Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 28 cze 2009 18:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cytuj:
Mini patch do JA2: Unfinished Business
Pamiętacie, gdy udostępnialiśmy programy STI-Edit i SLF-Explorer w polskiej wersji? Owe polonizacje zostały wykonane na rok przed publikacją, przez ten czas leżały na dysku w zapomnieniu. Niedługo potem, 13 września 2006r. skończyliśmy inny mini-projekt. Wygląda więc na to, że ciemne czeluście naszych dysków wciąż nie są poznane :) Plik, który dziś publikujemy przeleżał niemal trzy lata i pierwotnie miał być użyty w polonizacji JA2: Vietnam SOG '69, którą wtedy się zajmowaliśmy.

Mowa o niewielkiej łatce na JA2: Unfinished Business w polskiej wersji językowej, która sprawia, że gra przestaje prosić o płytę. A to było szczególnie uciążliwe dla tych, którzy grali bądź modyfikowali grę, co zmuszało ich do częstego uruchamiania i (co za tym idzie) sięgania po płytę. Ostatecznie plik nie został użyty w polonizacji Vietnam SOG '69, ale być może przyda się któremuś z Was, jeśli tak - znajdziecie go w naszym dziale download. [czytaj dalej...]

Patch IS - Pobierz plik


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 cze 2009 18:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


To się profesjonalnie nazywa NO CD Patch. Nieoficjalnie zaś crack... :D
No ładnie, ładnie, niedługo Iron Squad zacznie rywalizować z takimi grupami jak RELOADED xD


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron