Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 27 lip 2010 09:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


JA2v1.13 Demise of Man
V 1.01-B Beta Release


Zainteresowany wczorajszym "znaleziskiem" dotyczącym mini-moda wprowadzającego broń z Układu Warszawskiego postanowiłem przyjrzeć się dokładniej JA Galaxy no i bardzo szybko wpadłem na kolejną nową a już praktycznie zakończoną (!) modyfikację pod JA2 1.13!

http://www.jagalaxy.com/index.php/ja2-d ... e-Man.html

Fabuła modyfikacji:

Cytuj:
Six weeks ago, the entire radio communication networked suddenly crashed. Just seconds later, thousands of starships and one-man droppods appeared. The Strogg crushed our disorganized resistance within minutes. Now they´re gone - for now, along with 90% of the worlds population. Governments were eradicated or have become nearly disabled. Yet there are good news. Satellite communication is online again. The Strogg do not feel we pose any threat to them and, thus, saw no need to destroy our primitive machinery. Additionally, our search and rescue teams found plenty of Strogg equipment, and we are now in possession of Strogg fabricators and databanks thanks to a captured Strogg processing ship. The Strogg do not want to exterminate or occupy us. They are looking at us as an "Agricultural Facility" where they harvest flesch and organs for new cyborgs. If we could summon the remnants of mankind, we may succeed in secretly developing new advanced weapons and ships. Two organizations already formed up, starting research and construction of secret underground facilities. SOCOM has survived the Strogg attack remarkably well due to their excellent internal logistic structure. The organization is having the most influence and has claimed to be the worlds new government. The second organization is the EDF ( Earth Defense Force ). Made up the remnants of various european governments as well as the remainder of some civil corporations, EDF does not admit to the SOCOM sole rulership, which lead to tensions between them.
Weapon development of the two organizations strongly differs. SOCOM tends to very powerfull conventional weapons which are best used by trained military personel.

EDF weapons are more expensive, but mostly use rechargable powercores. Additionally they tend to rely on beam weapons which are efficient even in unskilled hands.

The fact that the Strogg ignored the underpopulated areas almost completely is of advantage, yet some despots of the third world see this as an opportunity to increase their power.

You will subjugate one of these rebellious nations - Arulco. The exiled leader has valuable information as well as contacts among the arulcan resistance and will oversee your campaign.


Hm... chyba trzeba będzie ostro przekopywać, bo mody lecą nam gdzieś po bokach i przez to wydaje mi się, że scena Jaggedów leży i kwiczy, a wychodzi na to, że jest zupełnie odwrotnie :)


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 27 lip 2010 20:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony




Ostatnio zmieniony 27 lip 2010 20:22 przez Jaahquubel, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
djt
Post : 28 lip 2010 21:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Panowie, toż to skarb ten mod.

Oprócz normalnej gry - można w nim terroryzować Arulco obcymi! Właśnie wybrałem "Alienmode" (zaraz na poczatku gry wchodzę bez najemników na mapę taktyczna i wciskam P), rozpoczynam grę jako ta biegająca łapka z "Obcego"... Zainfekowałem Fatimę, gra przeszła w realtime, wykluło się coś, Fatima zginęła, posiliłem się jej zwłokami, zabiłem Pacosa, zjadłem go... :crazy: Teraz poluję na żołnierzy... A mój tak zwany "IMP" - rośnie!

Masakra! :diabel2:

Instalować Panowie!

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


Ostatnio zmieniony 28 lip 2010 21:35 przez djt, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
lukasamd
Post : 28 lip 2010 22:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


OoooOOOo zapowiada się fajnie, zaraz chyba zainstaluję sobie, będzie "miła odmiana" :D


*
  WWW
Kelly
Post : 28 lip 2010 23:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 269
  • Dołączył: 25.03.2007
  • Skąd: Warszawa


Nie czaje jednej rzeczy
"change ja2.ini CUSTOM_DATA_LOCATION=DEMISE"

Otwieram rzeczony ja2.ini ale nic takiego tam nie ma :/
Co mam tam zamienić?


*
  WWW
djt
Post : 29 lip 2010 00:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Cytuj:
Otwieram rzeczony ja2.ini ale nic takiego tam nie ma


Mod nie działa pod nakładką 1.13 (przynajmniej u mnie się sypał). Musisz zainstalować "gołe" JA2 (tam jest inne .ini), a rozpakowane pliki z moda skopiować do folderu w którym zainstalowana jest podstawka (dokładny opis co i jak jest w spakowanym pliku tekstowym po angielsku i niemiecku). Ale nie bój nic - jest zaimplementowany zmniejszony kąt widzenia, zmienne warunki atmosferyczne itd. Generalnie gra się jak pod 1.13.

Mod ma dwa oblicza - na razie sprawdzam drugie :)
Nasz potworek rośnie dzięki spożywaniu mięsa. Jakiego - nie muszę chyba mówić :) Z pajączka zrobił się ten robal co to klatkę piersiową rozrywał (film "Obcy"), jak się najadł mięsa cywilów (spożyte mięcho - zielony pasek, ten od morale - idzie w góre) to urósł do "Drona", takiego młodszego aliena, pojadł trochę - stał się "Pretorianem" - tym dorosłym alienem. Nim już można w nocy polować na żołnierzy, dzikie koty i cywili - no po prostu niesamowity mod :)
Pretorian zmienił się w Królową Obcych.
Teraz Królową chyłkiem wtargnąłem do kopalni w Drassen i masakruję górników.
By złożyć jaja!
NIESAMOWITY MOD! :one:

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
lukasamd
Post : 29 lip 2010 08:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Czyli radzisz, że lepiej wrzucać na gołe JA2 aniżeli na v1.13?


*
  WWW
M'cin
Post : 29 lip 2010 13:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


A może by tak newsa o tych modziszach dać?


*
 
Jaahquubel
Post : 29 lip 2010 13:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


A może screeny do galerii? Wszak widok obcego to atrakcja.


Ostatnio zmieniony 29 lip 2010 13:51 przez Jaahquubel, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
lukasamd
Post : 29 lip 2010 14:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Hm... może i to i to?
Tylko że najpierw muszę odpalić, a dopiero teraz znalazłem moment aby pobrać na dysk :]

@djt:
Gdybyś mógł nam jakieś screeny zrobić, byłoby fajnie ;)


*
  WWW
Starchris
Post : 29 lip 2010 17:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


djt pisze:
Oprócz normalnej gry - można w nim terroryzować Arulco obcymi! Właśnie wybrałem "Alienmode" (zaraz na poczatku gry wchodzę bez najemników na mapę taktyczna i wciskam P),


DJT możesz mi powiedzieć jak aktywowałeś lub gdzie znalazłeś ten alien mode. Bo jak otwieram tego moda to otwiera mi się normalne JA2 z całą masą tych nowości, które daje ten mod jak na przykład płytki ceramiczne, które teraz dają nieśmiertelność w obrębie tułowia dopóki się nie zniszczą, a teraz są naprawdę wytrzymałe, ale tego o czym ty mówisz (alien mode) ani śladu.


Dodano: 29 lip 2010 18:57

PYTANIE Z MOJEGO POSTU NIEAKTUALNE, JUŻ WSZYSTKO DZIAŁA. NA MAPĘ TAKTYCZNĄ BEZ NAJEMNIKÓW TRZEBA WEJŚĆ PRZEZ PRZYCISK ZNAJDUJĄCY SIĘ OBOK LAPTOPA, A JA CAŁY CZAS PRÓBOWAŁEM WEJŚĆ PRZEZ KOMPRESJĘ CZASU. :wall: :wall: :wall:

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


Ostatnio zmieniony 29 lip 2010 17:49 przez Starchris, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
Stridingshadow
Post : 29 lip 2010 18:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Czy w tym modzie jest full item drop?

_________________
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 29 lip 2010 18:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Stridingshadow pisze:
Czy w tym modzie jest full item drop?


Jest FULL ITEM DROP


Załączniki:
FID.jpg
FID.jpg [ 126.06 KiB | Przeglądany 3769 razy ]

_________________
Obrazek
Poradniki Modera
*
 
lukasamd
Post : 29 lip 2010 19:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A na co full item drop, skoro liczy się przecież mięso... więcej mięsa... DAWAĆ KURDE MIĘCHO!!! :D
Chwile pograłem, już miałem z nerwów wyłączyć bo najpierw próbowałem bez czytania dokumentacji no i bardzo często zegarek liczył i liczył i liczył...
Są momenty, że nie wszystko działa jak należy np. królowa ma niemal pełną "moc", chcę zrobić jajo no i wywala mi info że się nie da + traci cała moc, naprawdę wkurzająca sytuacja, bo znowu trzeba się wybrać na obiadek do miasta obok.

Nie wiem jeszcze o co chodzi z tymi całymi Strogg'ami - motyw z Trzynastego Wojownika czy co?
W ogóle dużo tu broni "niekonwencjonalnej" typu laser, plazma o ogromnej mocy.
Zaraz wypróbuję chyba system upgrade kopalni (OMG, z tego się robi gra ekonomiczna), oraz zlecenie nalotu na sektor.


*
  WWW
momo78
Post : 29 lip 2010 20:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


djt pisze:
Oprócz normalnej gry - można w nim terroryzować Arulco obcymi! Właśnie wybrałem "Alienmode" (zaraz na poczatku gry wchodzę bez najemników na mapę taktyczna i wciskam P), rozpoczynam grę jako ta biegająca łapka z "Obcego"... Zainfekowałem Fatimę, gra przeszła w realtime, wykluło się coś, Fatima zginęła, posiliłem się jej zwłokami, zabiłem Pacosa, zjadłem go... Teraz poluję na żołnierzy... A mój tak zwany "IMP" - rośnie!


Santa Maria Pater Noster Jesus Chris!
CO TO ZA MODYFIKACJA?

Ja muszę to mieć.
Szkoda, że tak słabo reklamowany mod. Może jakieś info na JAC?

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3  Następna


cron