Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Perry
Post : 30 kwie 2010 13:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Jazz pisze:
Punkty akcji zmieniasz w pliku APBPConstants.ini , parametr AP_MAXIMUM = 100 na AP_MAXIMUM = 25

Właśnie dokonałem zmiany na 25 punktów tam gdzie wskazałeś, niestety zagrałem szybko od nowa i dalej mam 100. Zmieniłem również descrypcje do tego czyli "powinno być 5 razy więcej punktów niż w Max_AP_Carried". Tam maxymalne ustawiłem na 5. Niestety dalej nie działa...
Odnośnie swojego folderu, utworzyłem juz na poczatku jest tam na razie całe moje binary data oraz moje mapy, a to co mi napisałeś w ostatnim poście muszę na spokojnie przestudiować bo troszkę za ostra jazda jak dla mnie...Wersja mojego 1.13 to 0.42 nie wiem więc czy to najnowsza, gdyz w ogóle z wersja 1.13 miałem bardzo mało do czynienia dopiero sie wszystkiego uczę.. ale i tak dzieki za pomoc i za cierpliwość do mnie...

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Jazz
Post : 30 kwie 2010 15:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006



_________________
Archiwum : Jagged Allians 2 : Deadly Games


*
 
luk3Z
Post : 01 maja 2010 13:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 62
  • Dołączył: 01.03.2010
  • Skąd: Metavira



_________________
JA2 Vault (Repositories): https://pastebin.com/MJFckiaq
JA2 1.13 Hot Keys: https://pastebin.com/EHLMuk1k
JA2 v1.13 Starter Documentation: https://github.com/aimnas/1.13_starter_documentation


*
 
mtl
Post : 01 maja 2010 13:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Single Click Instaler nie jest aktualizowany na bieżąco. Perry masz najnowszą wersje 1.13, przecież sam ci ją pobrałem z SVNu i przystosowałem, żeby pliki moda leciały do oddzielnego folderu.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Perry
Post : 01 maja 2010 15:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


[quote="mtl"]Perry masz najnowszą wersje 1.13, przecież sam ci ją pobrałem z SVNu i przystosowałem, żeby pliki moda leciały do oddzielnego folderu. [/quote
To najnowsza? U mnie pisze wersja 0.42. Nie wazne, w kazdym bądź razie ustawiłem punkty akcji ze 100 na 25 i dalej nic. Jesli chodzi o moja paczkę, to jest prawie gotowa chciałbym ja przesłac komuś do sprawdzenia, w celu ustalenia ewentualnych błedów lub braków.

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Perry
Post : 26 maja 2010 11:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Sorry że post pod postem, ale jak już mówiłem znowu stoi wszystko w miejscu, jak tak dalej pójdzie to w ogóle walnę tym w kąt i będzie po sprawie. Wroga jak nie było tak nie ma punktów akcji również nie mozna zmienić. Na tyle ile umiałem na tyle zmodyfikowałem, reszta mnie przerasta. Do najcierpliwszych nie należe. Także będzie lipa coś czuję.

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Jaahquubel
Post : 26 maja 2010 11:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Perry pisze:
Sorry że post pod postem

Jak piszesz po mniej niż 24 godzinach, to samo łączy posty. W przeciwnym przypadku nikt nie będzie miał pretensji, że są twoje dwa posty.

Perry pisze:
jak tak dalej pójdzie to w ogóle walnę tym w kąt i będzie po sprawie. Wroga jak nie było tak nie ma punktów akcji również nie mozna zmienić. Na tyle ile umiałem na tyle zmodyfikowałem, reszta mnie przerasta. Do najcierpliwszych nie należe. Także będzie lipa coś czuję.

Zamiast rzucać całość w kąt, olej temat konwersji na 1.13.
Wydaj to jako moda/kampanię do JA2,5UB i wszyscy będą zadowoleni. Naprawdę.
A jak będzie potrzeba, to konwersję do 1.13 i tak zawsze będzie można zrobić. I to nawet nie ty będziesz musiał robić, jeśli nie będziesz chciał.


*
  WWW
Perry
Post : 26 maja 2010 12:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Jaahquubel pisze:
Zamiast rzucać całość w kąt, olej temat konwersji na 1.13.
Wydaj to jako moda/kampanię do JA2,5UB i wszyscy będą zadowoleni. Naprawdę.
A jak będzie potrzeba, to konwersję do 1.13 i tak zawsze będzie można zrobić. I to nawet nie ty będziesz musiał robić, jeśli nie będziesz chciał.

Bardzo bym chciał wydać cokolwiek ale sądze, że wzbudzi to jedynie negatywne kontrowersje. Wiem sam po sobie że byle co by mnie nie zadowoliło, jak wielu z nas. Są wśród nas ludzie, którzy potrafią bardzo dobrze modyfikować, naprawdę dobrze się na tym znają jak np. Jazz czy Mtl, tylko z jakies powodu nie chcą (lub może nie mają czasu) wytłumaczyć parę rzeczy. Niestety sam tego nie ogarnę, a wydać 100 swoich map to nic wielkiego, każdy z nas tak naprawdę mógłby to zrobić. Moteel ma moje mapy do 2,5 oraz paczkę (bardzo biedną) do 1.13. Myślę że lepiej będzie jak rzucicie te mapy na jacenter. i niech sobie kazdy powstawia je gdzie chce. Lub dorzućcie je do nowego projektu Iron Squadu. Myślałem, że dam rade ale takie gdybanie i robienie czegoś za pomoca prób i błedów nie daje żadnego rezultatu. Mapy jeszcze nie skonwertowane do 1.13 można śmiało dołaczyć jako nową kampanię do 2,5. (oprócz wszyskich od A1 do A16). Myślę że tak będzie lepiej dla mnie, że nie będę się więcej łudził i dla was, że nie będziecie musieli za czesto użyawć słowa żenada...

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
lukasamd
Post : 26 maja 2010 12:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jaahquubel pisze:
Zamiast rzucać całość w kąt, olej temat konwersji na 1.13.
Wydaj to jako moda/kampanię do JA2,5UB i wszyscy będą zadowoleni. Naprawdę.
A jak będzie potrzeba, to konwersję do 1.13 i tak zawsze będzie można zrobić. I to nawet nie ty będziesz musiał robić, jeśli nie będziesz chciał.


Popieram!
Po co marnować tyle pracy? Tylko dlatego, że obecnie większość nowych modów jest na 1.13?
Zobacz sam co pisałeś w pierwszych postach tego tematu - to co oferuje JA2 / JA2 UB naprawdę wystarczy, a jak będzie zainteresowanie, to ludzie zrobią konwersję sami, o ile uznają, że byłaby przydatna.
Moim zdaniem lepiej olać platformę jaką jest v1.13, jeżeli robi takie problemy (w tym konkretnym wypadku).

--- Dodano: 26 maja 2010 13:32 ---

Perry pisze:
Bardzo bym chciał wydać cokolwiek ale sądze, że wzbudzi to jedynie negatywne kontrowersje.


Niby dlaczego? W Polsce niewiele osób robi mapy / kampanie / mody, w sumie obecnie to Jazz i grupa Iron Squad, choć od pewnego czasu znowu jakichkolwiek informacji o Last Stand nie ma. Kiedyś było więcej osób do tego chętnych i jeszcze więcej zainteresowanych efektami pracy. Nawet takie "głupie mapy" to już coś, a 100 sektorów to liczba jak najbardziej poważna, tym bardziej, że robisz to w pojedynkę.


*
  WWW
Jazz
Post : 26 maja 2010 12:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006


Perry udostępni mi to wszystko co masz dostosowane do v1.13 . Zobaczę , naprawie i odeślę.

Mój mail jazz_ja@wp.pl .

_________________
Archiwum : Jagged Allians 2 : Deadly Games


*
 
Perry
Post : 26 maja 2010 12:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


lukasamd pisze:
Niby dlaczego? W Polsce niewiele osób robi mapy / kampanie / mody, w sumie obecnie to Jazz i grupa Iron Squad, choć od pewnego czasu znowu jakichkolwiek informacji o Last Stand nie ma. Kiedyś było więcej osób do tego chętnych i jeszcze więcej zainteresowanych efektami pracy. Nawet takie "głupie mapy" to już coś, a 100 sektorów to liczba jak najbardziej poważna, tym bardziej, że robisz to w pojedynkę.

Może i masz rację chciałbym bardzo dołaczyć do Iron Squad od kiedy tylko dołączyłem do tego forum. Też bardziej podoba mi sie 2,5, a najbardziej w wydaniu Hard to Die. Ale wydaje mi sie że modyfikownie 2,5 jest trudniejsze niż 1.13. W 1.13 wszystko jest podane na tacy zmiana na false lub true i tyle. Natomiast głupie wstawienie RPC do 2,5 juz mnie przerosło. Te moje mapy juz są dawno zrobione i naprawdę nie jest to żadna sztuka, chodzi tylko o chęć pobawienia się edytorem. Ja wyrażam taką chęć, bo lubię KOCHAM Jagged Alliance. Chciałem powstawiać postaci z dwójki niestety nie udało mi się. Może więc komuś bardziej zaawansowanemu się uda. Jak sam napisałeś robię to w pojedynkę, a dlaczego? Przeciez mi nie zależy na żadnej chwale, tylko na dobrej zabawie. Bo tym jest ta gra dla nas. Pomyślałem więc (wspominając o tym w poprzednich postach), że skoro mam problemy, może lepiej byłoby połaczyć siły i ukończyć projekt wieki temu.

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Perry
Post : 28 maja 2010 14:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Ok postanowiłem przekazać "mój dorobek" w postaci map do działu Download. Więc jednak kampania. Załuję, że nie mogłem zrobić więcej, ale nie jestem programistą. Natomiast nie musi oznaczać to koniec CE. Jeżeli znajdzie się chętny do współpracy programista, mozemy wznowić produkcje i pomysleć o dalszych losach Critical Edge. Tymczasem przekazuję co mam i zyczę miłej zabawy.
Z góry przepraszam za błędy jesli na takowe natraficie (cóz nikt nie jest doskonały), ale przynajmniej będzie o czym rozmawiać na forum.

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Jaahquubel
Post : 28 maja 2010 14:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Perry pisze:
Z góry przepraszam za błędy jesli na takowe natraficie (cóz nikt nie jest doskonały)

Trzy rzeczy są w życiu pewne: śmierć, podatki i błędy w programach. Nie ma co przepraszać. :-)

Należą Ci się podziękowania za włożony trud.
No i wykorzystanie go.


Ostatnio zmieniony 28 maja 2010 14:42 przez Jaahquubel, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Perry
Post : 28 maja 2010 16:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York



_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
lukasamd
Post : 28 maja 2010 17:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006




*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna