Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 391 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
micand1989
Post : 11 sty 2011 19:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Tą sprawę załatwimy między sobą.

Wracamy do tematu bo się niezły śmietnik zrobił

Potrzebuje pomocy!! :kosci:
Sektor J9 Tixa w poprzednich wersjach był moim ulubionym, bo można było wszystkich załatwić po cichu a w tej wersji jak do tej pory nie zabiłem żadnego przeciwnika, a jedynie 14 cywili uzbrojonych po zęby w goglach i maskach. Nie bierze ich Minigun ani ciche karabiny snajperskie. Do tego gdy wystrzeliłem pierwszą kulkę zaczął do mnie strzelać Brewster (ten mąż Warden, PS on ma CAWS i wali seriami z jednej ręki jak Steroid). Zabiłem Brewstera i procenty lojalki nie spadły.

Czy ktoś może podpowiedzieć co jest dobre na kolesi w Spectrach powlekanych galaretą?? PS mają oni wysoki poziom doświadczenia i przerywają moim najemnikom: Scope, Shadow, Miguel, IMP każdy po 6 pkt doświadczenia. :wall:


Załączniki:
ja2map2.JPG
ja2map2.JPG [ 123.36 KiB | Przeglądany 986 razy ]

_________________
Obrazek
Obrazek


Ostatnio zmieniony 11 sty 2011 19:06 przez micand1989, łącznie zmieniany 1 raz
*
 
Olinka
Post : 11 sty 2011 19:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Czy mozna, mozliwe jest przywrócenie na poprzednie miejsce wyswietlania komunikatów o tym co i gdzie najemnik słyszy?
Sa w prawym dolnym rogu... były w oknie

dla mnie to ma big znaczenie

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
micand1989
Post : 11 sty 2011 20:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Olinka pisze:
Czy mozna, mozliwe jest przywrócenie na poprzednie miejsce wyswietlania komunikatów o tym co i gdzie najemnik słyszy?
Sa w prawym dolnym rogu... były w oknie

dla mnie to ma big znaczenie


Święta prawda, dla mnie też

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Andrew Vysotsky
Post : 11 sty 2011 20:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 82
  • Dołączył: 21.10.2010


micand1989 pisze:

Potrzebuje pomocy!! :kosci:
Sektor J9 Tixa w poprzednich wersjach był moim ulubionym, bo można było wszystkich załatwić po cichu a w tej wersji jak do tej pory nie zabiłem żadnego przeciwnika, a jedynie 14 cywili uzbrojonych po zęby w goglach i maskach. Nie bierze ich Minigun ani ciche karabiny snajperskie. Do tego gdy wystrzeliłem pierwszą kulkę zaczął do mnie strzelać Brewster (ten mąż Warden, PS on ma CAWS i wali seriami z jednej ręki jak Steroid). Zabiłem Brewstera i procenty lojalki nie spadły.

Czy ktoś może podpowiedzieć co jest dobre na kolesi w Spectrach powlekanych galaretą?? PS mają oni wysoki poziom doświadczenia i przerywają moim najemnikom: Scope, Shadow, Miguel, IMP każdy po 6 pkt doświadczenia. :wall:


na nich najlepsze jest współdziałanie herosa i cieniaków. Ja swojego herosa od początku wysyłam do wszystkiego, od strzelania do otwierania szafek. Reszta go osłania, a potem leczy ;). On się szybko doświadcza i Stealth też pomaga. Nawet na zieloną spectrę wystarczają dwa strzały w głowę z cichej snajperki (M24). Czasem wystarcza jeden. Ten drugi oddaje osłona, też z cichej snajpreki (Gaston). Jak już jest głośno to na ogół wystarcza strzał w głowę z MSG90. Czasem jednak trzeba poprawić. Cięższe rzeczy oszczędzam choć już mnie korci ;) Minigun do d..., chyba dla osłony, żeby targała na wszelki wypadek. Caws w ogóle nie używam - bez sensu w tej wersji. Przynajmniej w moim stylu ataku.

_________________
Obrazek
Ignorancja jest pychą, a pycha ignorancją.


Ostatnio zmieniony 11 sty 2011 20:27 przez Andrew Vysotsky, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
micand1989
Post : 11 sty 2011 23:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Andrew Vysotsky pisze:
micand1989 pisze:
Ja swojego herosa od początku wysyłam do wszystkiego, od strzelania do otwierania szafek. Reszta go osłania. On się szybko doświadcza. Nawet na zieloną spectrę wystarczają dwa strzały w głowę z cichej snajperki (M24). Czasem wystarcza jeden. też z cichej snajpreki (Gaston).


ty nie jesteś czasami moim bratem bliźniakiem?? :-D :-D :-D robie to tak samo jak ty :kosci:

pierwszy kill : Warden po cichu (Brewser jak sie z nim długo pogada to da ci klucz do tylnych drzwi biura Warden)
drugi kill : Brewster po cichu

a dalej stoje w drzwiach z włącznikami gazu i wpadają mi tam co chwile te cyborgi z flamer-ami i jednym strzałem w łeb albo kosą na bebechy zabijają mi Shadowa, Scope, Miguela i IMP (6 pkt exp) MASAKRA.

A nie wiesz czasami gdzie można znaleźć Barrett albo coś takiego bo V94 AntiTank (mam 2 szt) i Rakietowy drugiej generacji (znalazłem w Balime) są za ciężkie na CQB w więzieniu.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
pudel89
Post : 12 sty 2011 03:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 30
  • Dołączył: 16.12.2010
  • Skąd: Ełk


micand1989 Podbicie Tixy to nie lada problem zwłaszcza przez dwóch cwaniaków (jeden koło Warden, drugi w pokoju obok), którzy zawsze gdy otworzysz drzwi atakują nożem i zabijają najemnika. Najlepiej podłożyć tam jakiś silny ładunek wybuchowy pod drzwi i ew. poprawic LAW-em i zabić ich z daleka. Trudne ale wykonalne. A co do snajperów to lepiej nie strzelaj tam moździerzem ani nie rzucaj granatów, bo poranisz cywili i zaczną Cię atakować i masz 99,9% pewności, że któremuś ze snajperów też coś wybuchnie przy okazji, a Dynamo zginie. Mój sposób - likwiduj ich z dachu naprzeciwko snajperką, albo jakimś ciężkim karabinem (FN-FAL, H&K 21). Jak zaatakujesz w nocy to masz mniejsze szanse, że ujrzysz ich wszystkich i wykończysz. Dobrze mieć kogoś na 9-10 poziomie doświadczenia przy ataku.

_________________
Obrazek


*
 
Andrew Vysotsky
Post : 12 sty 2011 11:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 82
  • Dołączył: 21.10.2010


micand1989 pisze:
A nie wiesz czasami gdzie można znaleźć Barrett albo coś takiego bo V94 AntiTank (mam 2 szt) i Rakietowy drugiej generacji (znalazłem w Balime) są za ciężkie na CQB w więzieniu.


Gdzieś znalazłem ale nie pamiętam na 100%. Może w Almie? Podsyłam moją mapę. Porównaj ze swoją i Barett będzie tam, gdzie ja byłem a Ty nie. Ale rewelacji sobie nie obiecuj. To nie ten power co 12,7 a dużo cięższy od MSG90.
Obrazek

_________________
Obrazek
Ignorancja jest pychą, a pycha ignorancją.


*
  WWW
micand1989
Post : 12 sty 2011 13:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


~Andrew Vysotsky
Na 100 % w Almie

a co do IMP to czapki z głów. Piekny Rambo, tylko dziwię się jak zrobiłeś w 25 dni 97 pkt siły... ;-) bo expa to dastawałeś prawdopodobnie za zabijanie karabinami. PS ile masz zabójstw na koncie swojego IMP?? na pewno więcej niż 250 :one:




~pudel89
Dzięki wielkie za pomoc. :ok:
z biurem Warden i małymi pokoikami obok już sobie poradziłem. Postawiłem za drzwiami "pluton egzekucyjny" i jak otworzyłem drzwi to wroga zobaczył cały pierwszy oddział...kolo nie miał szans i udało się to zrobić po cichu.

A co do snajperów to ciężko będzie bo wystarczy że nos wystawie zza drzwi czy zza rogu i dostaje headshota za ponad 100HP w zieloną spectre...o włażeniu na dach zapomnij :P tam jest ich przynajmniej 7 szt i każdy ma jakąś dobrą głośną snajpe.

BTW na razie nie włączałem alarmu ani gazu i mam w tym pokoju z wajchami Maddoga z minigunem...to mi tam nikt nie wejdzie.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Olinka
Post : 12 sty 2011 13:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


mam nieodparte wrazenie, że przeciwnicy w NCJA2 sa z kosmosu

predator przy nich to betka

no dobra... moim zdaniem uzbrojenie zbirów na farmie pana D to przesada.

wale do nich z FN-Fala w łeb i ledwie im rysy robie nahełmach a oni... kosza do mnie jak do kaczki sorry ale to ja mam najlepiej wykwalifikowanych najemników a nie jakis wiesniak

przegiecie


i teraz w takim razie poprosze o pomoc jak zrobic w Jape by Karabin Rakietowy był przypisany do konkretnego najemnika?
Jape przypisuje imie do Barrego bo ten hest pierwszy na liscie od góry.

Lub poprosze o inna rade jak przejsc super Predatorów.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


Ostatnio zmieniony 12 sty 2011 15:31 przez Olinka, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Andrew Vysotsky
Post : 12 sty 2011 16:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 82
  • Dołączył: 21.10.2010


micand1989 pisze:
~Andrew Vysotsky

tylko dziwię się jak zrobiłeś w 25 dni 97 pkt siły... ;-) bo expa to dastawałeś prawdopodobnie za zabijanie karabinami. PS ile masz zabójstw na koncie swojego IMP?? na pewno więcej niż 250 :one:
.


Zawsze tak robię. Podstawa to inteligencja ;) Zapewnia łatwość uczenia. Biorę maks inteligencji, AGI i DEX, minimum med, expl i tech. i całej reszty. Co zostało do podziału to trochę siły daję i strzelectwa. Potem szybki kurs strzelania; kiedy się da i do czego się da, łącznie z zamkami od drzwi. Jednocześnie kulturystyka - najpierw 250% na garba i noszenie z sektora do sektora, otwieranie z kopa wszystkiego co się da (na początku najczęściej nieudane, więc potem poprawiane łomem i shotgunem-celność rośnie). Jak się trafi obezwładniony przeciwnik to dobijam tylko pięścią a i krowy poboksować na początkowym etapie też warto. Tylko nie zabijam zwierzaków, bo mi żal ;)

EXP to od tego, że robię nim co się da. Nawet znajdowanie porzuconych fantów, rozminowywanie terenu, otwieranie szafek, zakopywanie znalezionych min, itd.

_________________
Obrazek
Ignorancja jest pychą, a pycha ignorancją.


Ostatnio zmieniony 12 sty 2011 16:19 przez Andrew Vysotsky, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
micand1989
Post : 12 sty 2011 16:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Olinka pisze:
mam nieodparte wrazenie, że przeciwnicy w NCJA2 sa z kosmosu

predator przy nich to betka

no dobra... moim zdaniem uzbrojenie zbirów na farmie pana D to przesada.

wale do nich z FN-Fala w łeb i ledwie im rysy robie nahełmach a oni... kosza do mnie jak do kaczki sorry ale to ja mam najlepiej wykwalifikowanych najemników a nie jakis wiesniak

przegiecie

Lub poprosze o inna rade jak przejsc super Predatorów.



ależ prosze bardzo już pisze

wrzucasz w każde okno i na podwórko po gazie musztardowym i chowasz się za barierką od płotu daleko za.
czekasz około 15 minut (tych z gry) bo co minute oni obrywają (na początku mają 100% maski gazowe, ale po ok 7 minutach maski bedą się psuły i zaczną obrywać po kilka HP. czekasz kolejne 8 minut i zaczynasz inwazję najlepiej moździeżem.

Będziesz miała problemy z kilkoma
3 jest w stodole po lewej są w samym końcu i są wycelowani na wejście. jak wejdziesz to nie masz szans bo przerywają.

2 jest w małym budyneczku najdalej na południe i też są wycelowani w ciebie jak otwierasz drzwi

3 jest w korytarzu w budynku mieszkalnym

ja rozwalałem moździeżem drzwi razem ze ścianą i na powitanie mieli ustawiony "pluton egzekucyjny"
oni leżeli po wybuchu a potem to już pluton ich dobijał
dobre są na nich również te pociski moździeżowe do rzucania - działają jak HMX tyle że można (a nawet trzeba) je rzucać z bardzo daleka.

masz kilka postów wyżej napisane co mają przy sobie
miłego rozwalania wieśniaków

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
micand1989
Post : 12 sty 2011 16:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Andrew Vysotsky pisze:
micand1989 pisze:
~Andrew Vysotsky

tylko dziwię się jak zrobiłeś w 25 dni 97 pkt siły... ;-) bo expa to dastawałeś prawdopodobnie za zabijanie karabinami. PS ile masz zabójstw na koncie swojego IMP?? na pewno więcej niż 250 :one:
.


Zawsze tak robię. Podstawa to inteligencja ;) Zapewnia łatwość uczenia.


inteligencja to podstawa. przykład z UC gdzie najęty Spike miał 50 INT i niczego sie nie chciał uczyć.

ja robie zawsze na początek

HTH 65
AGI 70
DEX 70
SIL to na koniec co zostaje to dokładam do siły
INT 85
LDR 35
STR 85
WYB 35
MEC 35
MED 35

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
lukasamd
Post : 12 sty 2011 16:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Przypominam, że to NIE JEST TEMAT O WSZYSTKIM.
Jeżeli chcecie wymieniać się poglądami o innych modach, proszę bardzo, ale załóżcie nowe wątki, od tego są działy na forum.


*
  WWW
micand1989
Post : 12 sty 2011 16:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


lukasamd pisze:
Przypominam, że to NIE JEST TEMAT O WSZYSTKIM.
Jeżeli chcecie wymieniać się poglądami o innych modach, proszę bardzo, ale załóżcie nowe wątki, od tego są działy na forum.


sorry za tego OFFa

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Olinka
Post : 12 sty 2011 17:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


micand1989 pisze:
Olinka pisze:
mam nieodparte wrazenie, że przeciwnicy w NCJA2 sa z kosmosu

predator przy nich to betka

no dobra... moim zdaniem uzbrojenie zbirów na farmie pana D to przesada.

wale do nich z FN-Fala w łeb i ledwie im rysy robie nahełmach a oni... kosza do mnie jak do kaczki sorry ale to ja mam najlepiej wykwalifikowanych najemników a nie jakis wiesniak

przegiecie

Lub poprosze o inna rade jak przejsc super Predatorów.



ależ prosze bardzo już pisze

dzieki ale załatwiłam ich po swojemu... LAW

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 27  Następna


cron