Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 29 kwie 2009 04:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Czy to jest w ogóle istotne? Ja bym się raczej przejmował głównym przesłaniem - firma wydająca Jagged Alliance na DS'a jest w bardzo złej sytuacji, a co za tym idzie, nie ma do końca pewności czy ożywienie jaggedów w pamięci się w ogóle uda. Raczej tak, bo bez sensu podejmować decyzję o wycofaniu gry na kilka dni przed premierą (sytuacji finansowej i tak to nie poprawi). Zastanawiam się jednak co będzie później - możliwe że skończy się tylko i wyłącznie na małym nakładzie wydanym poza granicami naszego kraju...


*
  WWW
Len
Post : 05 maja 2009 18:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Premiera Jagged Alliance DS znów przesunięta
Cytuj:
Mamy 5 maja. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Jagged Alliance DS powinno dziś trafić na półki sklepowe. Nie tak dawno pisaliśmy o bankructwie wydawcy gry, firmy Empire Interactive, więc nie będzie zdziwienia jeśli teraz napiszę - premiera przesunięta. I to o całe 2 tygodnie. Tym samym, tytuł zaliczy miesięczne opóźnienie względem pierwotnego terminu. Ale jak to się mawia: lepiej późno niż wcale, a w obliczu bankructwa wydawcy, przyszłość projektu stoi pod znakiem zapytania. Spróbujmy, więc zanalizować sytuację i zastanowić się jakie są jego szanse.

Oczywiście, jak na nasze możliwości, bowiem nie dysponujemy większą ilością informacji od pozostałych serwisów, ale za to mamy zdrowy rozsądek. A ten podpowiada, że nie można zwyczajnie anulować gry, która została już ukończona i tylko czeka na wydanie. Ponadto, w połowie lutego br. rozpoczęto przedsprzedaż (która nawet teraz nie została wycofana). Część graczy z pewnością skorzystała już z oferty, czy zdesperowani zarządcy firmy naraziliby ją na dodatkowe straty? Raczej wątpliwe, a te mogłyby być znacznie wyższe, ponieważ wszystkie prawa do serii Jagged Alliance posiada kanadyjskie Strategy First, a więc obie firmy musiały zawrzeć umowę z której Empire Interactive musi się wywiązać.

Przy okazji, przydałby się polski wydawca Jagged Alliance DS. Jak dotąd żaden polski dystrybutor nie wykazał zainteresowania, a fatalna sytuacja finansowa EI z pewnością nie zachęci. Jest jeszcze szansa na odratowanie firmy, o ile jednak w najbliższym czasie ktoś ją wykupi.


*
  WWW
Wigen
Post : 06 maja 2009 14:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa




*
 
Jaahquubel
Post : 06 maja 2009 15:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Jagged Alliance wymiata! Firmy z rynku...


*
  WWW
lukasamd
Post : 12 maja 2009 19:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jagged Alliance przecież nie jest tu nic winne :/
To wszystko przez liberalne podejście do zbyt wielu spraw w USA = kryzys = problemy finansowe wielu firm...

Ciekawie jaka będzie wielkość nakładu w wypadku Jagged Alliance DS... coś mi się wydaje że to będzie pierwsze i ostatnie zarazem.


*
  WWW
Wigen
Post : 26 maja 2009 16:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa




*
 
Len
Post : 26 maja 2009 17:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


A więcej (i po polsku) na Jagged Alliance Center ;) Wigen, w czasie gdy pisałeś tego posta, ja akurat oglądałem nagranie na YouTube i planowałem newsa. Dzięki za info, news jest bogatszy. Zalecam przeczytać newsa, bo jest w nim więcej informacji niż na innych portalach, dodatkowo link do amatorskiego nagrania, które trwa ponad 9 minut. Warto obejrzeć i zobaczyć nowe, trójwymiarowe intro. Jest naprawdę super (kto mi kupi DSa?).

Jagged Alliance DS zadebiutowało - zobacz grę w akcji!


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3


cron