Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 453 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna

Jakie filmy wolisz?
Sensacyjne 20%  20%  [ 10 ]
Komediowe 10%  10%  [ 5 ]
Dramaty 4%  4%  [ 2 ]
Horrory 12%  12%  [ 6 ]
Rysunkowe 0%  0%  [ 0 ]
Musicale 0%  0%  [ 0 ]
Science-Fiction 18%  18%  [ 9 ]
Fantasy 12%  12%  [ 6 ]
Wszystkie po troche 25%  25%  [ 13 ]
Liczba głosów : 51
Autor Wiadomość
Jaahquubel
Post : 03 paź 2010 14:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


lukasamd pisze:
Wczoraj w TVP były Gwiezdne Wojny V, tydzień temu leciała część pierwsza (wg. produkcji), a więc IV.Nie wiem jak Wy, ale ja oglądam to niemalże zawsze gdy jest w telewizji
W telewizji oglądałem te filmy 1. raz. Za fana uznać się nie mogę, bo za mało jestem na tę serię napalony, ale na pewno lubię.

Jazz pisze:
Pierwsze trzy części były wyświetlane przed wakacjami. Dokładnie nie pamiętam kiedy

Tuż przed, maj/czerwiec. Miałem nadzieję, że puszczą wszystkie 6 przed wakacjami, bo teraz to mi się trochę niuansów (new ones'ów) fabuły zapomniało.

Jeśli chodzi o trzy filmy nakręcone w XXI wieku, to uważam, że realizacja słabiutka, ale treść mocna. Bardzo dobre zobrazowanie człowieka staczającego się w zło na przykładzie Anakina, złej kobiety (patrz: Mądrość Syracha, o której kiedyś było w wątku hoomorystycznym) na przykładzie Padme i ludzi dobrych, ale nieudolnych, ślepych,którzy nie dali rady w ważnym momencie (rycerze, zwłaszcza Obi Wan). Każdy z nas musi uważać, żeby nie pójść którąś z tych dróg. To powinno być obowiązkowo w szkołach omawiane, zamiast jakichś pierdół typu "Lord Jim" czy "Zbrodnia i kara".

Pierwsze filmy z obu trylogii mnie nudziły, oglądałem jednym okiem. "Imperium kontratakuje" nagrałem i czekam na chwilę czasu i spokoju, żeby obejrzeć.


*
  WWW
Len
Post : 20 paź 2010 09:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Obecnie mamy modę na "rimejki", czyli ożywianie starych dobrych hitów. Czy to nagrywanie jakiś hitów muzycznych od nowa, tworzenie następców kultowych samochodów, robienie nowych gier bazujących na tytułach dobrze znanych czy w końcu filmów. Jednym z nich jest... Titanic II. Ja wcale nie żartuję...

[film]https://www.youtube.com/watch?v=f720MNvOeVc[/film]

...ale jego twórcy już chyba tak.


*
  WWW
Olinka
Post : 14 lut 2011 13:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Walking Dead, The

Chciałabym poznać Wasze opinie o tym Mini serialu.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
GrU
Post : 02 mar 2011 17:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


W filmach o nieumarłych nie mogę załapać jak oni się rozmnażają, pokazują bandę głodnych zombie rzucają się na biedaka, a potem biedak jest kolejnym zombie, ale, 95% ciała zostaje nieruszona mimo że te zombie takie bardzo głodne, wampiry się posilają i zostawiają/zabijają to zrozumiałe ale martwaki powinny jeść a nie zostawiać po jednym gryzie, dlatego zombie movie jakoś do mnie nie przemawiają. Tak wiem że to tylko film ale ciut logiki.

Właśnie widziałem "Czarnego Łabędzia" i nie wiem co takiego cudownego w tym filmie że tak się świat zachwycił, a Portman do końca życia i tak będzie mi się z Leonem kojarzyła.

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Len
Post : 02 mar 2011 18:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Zombie, wampiry i jakieś wilkołaki - dla mnie to takie bajki, że aż żal patrzeć.


*
  WWW
M'cin
Post : 02 mar 2011 18:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Mogę zasugerować, że w ankiecie brakuje jednego pionierskiego gatunku, a mianowicie WESTERNU? mogę, dziękuję. Wiem, że są niemodne, ale jak Lukas zauważył, moda nas nie interesuje, a te oto dzieła ciężko przypisać do innej kategorii. Poza tym swego czasu miałem fazę i sporo w TV obejrzałem, kilka nagrałem na odtwarzacz, potem na płytkę i od długiego czasu czekają. A jak kto zarzuci coś westernowej muzyce to wyrwę na ubita glebę i poszczuje Cucubritto Dyniowatym.


*
 
lukasamd
Post : 02 mar 2011 18:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jakiś czas temu (raczej większy niż miesiąc) leciał nietypowy film dotyczący skrupulatnie planowanej akcji terrorystycznej. Nie pamiętam jak zwie się główny aktor, ale może ktoś skojarzy po opisie: główny bohater jest wdowcem, jego żona pracowała w FBI (albo CIA), zginęła podczas źle przeprowadzonej akcji. On przez to popadł nieco w lekką paranoję o teoriach spiskowych. Ma miłych sąsiadów, ale zaczyna podejrzewać ich o szykowanie akcji terrorystycznej, jakiejś na naprawdę dużą skalę. Wg. otoczenia coraz dziwniej się zachowuje, ale okazuje się, że ma rację (z powodu splotu nieszczęśliwych wypadków ginie min. jego znajoma podczas śledzenia sąsiadów).
Co jak dla mnie wyróżnia ten film? Zupełnie nieoczekiwany koniec - kto oglądał, pewnie też go nieźle zdziwił.

Kojarzy ktoś może? Ja za cholerę nie mogę sobie przypomnieć tytułu :wall:


*
  WWW
M'cin
Post : 02 mar 2011 19:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Ehm... po jedenaste - nie spojleruj!


*
 
GrU
Post : 02 mar 2011 20:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


Len pisze:
Zombie, wampiry i jakieś wilkołaki - dla mnie to takie bajki, że aż żal patrzeć.


żal patrzeć na pomysły typu "saga zmierzch" gdzie wampiry błyszczą na słońcu, ale przy "Wywiadzie z wampirem" odczucia już są całkiem inne, a oba filmy to bajki. i to "ambitne" kino dla dzieci psuje obraz całej tematyki.
Przykład który mnie rozbawił do łez, "Daybreakers - Świt" - standardowo wampirem zostaje się poprzez ugryzienie (czyli ślina czy jad czy co tam mają z zębów miesza się z krwią ofiary), i ze 3 oskary dla tego kto wpadł na pomysł że woda + słońce przemienia wampira w człowieka, normalnie geniusz,
w filmie "Doomsday", po otwarciu konteneru po 30!! latach stał lśniący czyściutki Bentley który odpalił za pierwszym razem, debilne ? ale logo "B" przebijało się na pierwszy plan (a potem go jakieś złomowane gruchoty doganiały, ładna mi reklama), telefony LG też super działały po 30 latach leżenia w skrzyni - reklama = biznes, Pascal też pokazuje kucharki do kamery, ale nie robi z ludzi debili.

dzięki lukas, nawet jak ktoś poda tytuł to i tak już nie ma sensu tego filmu oglądać

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
M'cin
Post : 02 mar 2011 20:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


No chyba że nie będziesz wiedział tytułu i będzie zdziwko "a to to o czym admin wspominał ;)"


*
 
lukasamd
Post : 02 mar 2011 22:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nie jest to żaden nowy film, więc kto oglądał to pewnie wie, a kto nie to nie obejrzy, no chyba że przypadkiem w tv.
Mimo wszystko usunąłem opis zakończenia, niech Wam będzie :P

To zna ktoś tytuł? :D


*
  WWW
M'cin
Post : 02 mar 2011 22:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Ależ ja oglądam filmy TYLKO w TV i TYLKO stare, relatywnie stare, bo od skończenia trylogii Matrixa poziom kinematografii na świecie uplasował się gdzieś na poziomie rowu Filipińskiego, bo nie chodzę do kina, bo po co, to samo z kupowaniem płytek, bo po co, a nie ściągam, bo zło :diabel2:


*
 
Jaahquubel
Post : 02 mar 2011 22:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


M'cin pisze:
filmy TYLKO w TV i TYLKO stare

Bo nowych w TV nie ma - w każdym razie w trójce TVP1, Polsat, TVN.
Fajnie, że robią przegląd staroci, jak np. ostatnio w Polsacie trylogie "Ojciec chrzestny" i "I kto to mówi", oraz wszystkie 4 części "Obcego" i zaniedbywana "Szklana pułapka 3", ale filmy powstałe po jakimś momencie się w telewizji nie pokazują i robi się w kółko to samo. I tak np. "Szklanej pułapki 4.0" nie widziałem.


*
  WWW
M'cin
Post : 02 mar 2011 23:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Oooo, po 2-3 latach niemal wszystko jest. Mało oglądam, tylko jak mnie zwiastun zainteresuje, albo jest to głupawy ramboid - zawsze!


*
 
GrU
Post : 03 mar 2011 18:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


te giga hity kino - dvd - reup dvd - canal+/hbo - dopiero publiczna tv, (Polsat puszczając 3-4 letni film daje napis przy swoim logo "PREMIERA" :D), nie wiem jak jest teraz w tv ale wycinają co nieco, 30 sec mniej filmu to 30 sec więcej reklam

M'cin pisze:
od skończenia trylogii Matrixa poziom kinematografii na świecie uplasował się gdzieś na poziomie rowu Filipińskiego

Dzięki Ci za te słowa, bo już zaczynałem myśleć że to moje wymagania się tam wysokie zrobiły że nie ma już dobrych filmów. Gratulują wytrwałości przy słuchaniu lektorów, jedyne lektorstwo które mi się podoba to z Stalkera.

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna


cron