu przestają mieć znaczenie.


*
 
Premislaus
Post : 17 lut 2012 20:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Po pogadaniu z Miguelem proponuję udać się do San Mony. Złupić wszystkie budyki, pogadać parę razy z Kingpinem i zwerbować Iggiego. Miałem ponad 100.000$ po odwiedzeniu miasta :).

Kiedy można zwerbować Miguela?

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Starchris
Post : 17 lut 2012 21:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Premislaus pisze:
Kiedy można zwerbować Miguela?

Jak wykonasz Quest z Kingpinem od Miguela to ten drugi zleci Ci kolejną misję. Będzie polegała na przyniesieniu mu diamentów Oswalda, za które przyłączy się do Twojej drużyny.


Benoslav pisze:
Limited edition DaHonko flakes można znaleźć w jednym z domków w Almie. Nie pamiętam już w którym dokładnie, za co przepraszam (jakoś jeden z tych niedaleko stacji benzynowej, po przeciwnej stronie ulicy).

Przeszukałem całą Almę i nie znalazłem tego przedmiotu. W Almie jest mnóstwo Da Honko Cereals, które nie są tymi przedmiotami questowymi.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Starchris
Post : 17 lut 2012 21:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Mam duży problem z misją, w której główną rolę odgrywa Eliot. On tylko ma klucz do magazynu, w którym jest broń biochemiczna i dokumenty niej dotyczące. Problem w tym, że zgodnie z informacjami od Eliota on połknął ten klucz (ponieważ chce żebyśmy go zabili :crazy: ) i żeby zdobyć ten klucz to trzeba go zabić, więc jak go zabijam to pozostawia po sobie tylko amunicję. Próbowałem wiele razy i zawsze zostawia tylko amunicję. Również całą Medunę przeszukałem i żadnego klucza nie znalazłem.

Ten magazyn jest na wschód od Grumm. Pewnie chodzi o sektor Supply Depot, w którym jest magazyn i biuro, którego drzwi nawet Trevor nie jest w stanie otworzyć.

Jeśli komuś się uda zdobyć jakoś ten klucz, lub w jakiś inny sposób otworzy te drzwi to bardzo proszę o informację.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
MG42
Post : 17 lut 2012 21:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 17.02.2012


Starchris pisze:
5. Na razie nie znalazłem
Jeśli ktoś zna położenie pozostałych to będę bardzo wdzięczny za informację.

Ostatni Millitary Intel znalazłem na Road Block na południe od Almy ;)

Starchris pisze:
Przeszukałem całą Almę i nie znalazłem tego przedmiotu. W Almie jest mnóstwo Da Honko Cereals, które nie są tymi przedmiotami questowymi.


Płatki Limited Edition są w Almie- w jedym z pierwszych domków na początku ulicy która prowadzi do chatki sprzedawcy ładunków wybuchowych.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna