Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
Stridingshadow
Post : 23 cze 2009 09:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


We wczorajszym poście moteel zalinkował skrót to całej 'klawiszologii'.
U mnie Ctrl + Shift + A zamienia magazynki w skrzynki z amunicją (amunicja wojskowa) bądź pudełka (amunicja cywilna oraz wyczynowa).
Tak to ma działać i tak to działa.
500 nabojowa skrzynka '7.62mm Full Metal Jacket!' to jest właśnie to co tygrysy lubią najbardziej.
https://www.youtube.com/watch?v=4q3jk2om9GE

_________________
Obrazek


*
 
mtl
Post : 23 cze 2009 10:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006



_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
mtl
Post : 28 cze 2009 00:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


moteel pisze:
Nom, ostatnio w 1.13 wprowadzili "Virtual File System" - niby ma pomóc rozporządzać modami na jednej wersji 1.13, ale z tego co na razie widzę, to tylko jeszcze bardziej namiesza :P Mam nadzieję, że ogarną to przy następnej wersji Release (o ile się jej w ogóle doczekamy wcześniej niż za 10 lat...).


Cofam moje słowa - po zapoznaniu się z systemem, uważam iż VFS to krok w naprawdę dobrą stronę (jeżeli można to tak określić). Po więcej szczegółów zapraszam do tego tematu: http://forum.jagged-alliance.pl/jagged-allianc ... t1746.html ;)

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
spiryt
Post : 07 lip 2009 20:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 446
  • Dołączył: 27.03.2008


Mam pytanie czy jest możliwa instalacja DDB na 1.13 Wildfire ?

_________________
"Szczęście okazało się dziwką, a ja klientem bez portfela"
Max Payne

Tak. Da się zauważyć, że ten świat od jakiegoś dłuższego czasu działa w systemie Pay-to-win.


*
 
Stridingshadow
Post : 08 lip 2009 08:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


spiryt pisze:
Mam pytanie czy jest możliwa instalacja DDB na 1.13 Wildfire ?

Ktoś na forum już się chwalił że tak grał...

_________________
Obrazek


*
 
nockeer
Post : 27 lip 2009 19:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 10
  • Dołączył: 25.07.2009


Faktycznie nowych broni mnóstwo, ale... Przy drugiej potyczce, przed Drassen jeszcze, już wpadł mi w łapy FN-FAL :/


*
 
Stridingshadow
Post : 27 lip 2009 21:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


FAL potrafi się trafić nawet podczas lądowania w Omercie, podobnie jak np. MG42. Szkoda tylko że broń która trafia się na początku wymaga gruntownego przeglądu przed użyciem (stan 60-70%) co jednak jest zgodne z realiami jednostek rezerwowych armii w kraju trzeciego świata.

_________________
Obrazek


*
 
nockeer
Post : 28 lip 2009 17:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 10
  • Dołączył: 25.07.2009


A ja sobie tak myślę, że FG42 chyba faktycznie był niezłą bronią bo gdzie by człowiek jej nie dorwał to wymiata z niej że hoho (DBB, Silent Storm, RTCW) :D


*
 
Stridingshadow
Post : 28 lip 2009 17:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Osobiście pisałem o MG42 (karabinie maszynowym).
Jeżeli chcesz pogadać o jakiejkolwiek broni to zapraszam do zbrojowni, zakładasz temat i jazda.
Na tym forum nie przepadamy za off-top'ami.

_________________
Obrazek


*
 
Ciubus
Post : 29 lip 2009 08:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 28
  • Dołączył: 07.07.2009
  • Skąd: Rzeszów


Stridingshadow pisze:
Teoretycznie nie powinno być to wkurzające, zamówiłem karabin Chey-Tac, komputer celowniczy, jakieś akcesoria, amunicję, parę SCAR'ów i EBR'ów i wydałem na to 100 000 USD (tak, sam układ celowniczy kosztował jakieś 37 000USD) a dostałem przesyłkę z kilkunastoma Chey-Tac'ami, Ponad 30oma EBR'ami i kilkunastoma SCAR'ami, do tego kilkanaście układów celowniczych i sporo amunicji .408 Chey-Tac.


Nie wiem czy ta kwestia była już poruszana... czy ten komputer celowniczy coś w ogóle daje??? bo kiedy testowałem go na dwóch karabinach z lunetą X20 ... to nie było praktycznie żadnej różnicy.... Ma super statystyki- nie pamiętam co zwiększa dokładnie ale jak dla mnie to było 37 000 USD wyrzucone w błoto.

_________________
Obrazek


*
 
Stridingshadow
Post : 29 lip 2009 20:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Komputer celowniczy działa jak celownik laserowy ale daje b. dużą premię na ogromne odległości. Problem z tym że ja nie wiem jak z ustrojstwa korzystać.
Początkowo myślałem że przyłącza się je jak cokolwiek innego, prosto do broni, ale nie znalazłem kompatybilnego z nim modelu. Może po prostu wystarczy go mieć w inwentarzu?
Zresztą, to wszystko lekkie przekłamanie, w Jagged'owych bitwach największy dystans wymiany ognia to ok. 200-300m, wystarczy do tego karabin SWD z PSO-1, ew M21 z celownikiem red point, komputerów celowniczych i tabel używa się do wprowadzania poprawek na większe dystanse (właściwie na dystanse poniżej 300m też można wprowadzać poprawki ale dopiero na większe dystanse daje to istotną różnicę).

_________________
Obrazek


*
 
Beowulf
Post : 30 lip 2009 08:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 128
  • Dołączył: 20.12.2008
  • Skąd: Kozienice/Kraków


Z Bear's Pit:

Attaching the BTC and an AN/PEQ-2 laser unit to the 24x scope makes it into an uber-scope that fits only onto the large-caliber sniper rifles. If I remember correctly, this means .50 cal and thereabouts, and even then only Western designs

Dodatkowo ponoć minimalny zasięg działania takiego celownika to 400 m, jak będę miał czas to poszukam więcej informacji nt. zastosowania tego komputera w tym modzie.


*
 
Stridingshadow
Post : 30 lip 2009 09:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Z tego co pamiętam to próbowałem dołączyć Komputer do celownika, możliwe że grałem wtedy w starszą wersję, dajcie znać czy Wam się uda taki mish-mash.

_________________
Obrazek


*
 
Beowulf
Post : 31 lip 2009 20:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 128
  • Dołączył: 20.12.2008
  • Skąd: Kozienice/Kraków


Hmm, niestety nie mam w tej chwili zainstalowanego JA2, ani plików moda DBB, więc sprawdzić łączenia przedmiotów nie mogę; ale na tej stronce (domowej stronie moda):

http://www.gun-world.net/ja2mod/misc.htm

Jak byk widać przedmiot: "24x Scope with laser rangefinder & ballistic computer".

Wydaje mi się więc, ze powinna istnieć możliwość opisanego wyżej połączenia.


*
 
Stridingshadow
Post : 01 sie 2009 12:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


No to spoko, powinno być to zatem możilwe. Niech się pochwali ten któremu się to uda bo sam obecnie nie gram w JA 2 1.13 DBB tylko Gothic: MT.

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna


cron