Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Zefurion
Post : 25 kwie 2011 19:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 17.03.2011


Otóż chce zainstalować sobie Jagged alliance 2 1.13 z najnowszą aktualką ale z mapą i sektorami z Wildfire, ponieważ są fajniejsze. Wszystko udaje mi sie zrobić z jednym małym wyjątkiem. W Ja 2 1.13 zupdatowanym można tworząc IMP wybrać sobie umięjętności jak i CHARAKTER i Wygląd postaci, tworząc zupdatowanego 1.13 Wildifre ucina mi ten fragment tworzenia IMP i nie moge wybrać ani wyglądu postaci ani charakteru. Wydaje mi się że wszystko robie tak jak trzeba - mianowicie:

-Instaluje JA2
-Instaluje 1.13 (plik Data-1.13 zmieniam na nazwe Data-WildFire6.06 w celu pozniejszego załadowania Wildfire 1.13
-kopiuje Update z SVN do gry (zmieniam nazwe Data-1.13 na Data-WildFire6.06 żeby plik którego nazwe zmieniłem też się zupdatował)
-DDB
-Wildfire 1.13
-Konfiguruje plik vfs_config.JA2113.ini, dodaje scieżki aby nie było błędów na początku startu gry, i nie ma.

Dodam, że próbowałem również
-JA2
-1.13 (zmiana nazwy również)
-Wildfire 1.13
Update z SVN (zmiana nazwy także)
-DDB
-Konfiguracja

Wszystko moim zdaniem powinno działać, albo coś, źle robie. Siedze nad tym dzisiaj cały dzień i nadal nie umiem tego rozgryźć ponieważ dosłownie wszystko działa oprocz poprawne tworzenie IMP, przeskakuje opcje wyglądu postaci i wyboru charakteru(ustawia domyślnie na przyjazny, a ja takiego nie chce) które są możliwe normalnie po wgraniu Updatu z SVN przecież.
Myśle, że znajdzie sie osoba, która próbowała stworzyć już takiego mixa zwykłego zupdatowanego 1.13 z wildfire, ponieważ zależy mi na Monku z Wildfire, sektorach oraz, no co tu dużo mówić, mapa lepiej wygląda.
Pozdro!


Dodano: 25 kwi 2011 19:15




Dodano: 25 kwi 2011 19:16



*
 
hasan_talib
Post : 25 kwie 2011 20:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Być może mam coś dla Ciebie, ale jeszcze tego nie ograłem, więc nie jestem pewien. Na pewno jest to najnowsze 1.13 wraz z Wildfire 1.13 - jest mapa, są sektory, są najemnicy (m.in. Monk, ale jest też paru innych) oraz zdaje się, że zawiera toto też DDB. Do tego autor stworzył nowatorski system umiejętności, na szczęście wszystko jest opisane w samej grze, wystarczy najechać kursorem i przeczytać co jest czym. Znalazłem to na forum JACenter, nie mam pojęcia niestety, w którym temacie ani nie wiem, czy jest w downloadzie. Linka też nie mam zapisanego. Więc jak będę miał po przerwie świątecznej dostęp do lepszego neta (prawdopodobnie piątek/sobota) to wrzucę Ci to na jakieś speedyshare, megaupload czy podobne badziewie. Wszystko jest w jednym kawałku, nic nie musisz robić, żadnego nakładania na siebie modów. Tylko ściągnąć sobie, rozpakować i ewentualnie pozmieniać plik .ini tak jak lubisz.


*
 
Zefurion
Post : 25 kwie 2011 20:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 17.03.2011


Znaczy to już bajka z bawieniem sie z tym, bo ja to ogarnąłem, tylko właśnie kwestia tego tworzenia IMP została, nie rozumiem czemu wszystko jest dobrze a to tylko nie.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron