Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Jaro_10290
Post : 11 mar 2011 01:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 11.03.2011


Po pierwsze witam wszystkim forumowiczów, nie wiedziałem wcześniej o istnieniu tego forum ;) Po drugie mam pytanie, być może ktoś mi pomoże - po zdobyciu Balime odpala mi się "tymczasem..." i... nic się nie dzieję. Jest latający w kolko zegarek, królowa nawet ni otwiera drzwi żeby wyjść do Elliota, tylko przed nimi stoi. Może ktoś mnie oświeci co z tym zrobić bo nie mogę grać dalej... mam wersję PL 1.05


*
 
hasan_talib
Post : 11 mar 2011 01:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Naciśnij "escape" na scence - w ten sposób ją przewiniesz i będziesz mógł normalnie grać ;-) Niestety nie da się w tej wersji obejrzeć tego filmiku.


*
 
gonzo_68
Post : 11 mar 2011 01:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 114
  • Dołączył: 17.08.2006


Jeśli poczujesz niedosyt, bo brakło scenki, to podrzucam wypowiedzi, które tam padają:

królowa:
"Elliot, mam wrażenie, że ty i moi doradcy nie informujecie mnie o wszystkim".

Elliot:
"Nie informujemy Cię, Wasza Królewska Mość?"

królowa:
"Balime, Elliot! Ci CHOLERNI najemnicy zajęli BALIME!"

Elliot:
"Z całym szacunkiem, moja Królowo, jesteś pewna? Skąd wiesz?"

królowa:
"SKĄD WIEM? Elliot, ty idioto! Używałeś pałacowej łaźni??? Całe Balime mieszka teraz w moim pałacu, Elliot. Po moim tronie pełzają dzieci."

Elliot:
"Oh, musisz być bardzo szczęśliwa, Wasza Wysokość. Wiem, jak bardzo się cieszysz, kiedy twoi przyjaciele z Balime przyjeżdżają."

królowa:
"Elliot, ty idioto! Oni tu nie przyjechali z wizytą, oni tu MIESZKAJĄ. Słuchaj uważnie, Elliot. Mam cię dosyć. Chcę abyś wysłał najlepsze jednostki mojej gwardii do Balime, aby odbiły miasto."

Elliot:
"Tak jest Wasza Wysokość. Zaraz ich wyślę, gdy tylko skończę nosić bagaże Twoich przyjaciół."

królowa:
"TERAZ, Elliot! W TEJ CHWILI!"

Elliot:
"Jak sobie życzysz, moja Królowo."


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron