Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Adrian
Post : 08 kwie 2009 18:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 25.04.2007


Stridingshadow pisze:
Zamierzam przetłumaczyć wszystko, skorygować oryginalne tłumacznie z JA2 ponieważ zauważyłem w nim sporo błędów, zapowiada się więc sporo roboty :P


Hmm, to masz ambicje podobne do moich. Ja już przetłumaczyłem ileś tekstów i myślałem, że wieczorem je wstawię, żebyście mogli ocenić czy się nadaję do tłumaczenia :)


*
 
lukasamd
Post : 09 kwie 2009 09:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Stridingshadow pisze:
Chłopaki, mam pytanie, co sądzicie o tym żebym pozmieniał podczas tłumaczenia kilka rzeczy tak żeby lepiej oddać realia?
Chodzi o to że np gaz musztardowy w JA2 zabija w 2 tury podczas gdy naprawdę pierwsze efekty jego działania widać po dobie, mógłbym to opisać jako gaz bojowy sarin/soman/tabun które działają natychmiastowo i w ciągu sekund powodują całkowite porażenie (podobnie jak gaz w JA2). To są gazy z lat 50-60 więc nie byłoby przesady.
Podobnie np z materiałami wybuchowymi, w JA2 RDX+TNT=HMX podczas gdy HMX jest inną cząsteczką chemiczną a nie mieszanką 2 związków. Opisałbym to jako Composition B (TNT+RDX 40/60).


Moim zdaniem dobra myśl, niech polska wersja JA2 1.13 będzie jeszcze bardziej realistycznie oddawała realia pola walki (i cechy sprzętu oraz uzbrojenia) :P

@Adrian: to czemu jeszcze nie wrzuciłeś? :P


*
  WWW
Adrian
Post : 09 kwie 2009 10:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 25.04.2007


lukasamd pisze:
Stridingshadow pisze:
Chłopaki, mam pytanie, co sądzicie o tym żebym pozmieniał podczas tłumaczenia kilka rzeczy tak żeby lepiej oddać realia?
Chodzi o to że np gaz musztardowy w JA2 zabija w 2 tury podczas gdy naprawdę pierwsze efekty jego działania widać po dobie, mógłbym to opisać jako gaz bojowy sarin/soman/tabun które działają natychmiastowo i w ciągu sekund powodują całkowite porażenie (podobnie jak gaz w JA2). To są gazy z lat 50-60 więc nie byłoby przesady.
Podobnie np z materiałami wybuchowymi, w JA2 RDX+TNT=HMX podczas gdy HMX jest inną cząsteczką chemiczną a nie mieszanką 2 związków. Opisałbym to jako Composition B (TNT+RDX 40/60).


Moim zdaniem dobra myśl, niech polska wersja JA2 1.13 będzie jeszcze bardziej realistycznie oddawała realia pola walki (i cechy sprzętu oraz uzbrojenia) :P

@Adrian: to czemu jeszcze nie wrzuciłeś? :P


Wrzucę, chociaż Stridingshadow już ją widział i zapewne nawet poprawił w niej wszystkie błędy :P

Kod:
      <uiIndex>356</uiIndex>
      <szItemName>9x19mm Mag 8 G</szItemName>
      <szLongItemName>9x19mm Pistol Mag, 8 Glaser</szLongItemName>
      <szItemDesc>Amunicja Glaser ma dwa razy większą siłę od zwykłej amunicji HP. Niestety, jest jej także dwa razy trudniej przebić każdy pancerz.</szItemDesc>
      <szBRName>9x19mm Mag 8 Glaser</szBRName>
      <szBRDesc>8 sztuk łamliwej zabawy. Ogromna siła powalająca, zero penetracji.</szBRDesc>
   </ITEM>
   <ITEM>
      <uiIndex>357</uiIndex>
      <szItemName>9x19mm Mag 8 T</szItemName>
      <szLongItemName>9x19mm Pistol Mag, 8 Tracer</szLongItemName>
      <szItemDesc>Amunicja smugowa 9mm. Oprócz pokazu świateł, amunicja ta pozwala na oddawania celniejszych strzałów w czasie strzelania serią i ogniem ciągłym.</szItemDesc>
      <szBRName>9x19mm Mag 8 Tracer</szBRName>
      <szBRDesc>Śledzenie trasy pocisku i celności strzałów nigdy nie było tak zabawne i opłacalne.</szBRDesc>
   </ITEM>
   <ITEM>
      <uiIndex>358</uiIndex>
      <szItemName>9x19mm Mag 8 M</szItemName>
      <szLongItemName>9x19mm Pistol Mag, 8 Match</szLongItemName>
      <szItemDesc>Wysokiej jakości amunicja podnosząca osiągi broni, szczególnie zwiększająca jej zasięg.</szItemDesc>
      <szBRName>9x19mm Mag 8 Match</szBRName>
      <szBRDesc>Better range more than makes up for the increased cost of match grade ammo.</szBRDesc>
   </ITEM>
   <ITEM>
      <uiIndex>359</uiIndex>
      <szItemName>9x19mm Mag 8 C</szItemName>
      <szLongItemName>9x19mm Pistol Mag, 8 Cold</szLongItemName>
      <szItemDesc>Kule w tym magazynku zostały wykonane w technologii 'cold-loaded' aby zredukować hałas pocisku, niestety kosztem mocy obalającej i zasięgu.</szItemDesc>
      <szBRName>9x19mm Mag 8 Cold</szBRName>
      <szBRDesc>Kule w tym magazynku zostały wykonane w technologii 'cold-loaded' aby zredukować hałas pocisku, niestety kosztem mocy obalającej i zasięgu.</szBRDesc>
   </ITEM>
   <ITEM>
      <uiIndex>360</uiIndex>
      <szItemName>9x19mm Mag 8 HP C</szItemName>
      <szLongItemName>9x19mm Pistol Mag, 8 HP Cold</szLongItemName>
      <szItemDesc>Amunicja 'hollow point' w tym magazynku została wykonana w technologii 'cold-loaded' aby zredukować hałas pocisku, niestety kosztem mocy obalającej i zasięgu.</szItemDesc>
      <szBRName>9x19mm Mag 8 HP Cold</szBRName>
      <szBRDesc>Ciesz się cichszym strzelaniem z amunicją HP 'cold-loaded'.</szBRDesc>
   </ITEM>
   <ITEM>
      <uiIndex>361</uiIndex>
      <szItemName>9x19mm Mag 8 AP C</szItemName>
      <szLongItemName>9x19mm Pistol Mag, 8 AP Cold</szLongItemName>
      <szItemDesc>Amunicja 'armor piercing' w tym magazynku została wykonana w technologii 'cold-loaded' aby zredukować hałas pocisku, niestety kosztem mocy obalającej i zasięgu.</szItemDesc>
      <szBRName>9x19mm Mag 8 AP Cold</szBRName>
      <szBRDesc>Tatktyczne korzyści strzelania cichymi nabojami AP przemawiają za kupnem tego magazynka.</szBRDesc>
   </ITEM>
   <ITEM>
      <uiIndex>362</uiIndex>
      <szItemName>7.62x25mm Mag, AET</szItemName>
      <szLongItemName>7.62x25mm Pistol Mag, AET</szLongItemName>
      <szItemDesc>8 naboi 7.62x25mm AET dla twojej radzieckiej broni.</szItemDesc>
      <szBRName>7.62x25mm Mag, AET</szBRName>
      <szBRDesc>Naboje AET uczynią twojego Tokareva konkurentem dla dzisiejszej broni.</szBRDesc>
   </ITEM>
   <ITEM>
      <uiIndex>363</uiIndex>
      <szItemName>9x19mm Mag 15 AET</szItemName>
      <szLongItemName>9x19mm Pistol Mag, 15 AET</szLongItemName>
      <szItemDesc>Amunicja AET ma dużą siłę obalającą przy zachowaniu zdolności penetracyjnych, ale może uczynić twoją broń nieco niesolidną.</szItemDesc>
      <szBRName>9x19mm Mag 15 AET</szBRName>
      <szBRDesc>Kiedy twoja amunicja HP odbija się od kamizelki wroga a AP nie może zadać dobrych obrażeń, masz okazję do załadowania tych maluchów.</szBRDesc>
   </ITEM>
   <ITEM>
      <uiIndex>364</uiIndex>
      <szItemName>9x19mm Mag 15 G</szItemName>
      <szLongItemName>9x19mm Pistol Mag, 15 Glaser</szLongItemName>
      <szItemDesc>Amunicja Glaser ma dwa razy większą siłę od zwykłej amunicji HP. Niestety, jest jej także dwa razy trudniej przebić każdy pancerz.</szItemDesc>
      <szBRName>9x19mm Mag 15 Glaser</szBRName>
      <szBRDesc>15 sztuk łamliwej zabawy. Ogromna siła powalająca, zero penetracji.</szBRDesc>
   </ITEM>
   <ITEM>
      <uiIndex>365</uiIndex>
      <szItemName>9x19mm Mag 15 T</szItemName>
      <szLongItemName>9x19mm Pistol Mag, 15 Tracer</szLongItemName>
      <szItemDesc>Amunicja smugowa 9mm. Oprócz pokazu świateł, amunicja ta pozwala na oddawania celniejszych strzałów w czasie strzelania serią i ogniem ciągłym.</szItemDesc>
      <szBRName>9x19mm Mag 15 Tracer</szBRName>
      <szBRDesc>Śledzenie trasy pocisku i celności strzałów nigdy nie było tak zabawne i opłacalne.</szBRDesc>
   </ITEM>
   <ITEM>
      <uiIndex>366</uiIndex>
      <szItemName>9x19mm Mag 15 M</szItemName>
      <szLongItemName>9x19mm Pistol Mag, 15 Match</szLongItemName>
      <szItemDesc>Wysokiej jakości amunicja podnosząca osiągi broni, szczególnie zwiększająca jej zasięg.</szItemDesc>
      <szBRName>9x19mm Mag 15 Match</szBRName>
      <szBRDesc>Better range more than makes up for the increased cost of match grade ammo.</szBRDesc>
   </ITEM>
   <ITEM>
      <uiIndex>367</uiIndex>
      <szItemName>9x19mm Mag 15 C</szItemName>
      <szLongItemName>9x19mm Pistol Mag, 15 Cold</szLongItemName>
      <szItemDesc>Kule w tym magazynku zostały wykonane w technologii 'cold-loaded' aby zredukować hałas pocisku, niestety kosztem mocy obalającej i zasięgu.</szItemDesc>
      <szBRName>9x19mm Mag 15 Cold</szBRName>
      <szBRDesc>Kule w tym magazynku zostały wykonane w technologii 'cold-loaded' aby zredukować hałas pocisku, niestety kosztem mocy obalającej i zasięgu.</szBRDesc>
   </ITEM>
   <ITEM>
      <uiIndex>368</uiIndex>
      <szItemName>9x19mm Mag 15 HP C</szItemName>
      <szLongItemName>9x19mm Pistol Mag, 15 HP Cold</szLongItemName>
      <szItemDesc>Amunicja 'hollow point' w tym magazynku została wykonana w technologii 'cold-loaded' aby zredukować hałas pocisku, niestety kosztem mocy obalającej i zasięgu.</szItemDesc>
      <szBRName>9x19mm Mag 15 HP Cold</szBRName>
      <szBRDesc>Ciesz się cichszym strzelaniem z amunicją HP 'cold-loaded'.</szBRDesc>
   </ITEM>
   <ITEM>
      <uiIndex>369</uiIndex>
      <szItemName>9x19mm Mag 15 AP C</szItemName>
      <szLongItemName>9x19mm Pistol Mag, 15 AP Cold</szLongItemName>
      <szItemDesc>Amunicja 'armor piercing' w tym magazynku została wykonana w technologii 'cold-loaded' aby zredukować hałas pocisku, niestety kosztem mocy obalającej i zasięgu.</szItemDesc>
      <szBRName>9x19mm Mag 15 AP Cold</szBRName>
      <szBRDesc>Tatktyczne korzyści strzelania cichymi nabojami AP przemawiają za kupnem tego magazynka.</szBRDesc>
   </ITEM>
   <ITEM>
      <uiIndex>370</uiIndex>
      <szItemName>7.62x25mm SMG Mag, AET</szItemName>
      <szLongItemName>7.62x25mm SMG Mag, AET</szLongItemName>
      <szItemDesc>30 nabojów AET dla rosyjskich pistoletów maszynowych (i tanich chińskich kopii).</szItemDesc>
      <szBRName>7.62x25mm SMG Mag, AET</szBRName>
      <szBRDesc>Nowość! Amunicja 7.62x25mm teraz dostępna w technologii AET, niestety korzyści z niej możesz czerpać tylko w przypadku posiadania jakiegoś rosyjskiego pistoletu maszynowego.</szBRDesc>
   </ITEM>
   <ITEM>
      <uiIndex>371</uiIndex>
      <szItemName>9x19mm SMG Mag AET</szItemName>
      <szLongItemName>9x19mm SMG Mag, AET</szLongItemName>
      <szItemDesc>Szczyt końcowej balistki, łączy w sobie zdolność pokonywania pancerza z energią kul HP w małej ale śmiertelnej paczce.</szItemDesc>
      <szBRName>9x19mm SMG Mag AET</szBRName>
      <szBRDesc>The punch of a hollow point, with the penetration of an armor piercing round make this the ultimate CQB ammo for your 9mm subgun.</szBRDesc>


*
 
Stridingshadow
Post : 09 kwie 2009 14:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


<uiIndex>356</uiIndex>
<szItemName>9x19mm Mag 8 G</szItemName>
<szLongItemName>9x19mm Pistol Mag, 8 Glaser</szLongItemName>
<szItemDesc>Amunicja Glaser zadaje dwukrotnie większe obrażenia niż amunicja HP, niestety kosztem dwukrotnie mniejszej zdolności penetracyjnej</szItemDesc>
<szBRName>9x19mm Mag 8 Glaser</szBRName>
<szBRDesc>Osiem sztuk amunicji zapewniającej miażdżącą rozrywkę. Obfitość siły obalającej wobec braku nadmiernego przebicia.</szBRDesc>

Tak przetłumaczyłbym tekst o Glaserach, ciężko jest to wszystko powiedzieć po polsku. Chyba największy problem będzie z opisem broni, niektóre z nich bywają długie i boje się że mogłyby się nie zmieścić.

To na co zwracam szczególną uwagę przy tłumaczeniu amunicji to niepowielanie błędów poprzednich tłumaczy, np. używanie terminu 'kule' odnośnie amunicji. Kulami wszak ładowało się muszkiety podczas gdy obecnie wykorzystujemy naboje scalone, centralnego lub bocznego zapłonu, powstało kilka rodzajów nabojów o zapłonie elektrycznym i co najmniej jeden bezłuskowy. Kul z kolei używano za czasów Napoleona :)

_________________
Obrazek


*
 
Jaahquubel
Post : 16 kwie 2009 09:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


@Stridingshadow
Co do "kul", to użycie tego słowa wynika pewnie z luźnego stylu, jakim pisane są opisy w JA. Potocznie nie mówi się o pociskach, a o kulach. Nie rezygnowałbym z tego słowa tak do końca. Z tego co napisałeś wynika jednak, że słowo to występuje też jako synonim naboju. Jak tak, to aż przykro, że takie coś było.

Co do materiałów wybuchowych zaś, to czy parametry TNT, RDX i HMX/Composition B w grze są dobrym odwzorowaniem parametrów rzeczywistych?


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 16 kwie 2009 10:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Jeżeli chodzi o kule, kula taka bryła w geometrii przestrzennej, tak się składa że wczesna amunicja do broni odprzodowej miała kształt kulisty, stąd nazwa.
Obecnie mówi się nabój, powiedzenie 'kula' na nabój scalony (albo jego pocisk który bynajmniej nie jest kulisty) jest błędem tego samego pokroju co mówienie po angielsku na każdy magazynek 'clip' (podczas gdy clip to łódka z której ładuje się naboje do magazynka).
Jeżeli zaś chodzi o materiały wybuchowe w JA2, to jaką siłę wybuchu będzie miał ładunek zależy od tego czy po prostu zdetonuje się go w wolnej przestrzeni czy też zamknie się go w wąskiej przestrzeni i tam zdetonuje.
Wybuch jest efektem nagłej różnicy ciśnień, jeżeli nie stworzy się dla ładunku wybuchowego takich warunków żeby różnica ciśnień była duża to efekt będzie marny.
Dla porównania, 200g ładunek TNT zdetonowany na świeżym powietrzu będzie miał dużo mniejszą moc niż granat ręczny M2 zawierający 57g TNT (albo np F-1 z 60g TNT).
Dlatego ciężko stwierdzić czy w JA2 łądunki mają odpowiednią siłę wybuchu.
W mojej opinii siła wybuchu jest zdecydowanie za duża podczas gdy obrażenia od wybuchów mogłyby być spokojnie 10x większe.

_________________
Obrazek


*
 
Jaahquubel
Post : 16 kwie 2009 10:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


O co innego mi chodzi: o to, czy umieszczone w takim samym miejscu TNT/RDX/HMX mają odpowiednio większą/mniejszą siłę względem siebie nawzajem.


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 16 kwie 2009 10:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Faktycznie RDX (znajny Polakom i Niemcom jako Heksogen) jest bardzo stabilnym (a nie jak opisano w JA2 -bardzo niestabilnym) materiałem wybuchowym, 1.6 raza silniejszym niż TNT (dla dwóch ładunków o identycznej wadze).
HMX jest z kolei kolejnym stabilnym materiałem wybuchowym (znanym także jako Oktagen), jest 1.7 raza silniejszy niż TNT w stosunku wagowym.
Composition B jest 1.35 raza silniejsze niż TNT w stosunku wagowym.
Mając te informacje możesz sprawdzić sam (ew poczekać aż zagram i sprawdzę sam :D).

_________________
Obrazek


*
 
Olinka
Post : 16 kwie 2009 11:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Stridingshadow pisze:
Zamierzam przetłumaczyć wszystko, skorygować oryginalne tłumacznie z JA2 ponieważ zauważyłem w nim sporo błędów, zapowiada się więc sporo roboty :P
Stridingshadow to ja mam taka sugestie.
Fajnie i w ogóle super, że poprawiamy JA2 tak by było jak najbardziej realnie ale widze pewien problem.
Dla uzytkowników gry zupełnie niezorientowanych w tychze realiach.
Powszechnie wiadomo (wiem błednie), że gaz musztardowy jest niefajny ale nie wiadomo dlaczego no i nie wiem czy przecietny uzytkownik gry bedzie chciał to wiedziec.
Wiec albo bedzie dobre (krótkie i tresciwe) wytłumaczenie działania albo no zostawiłabym jak jest.

Widze po sobie.
Nie pretenduje do znawcy tematu.
jestem zwyczajnym graczem JA2.
Gram w RR a wczesniej w UC.
Dobijała mnie ilosc dostepnego sprzetu.
Tzn, to jest super fajne jak sie juz w to wciagnie, mnie sie chciało bo jestem uparta.
Ale nie wiem czy to nie odstraszy innych mniej wytrwałych uzytkowników.


Oczywiscie to jest tylko moje spostrzerzenie, moge sie mylic i nie miec racji.
Poddaje pod rozwage jedynie :)

I zycze owocnej pracy ;)


P.S. fajnie jakby mimo wszystko opisy wszystkich gadżetów i nie tylko były po polsku tak by wychwycic subtelne czesto róznice w zastosowaniu.

Ja akurata dobrze poruszam sie w jezykach ale wiem z doswiadczenia, że nawet oryginalne opisy sa nie teges :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Stridingshadow
Post : 16 kwie 2009 11:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Wiesz, z gazem musztardowym jest tak że on powoduje owrzodzenia skóry i błon śluzowych ale trzeba na to długo czekać, moje tłumaczenie natomiast wygląda następująco:
<ITEM>
<uiIndex>133</uiIndex>
<szItemName>Gaz bojowy</szItemName>
<szLongItemName>Granat z gazem bojowym</szLongItemName>
<szItemDesc>Granat ten uwalnia bezbarwny, bezwonny i pozbawiony smaku gaz, który szybko powoduje blokadę płytki nerwowo mięśniowej i uogólnione porażenie.Poszkodowani mogą umrzeć bez udzielenia im niezwłocznej pomocy medycznej.</szItemDesc>
<szBRName>Granat z gazem bojowym</szBRName>
<szBRDesc>Ten granat rozpyla bezbarwny, bezwonny i pozbawiony smaku gaz, który szybko powoduje blokadę płytki nerwowo mięśniowej i uogólnione porażenie. Ofiary gazu mogą umrzeć jeśli nie otrzymają pomocy medycznej.</szBRDesc>
</ITEM>
Wydaje mi się że brzmi to dość sensownie i jest w miarę przystępne nawet dla osób bez jakiegokolwiek wykształcenia medycznego.

_________________
Obrazek


*
 
Olinka
Post : 16 kwie 2009 11:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Dzieki :)


w takim razie jestem spokojna o dalszy przebieg popawek ;)




:ok:

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Stridingshadow
Post : 16 kwie 2009 12:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Always glad to be of service.

_________________
Obrazek


*
 
emanuel
Post : 20 kwie 2009 11:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 29.04.2007
  • Skąd: Warszawa/Zabrze


no to czekam na wersję do testów :ok:

_________________
interiesno o czem dumajet kamandir... ;)
Obrazek
Obrazek


*
  WWW
inshy
Post : 06 maja 2009 14:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 32
  • Dołączył: 19.12.2008
  • Skąd: Belarus, Minsk


So, what news we have for today? Do we have new fix for polish.items.xml?


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 19 maja 2009 15:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


I'm sorry but I had to suspend my work on the Polish version because of the lack of time.
Moreover, my system has suffered from a nasty virus/trojan/worm/you-name-it attack and I'll need to redo my old progress.
I'll try to get back to work on the translation ASAP though.

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna