Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 308 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
Jaahquubel
Post : 03 mar 2011 18:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Prawdziwy mistrz ogłosił koniec kariery. O!


*
  WWW
Wigen
Post : 03 mar 2011 19:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


A że Małysz. No to teraz zainteresowanie skokami w Polsce dramatycznie spadnie, do czasów Adama gdy skoki narciarskie oglądało więcej niż 20 osób.


*
 
Jaahquubel
Post : 03 mar 2011 19:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


To będzie próba wytrwałości, tak jak i ten sezon Formuły 1.
Ja oglądałem obie te dyscypliny zanim pojawili się nasi, ale i tak bez Roberta i Adama będzie mi się gorzej oglądało.
Dobrze chociaż, że w skokach jest Kamil Stoch i reszta, bo w F1 nikogo.

PS: znajdźcie Małysza i Kubicę tutaj: http://www.mini.pw.edu.pl/tikiwiki/tiki-index.php?page=onas_pracownicy


*
  WWW
GrU
Post : 05 mar 2011 13:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008



_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Len
Post : 14 kwie 2011 13:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Obrazek

Zgadnijcie co to. Jeśli myślicie, że to logo powinno być w dziale "Polityka", to mylicie się. To nowe logo... PZPN. Szkoda tylko, że kojarzy się z pewną partią i jest w niemieckich barwach...

Osobiście bardzo liczę na to, że nasza drużyna "narodowa" dostanie takiego kopa w tyłek w Euro 2012, że już się nie pozbierają. Ale do tego jeszcze długa droga, jeszcze wielu trenerów przed nami. Ciągle ich zwalniają, dają kogoś innego i mówią "teraz będzie lepiej", a jest tak samo. Zastanawiam się, kiedy im wpadnie do głowy myśl, że skoro to nie wina trenera to może... bo ja wiem - piłkarzy?


*
  WWW
hasan_talib
Post : 14 kwie 2011 14:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Z tym podobieństwem do logo partii to bym nie przesadzał, bo raczej moim zdaniem to to PZPN-owskie bardziej herb Polski po prostu przypomina. Ale czemu toto jest czerwono-żółto-czarne?


*
 
Olinka
Post : 14 kwie 2011 15:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Z sugerowana partia to mi się w ogóle nie kojarzy.

A że brzydkie jest i to głównie chyba właśnie przez te niemieckie kolory, źle się je odbiera.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
GrU
Post : 14 kwie 2011 15:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


To ta partia pożyczyła z godła dzióbek kaczki, znaczy orła. Jak Beenhakker odchodził to było bardzo mądre powiedzenie "Z gówna i artysta nic nie stworzy", nasi piłkarze idąc do ligi niemieckiej po 1 treningu w nowej drużynie mają ... zakwasy i nie ma czegoś takiego jak polska szkoła trenerów, kiedyś świat czerpał z myśli taktycznych pana Górskiego, teraz u nas opłaca się zatrudniać byle kogo oby był z za granicy, a jak się polskiemu trenerowi nie powiedzie w polskim klubie to idzie do innego gorszego polskiego klubu wygra kilka spotkań i znowu idzie do lepszego polskiego klubu

Smude wybrali kibice/media, a do czerwca 2012 nasi nie mają wygrywać tylko się zgrywać trenować, żeby być jak Grecja zespół jednych mistrzostw.

edit:
kolejny czar...., murzyn znaczy zostaje Polakiem ...

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


Ostatnio zmieniony 14 kwie 2011 16:17 przez GrU, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Olinka
Post : 14 kwie 2011 16:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Jeżeli chodzi o naszą drużynę piłki nożnej to niestety nie mam złudzeń.
Jeszcze długo nic z tego nie będzie.

Trzeba zacząć od szkolenia młodych piłkarzy, Juniorów, założyć szkółki lub dać dzieciakom miejsce na granie. Boiska Orlików są, powiedzmy sobie kroplą w oceanie potrzeb ale fajnie, że w ogóle są.
Śledząc wydarzenia ze świata piłki mam wrażenie, że nasi piłkarze mają wielkie oczekiwania finansowe ale niestety marne umiejętności o kondycji nie wspomnę.

W końcu przyznam się, przestałam ich oglądać.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
lukasamd
Post : 14 kwie 2011 18:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nie znam się na piłce, niemniej zgadzam się z opinią jednego z moich profesorów:
Dlaczego piłka nożna jest ok, dlaczego ma obecnie tak wielu fanów?
Bo wszyscy wiedzą, że zasady są proste: chodzi o pieniądze.


*
  WWW
Len
Post : 09 maja 2011 16:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wkurza mnie to pitolenie o zamknięciu stadionów. Dzień w dzień to samo. Ja rozumiem, że coś może być ważne, ale jeśli przez cały tydzień wierci się ten sam temat i zaprasza kolejnych gościu, którzy mówią to samo no to sorry.

Poza tym, teraz każdy wielce mądry, a na 2 dni przed tą decyzją politycy pewnej partii sugerowali, że być może trzeba w końcu podjąć zdecydowane kroki, na przykład zamknąć stadiony, zamiast grzecznie czekać na ruch kiboli. A jak już zamknięto to oczywiście źle, bo to dyskryminacja kibiców - trzeba było spałować tych bandytów. A jakby policja przystąpiła do kontrataku to mielibyśmy "ZOMO", "komuchów" i tak koło się zamyka. To nasza polska mentalność.

W Wielkiej Brytanii kiedyś podjęto podobną decyzję i tam był to pierwszy krok do normalności. Dziś nie muszą zakładać tam 4 metrowych krat - wystarcza świadomość, że granica między boiskiem a trybunami jest nieprzekraczalna. I następnym krokiem powinny być odpowiednie działania (odpowiednio stanowcze, jak zamknięcie stadionów), które sprawią, że nikomu nie będzie opłacało się latać po stadionie.


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 09 maja 2011 17:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


GrU pisze:
"Z gówna i artysta nic nie stworzy"

Jak to kiedyś ładnie skomentował mój kolega:
"Kiedy dom publiczny nie przynosi zysków, to nie maluje się ścian, ani nie zmienia alfonsa, tylko prostytutki." ;)

Uważam, że po prostu nie jesteśmy konkurencyjni.
Dobrzy polscy piłkarze są, ale nie grają w polskich drużynach.
Moglibyśmy biorąc graczy do drużyny nie zwracać uwagi na pochodzenie, tylko osiągi, a to ostatnie zdopingowałoby także polskich piłkarzy.

_________________
Obrazek


*
 
Wigen
Post : 09 maja 2011 18:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Ja byłem na Legii raz, a może i nawet dwa razy, ale były to raczej mecze charytatywne niźli ligowe. Nie uważam się za jakiegoś kibica który ze swoją ulubioną drużyną w tym wypadku jest nią stołeczna Legia Warszawa jest na dobre i na złe. Ale jest jedna zasadnicza rzecz. Problemu nie da się rozwiązać bez udziału policji. Kluby mogą ich nie wpuścić co najwyżej na stadion, ale nie chodzi przecież o to, aby nie wpuszczać przysłowiowego "bydła" ze stadion na miasto. Tych ludzi trzeba zidentyfikować, zebrać dowody ich przestępstw i zaaresztować i jeśli policja nie jest w stanie tego dokonać to nie ma się co dziwić, że na nią sypią się gromy.

Ja tam jestem za zamknięciem stadionów i mam nadzieję dożyć czasów, że stadionowi chuligani wkrótce wymrą jak dinozaury.


*
 
Jaahquubel
Post : 09 maja 2011 20:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Stridingshadow pisze:
Dobrzy polscy piłkarze są, ale nie grają w polskich drużynach.

Czy to prawda, to nie wiem, ale ponoć chłopaków w szkołach piłkarskich w Polsce nie uczy się dobrze grać, ale uczy się wygrywać ligę - czyli podawać do najszybszego, żeby ten strzelał bramki, bo ma być wynik. A trenerz są rozliczani nie z tego, czego się młodzież nauczyła, czy ilu poszło do reprezentacji czy coś, a z wyniku w lidze. No to kopią na wybiegającego. A technika, a taktyka - leżą.

Dalej, co wiadomo powszechnie, mimo, że według zarobków za granicą, zarobki w Polsce mają mizerne, to według zarobków w Polsce, ale w innych branżach, zarabiają bardzo dużo. Nie motywuje ich to do rozwoju. Co najwyżej do wyjazdu, żeby zarobić jeszcze więcej. Tyle, że jak wyjadą, to wychodzi, że tak na prawdę nic nie potrafią i grzeją ławę. No i ne ma komu grać w reprezentacji. Oczywiście są wyjątki, paru karierę zrobiło/robi, w ostatnich czasach: Dudek, Boruc, Fabiański, Szczęsny, Kuszczak - oj, sami bramkarze... No i Jeleń. Co do reszty, to zobaczymy co z tego wyjdzie. No, z Roberta Lewandowskiego coś może będzie - był dobrze prowadzony, rodzice to wuefiści, ale to czas pokaże.

I jeszcze taka ciekawostka.
Pewien chłopak, którego nazwiska może nie będę podawał, z A-klasy przeniósł się do grającego wówczas w Ekstraklasie ŁKS-u i w swoim drugim i czwartym występie w rozgrywkach Ekstraklasy strzelił bramki honorowe w meczach z Piastem Gliwice i Lechią Gdańsk, w piątym meczu wyszedł w podstawowym składzie, po czym, w wyniku spadku ŁKS-u do 1. (2.) ligi, został sprzedany w dół, do Turu Turek, bodajże ówczesna 3. liga. Takie skakanie po poziomach rozgrywek to chyba nie jest specjalnie normalne.


*
  WWW
Len
Post : 12 maja 2011 18:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


W grupie każdy mądry, a jak zostali sami to grzecznie padali na ziemię. Niezmiernie ucieszyła mnie akcja policji, tylko zastanawiam się czemu dopiero teraz? Bo premier kazał? Wydaje mi się, że policja sama powinna to wiedzieć, a do tej pory zachowywali się raczej tak jakby kibolom nie chcieli podpaść, ale lepiej późno niż wcale. Być może to da do myślenia pozostałym cwaniakom.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna


cron