Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
Hurricane
Post : 16 kwie 2011 18:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


Jeśli prokuratura nie ma wszystkich dokumentów, to jak może odrzucić jakikolwiek wątek śledztwa.
Prokuratorzy sami chyba prawa nie znajet.

Jeśli zaś chodzi o zmarłych, to mogliby już im dać święty spokój.


*
 
Len
Post : 28 cze 2011 09:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Przygotujcie się, bo niedługo publikacja raportu. A już myślałem, że nigdy to nie nastąpi... no cóż, trzeba będzie to jakoś przeżyć i mieć nadzieję, że ucichnie jak najszybciej.

W sumie można pojechać na wakacje za granicę, to też jest myśl :D


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 cze 2011 10:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


W sumie to będą dwa raporty - oficjalny i ten przygotowany przez PiS... pewnie na takim poziomie co ich raport o stanie państwa polskiego.


*
  WWW
Len
Post : 28 cze 2011 11:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


PiS jest jak PZPN, PKP czy NFZ - państwo w państwie. Herb i króla już mają, jeszcze im tylko hymnu brakuje i raportu o stanie zdrowia psychicznego. Ciekaw jestem na jakiej podstawie tworzą raport, bo z tych dwóch tournee po Ameryce niewiele wyszło. Chociaż są już pewne przecieki, wedle tajnych informacji wygląda on mniej więcej tak:

Jedyny Polak pisany przez duże P leciał do Związku Radzieckiego rozpadającym się radzieckim Tupolewem do którego wepchnęła go machina propagandowa PO. Kiedy zalecieli nad sowieckie lotnisko w samolocie wybuchnęła bomba jądrowa raniąc Lecha w rzęsę. Szczęśliwie samolot przetrwał wybuch po czym z krzaków wyskoczyła Angela Merkel strącając go Panzerfaustem. Kiedy spadli na ziemię, dołączył do niej Władimir, który wziął Lecha do niewoli i torturował. Na koniec ukrzyżowali go jak Jezusa, a Donald Tusk w podzięce uściskał Putina. Koniec bajki...



A tak już na poważnie. Cokolwiek by w tym raporcie nie było (tym prawdziwym), to i tak będzie ogólnonarodowe oburzenie. Nasza specjalność.


*
  WWW
micand1989
Post : 28 cze 2011 14:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Ludziska przestańcie odgrzewać cały czas jednego kotleta - bo się Wam do patelni przypali :D

A tak na serio to nikt się nigdy prawdy nie dowie. Winni - czy niewinni - umrą, a Polski rząd dalej będzie gdybał : co by było jakby nie poleciał.

Jak dla mnie to temat do zamknięcia...bo jeszcze rok i się okaże że jednak kontroler zawinił albo kolejne bajki będzie nam wciskał Polski rząd.
--- To się nazywa kiełbasa wyborcza --- oni to robią żeby jak najwięcej ludzi przekonać do siebie - i to jest właśnie żałosne.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Svean
Post : 29 cze 2011 14:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Szczerze powiem że drażni mnie ciągłe odgrzewanie tematu Smoleńska w ogóle, a szukanie winnych w szczególności. Przecież tego samolotu nikt nie zestrzelił, ani tez nikt go specjalnie w te drzewa nie wprowadził - czyjkolwiek był to błąd - to był tylko błąd, a nie zbrodnia na miarę Katynia, tak jak to się przedstawia. W wypadkach samochodowych ludzie giną codziennie a wcale nie uważam żeby politycy - z jakiejkolwiek partii - byli "lepszymi ludźmi" (a raczej wręcz przeciwnie) niż ci co giną np na drogach.

Zwłaszcza że ginących na drogach mogło by być zdecydowanie mniej (wystarczy porównać nasze statystyki umieralności w wypadkach czy generalnie wypadów do ilości kierowców z np Niemcami) gdyby ci cali opłakiwani politycy byli "lepszymi ludźmi" niż byli (i zajęli się konkretami).

_________________
Obrazek


*
 
GrU
Post : 29 cze 2011 15:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


ja jestem przygotowany, telewizor wyniosłem do piwnicy (stał nie używany), omijam polskie portale informacyjne, i off radio jak zbliża się serwis info, mogą gadać i gadać o smoleńsku, I'm ready.

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Len
Post : 29 cze 2011 20:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


GrU pisze:
ja jestem przygotowany, telewizor wyniosłem do piwnicy (stał nie używany), omijam polskie portale informacyjne, i off radio jak zbliża się serwis info, mogą gadać i gadać o smoleńsku, I'm ready.

Tylko tyle? Eh. Musiałbyś wyjechać na bezludną wyspę na środku Pacyfiku oraz pozbawić się wzroku i słuchu ;) A tu lada chwila wybory...

Najgorsze jest to, że rok temu Jarosław stwierdził (tj. kiedy przeszedł mu okres), że błędem było niewykorzystywanie Smoleńska w wyborach prezydenckich... Strach się bać, co będzie w tym roku.

Osobiście przez rok miałem duży szacunek do tego, co się wydarzyło. Mocno to mną wstrząsnęło i było to dla mnie wydarzenie absolutnie historyczne. Ale im większy cyrk się robi wokół tego, tym ja mam to coraz bardziej w dupie. Tak po prostu.


*
  WWW
Len
Post : 15 lip 2011 18:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Powiem szczerze, że choć interesuję się sprawami katastrofy w Smoleńsku, to ten cały raport PISu w ogóle mnie nie interesował. Ostatnio jednak coraz więcej się o nim dowiaduję i coraz bardziej tego żałuję. Dobrze wiedziałem, że jego twórcami są ludzie dla których prawda jest tylko jedna i słuszna - ich prawda. Ale nie sądziłem, że ci ludzie są aż takimi idiotami.

To, co tam nawpisywali już mnie nie denerwuje ani nawet nie śmieszy, zamiast tego czuję się zażenowany, że media zajmują się takimi pierdołami. Mam tylko jedną zagwozdkę: oni piszą takie bajki, bo nie mają mózgu czy liczą, że bezmózdzy wyborcy to łykną? Szkoda mi ścierać klawiszy na klawiaturze, ale podam jeden przykład: według Macierewicza jedną z głównych przyczyn była awaria silników tuż przed katastrofą (bodaj 20 sekund wcześniej, już nie pamiętam dokładnie) i w ogóle wyłączenie urządzeń na pokładzie. OK, może i tak. Jedyny problem polega na tym, że czarne skrzynki nic takiego nie zarejestrowały. A skoro nic tam takiego nie było, to skąd wzięła im się ta teoria?

Z drugiej strony może to być wynikiem ich świętego przekonania, że "ruski" majstrowały przy rejestratorach, ale nawet jeśli, to skąd wiedzą, że tym, co wycięli była akurat awaria urządzeń pokładowych? Niech mi ktoś to wytłumaczy, bo ja nie jestem w stanie pojąć ich toku myślenia.

*i to nawet nie tylko w tym, ale też w podobnych fanatycznych "raportach".


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 15 lip 2011 20:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Len pisze:
media zajmują się takimi pierdołami

To zmień media, bo ja się ani trochę nie nasłuchałem o tym raporcie.


*
  WWW
djt
Post : 17 lip 2011 21:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Cytuj:
Jedyny problem polega na tym, że czarne skrzynki nic takiego nie zarejestrowały. A skoro nic tam takiego nie było, to skąd wzięła im się ta teoria?


Ponieważ według autorów Księgi 15 m nad ziemią i 80 m przed pierwszym śladem zetknięcia się samolotu z ziemią (wskazywanym przez MAK) nastapiła poważna awaria zasilania, która unieruchomiła całkowicie samolot (w tym także czarne skrzynki, które zaprzestały rejestracji).
Swoją drogą jakkolwiek oceniać Macierewicza - ta Księga to bardzo konkretne źródło informacji, ze skanami dokumentów włącznie. Można ściągnąć sobie .pdf jeśli ktoś ma ochotę - http://wideo.gazetapolska.pl/2011/06/bialaksiega.pdf

Pozdrowienia

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
Madzzia
Post : 19 lip 2011 14:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 19.07.2011
  • Skąd: Wrocław


btw, wyjaśniło sie na temat tych wszystkich czarnych skrzynek?

_________________
Hurtownia rur i kształtek pcvWiPlast.pl PVC, PP, PE HD - http://www.adicom.com.pl


Ostatnio zmieniony 19 lip 2011 14:23 przez Madzzia, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
GrU
Post : 19 lip 2011 16:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


Len pisze:
To, co tam nawpisywali już mnie nie denerwuje ani nawet nie śmieszy, zamiast tego czuję się zażenowany, że media zajmują się takimi pierdołami. Mam tylko jedną zagwozdkę: oni piszą takie bajki, bo nie mają mózgu czy liczą, że bezmózdzy wyborcy to łykną?[/size]


Jak Hitler wyjechał z swoim planem na "nowe Niemcy" i książeczką "Mein Kampf" to 90% Niemców się z niego śmiało, wiadomo jak się skończyło, widocznie skrajni prawicowcy mają taką taktykę.
W radyjku (trójka) tylko wspomnieli że PiS coś tam sobie odczytuje, dzisiaj słyszałem że wyciekło coś z tego prawdziwego raportu o nie włączeniu systemu jakiegoś, który potem pilot chciał użyć do odejścia i guziczek nie działał.

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
M'cin
Post : 19 lip 2011 18:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


To wy liczycie na to, że w masowych mediach dostaniecie pełny obraz informacji? Biedacy...


*
 
Jaahquubel
Post : 19 lip 2011 21:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


GrU pisze:
widocznie skrajni prawicowcy mają taką taktykę.

Z PiS-u taka skrajna prawica, jak z koziej okrężnicy saksofon. W skład tej partii wchodzi wielu (a wchodziło jeszcze więcej, tylko odeszli albo zginęli w katastrofie) ludzi o poglądach prawicowych, ale nie mają tam oni decydującego głosu. O ile przekaz tej partii jest konserwatywny społecznie, o tyle zamiłowanie do państwa opiekuńczego to czysta lewica. PiS to partia centrowa. Nie widać w parlamencie partii prawicowej, tym bardziej skrajnie prawicowej.
A tak w ogóle, to zeszliśmy z tematu.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna


cron