Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 26 gru 2006 15:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Najprawdopodobniej jeszcze w tym roku zostaną udostępnione pierwsze informacje na temat kolejnego projektu grupy Iron Squad. Póki co mogę powiedzieć nie wiele poza tym - ttrzymajcie się mocno ;)


*
  WWW
Bartek0511
Post : 26 gru 2006 16:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Len pisze:
Póki co mogę powiedzieć nie wiele poza tym


@Len, uchyl chociaż rąbka tajemnicy czy to mod czy polonizacja, bardzo prosimy.


*
 
lukasamd
Post : 26 gru 2006 18:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Hehehe nieźli jesteście ;) Jeszcze jednego nie skończyli a biorą się za następny, ale to dobrze, widać że IS żyje i co ważne, ma się bardzo dobrze ;)


*
  WWW
Len
Post : 26 gru 2006 18:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


A no to nie taka nowość dla nas, zgodę autora Vietnam SOG '69 na tłumaczenie jego moda uzyskałem już we wrześniu... 2005r. Czyli ponad rok przed zapowiedzią projektu! A co do SOGa, nastąpiła zmiana planów ale o tym w newsie za chwilę.

Bartek0511: Niestety takiej informacji ujawnić póki co nie mogę. Na razie możecie pytać o inne rzeczy (np. skala projektu) ale to co już zadałeś na pewno nie ;)


*
  WWW
fyfek
Post : 26 gru 2006 23:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem


powiem jedno jest na co czekać , hehe jeśli ja tak mówię to jest to prawda, niebęde zdradzał co i jak bo by mnie len zabił hehe :)


*
 
Len
Post : 04 mar 2007 20:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Już teraz mogę ujawnić, że mimo kończenia prac nad projektem Vietnam SOG '69 PL trwaniem prac nad Renegade Republic i 1.13 PL grupa Iron Squad kombinuje coś jeszcze ;) Co to jest dowiecie się wkrótce, aktualnie nic nie jest pewne ale myślę, że jak już się uda będziecie zadowoleni ;)


*
  WWW
lukasamd
Post : 05 mar 2007 06:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Tzn. jak? Nowy projekt? Najpierw wydajcie Vietnama :D Jeżeli to nowy projekt spolszczenia to mam nadzieję że to będzie jakiś niemiecki mod a jeżeli to nie spolszczenie to mam nadzieję że to będzie mody grupy Iron Squad :)


*
  WWW
Len
Post : 08 mar 2007 13:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Co mogę powiedzieć? Tylko tyle, że 5 marca br. był kolejny conajmniej ważny dzień dla polskiej sceny moderskiej JA, a na pewno przełomowy dla IS. Tylko, że wy musicie jeszcze odczekać swoje ;)


*
  WWW
lukasamd
Post : 08 mar 2007 18:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Kurde no i tak zawsze - powie że coś było ale nie powie co :D Przydałby się jakiś podsłuch internetowy albo coś takiego to nie byłoby takich problemów z Tobą Len :D :D :D


*
  WWW
Len
Post : 06 kwie 2007 14:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


IS Site - Życzenia wielkanocne!
News 06.04.07


Z okazji świąt Wielkanocnych...

Wesołego królika,
Co po stole bryka,
Spokoju świętego
I czasu wolnego,
Życia zabawnego
W jaja bogatego
I w ogóle kurde-
Wszystkiego najlepszego!


Życzy cały zespół Iron Squad!


*
  WWW
Len
Post : 06 sie 2008 18:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Przegrupowanie w Iron Squad
Cytuj:
Jako szef zespołu - Len, przyznaję, że ostatni rok nie był dobry dla grupy Iron Squad. Projekt polskiej wersji Renegade Republic był wielokrotnie opóźniany, prace nad Last Stand szły żółwim tempie. Dziś jest lepiej ale wciąż mam wrażenie, że to tylko ułamek dawnej formy zespołu. Powodów takiego stanu rzeczy jest naprawdę wiele, ale przyznać muszę jedno - przez ostatni rok grupa była źle zarządzana.

Podjąłem już stosowne kroki ku naprawie tego, co zostało zaniedbane. Powstały plany przegrupowania zespołu. O co chodzi? A no o to, że IS zostanie podzielony na 3 mniejsze zespoły, którymi kierować będą szefowie zespołów. Ci z kolei sami będą decydować czy i kiedy opublikować nowe informacje nt. nowych projektów. Ponadto, skład grupy zostanie zmniejszony, zostaną osoby, które naprawdę coś robią. Na razie nie będę zdradzał na jakie dokładnie zespoły zostanie podzielony IS, gdyż to nie zostało jeszcze do końca ustalone. To jednak dopiero po premierze spolszczenia do Renegade Republic, która powinna nastąpić jeszcze w sierpniu, ale na obecną chwilę nie możemy nic zagwarantować.

Słów kilka należy wspomnieć o grze Last Stand. Wszak jedyna informacja na jej temat pochodzi sprzed roku. Fajerwerków nie będzie ale w najbliższych dniach pojawi się mały news dowodzący tego, że prace idą naprzód.


*
  WWW
lukasamd
Post : 06 sie 2008 19:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No nareszcie... mam nadzieję że te zmiany naprawę przyśpieszą prace a zarazem wyeliminują powody do narzekań (15 osób a nad RR PL pracuje JEDNA?!) :)


*
  WWW
Len
Post : 15 lis 2008 14:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Zaktualizowany skład zespołu oraz ankieta na stronie
Cytuj:
Czy ktoś zna pełen skład zespołu Iron Squad lub chociaż ilość członków? Chyba nikt, poza nami. Po ostatnim naborze cały skład został przewrócony do góry nogami. Odeszło lub zostało wyrzuconych 7 osób, które nie wykazywały się żadnymi postępami. Ale za to, nasza grupa wzbogaciła się o 15 nowych! To absolutny rekord, IS liczy sobie teraz 25 członków! Ale to i tak nie wiele jeśli wziąć pod uwagę fakt, iż w wyniku naboru zgłosiło się do nas kilka razy więcej osób. Połowa z nich nawet nie odpowiedziała na nasze maile, kolejna część wycofała się nie biorąc wcześniej pod uwagę, że kończą się wakacje.

Ale tak to bywa. Osoby, które do nas dołączyły znacząco podniosły poziom całego zespołu. Nareszcie stało się możliwe prowadzenie polonizacji w dwóch obcych językach. Robić więcej materiałów graficznych oraz tworzyć lepsze artykuły. Oczywiście, na większe efekty trzeba będzie poczekać ale już teraz wygląda to obiecująco. Żebyście nie pogubili się w tym wszystkim, przygotowaliśmy nową wersję artykułu o składzie zespołu. Znajdziecie tam listę wszystkich członków grupy, odświeżony wygląd oraz tradycyjnie coś w stylu "mini wywiadu", tym razem wzbogaconego o jedną pozycję. Jeszcze nie wszyscy zdążyli udzielić odpowiedzi na pytania, ale w najbliższym czasie z pewnością nadrobią zaległości.

Od premiery naszego najnowszego projektu, polonizacji JA2: Renegade Republic mija miesiąc. Czas najwyższy zaktualizować ankietę na naszej stronie. Przypominamy, że przez ostatni czas pytanie brzmiało "Czy zagrasz w polską wersję JA2 Renegade Republic?". Ogromna większość, bo aż 82% zaznaczyła odpowiedź Tak, 12% zdecydowało, że się nie skusi a 7%, że zaczeka na opinie innych. Dokładne wyniki ankiety możecie obejrzeć na tej podstronie.

Rzecz jasna, zakończenie poprzedniej sondy oznacza, że czas rozpocząć kolejną, której pytanie brzmi następująco: "Czy Iron Squad wciąż powinien tworzyć polonizacje do gier z serii JA?". Zapraszamy do głosowania. Jednocześnie, chcemy poinformować iż wciąż trwają prace nad Renegade Republic PL w celu wyeliminowania wszystkich nieudogodnień. Niedługo powinna pojawić się również nowa wersja spolszczenia modyfikacji v1.13 poprawiająca błędy z poprzedniej wersji.


*
  WWW
Len
Post : 06 gru 2008 22:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Iron Squad - Nowy opis grupy i... dwa projekty na ferie?
Cytuj:
Na stronie pojawił się zupełnie nowy opis Iron Squad. Poprzedni mocno się zdezaktualizował, nie tylko ze względu na nowe nowe projekty, które opublikowaliśmy. Nasze plany na przyszłość również uległy diametralnej zmianie. A skoro o przyszłości mowa. Obecnie przygotowujemy dwa projekty, które zostaną opublikowane na przyszłoroczne ferie zimowe. Jednocześnie zakończą one pewien rozdział w historii grupy.

Gwoli wyjaśnienia. Jagged Alliance 2: Last Stand nie pojawi się w tym roku. To rzecz dość oczywista, ale chcieliśmy aby nie było żadnych wątpliwości. Czy uda się to w przyszłym roku? Zobaczymy. Więcej informacji zaprezentujemy pod koniec grudnia - przedstawimy nasze plany na rok 2009, który szykuje się bardzo smakowicie już od pierwszych miesięcy.


Chciałbym, żeby już był ten początek roku ale muszę poczekać :) Ja dodam tylko od siebie, że okres po premierze któregoś z projektów to czas w którym to, co mówicie ma na nas największy wpływ.


*
  WWW
lukasamd
Post : 07 gru 2008 16:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dodam tylko, iż opis Iron Squadu na JAC również został zaktualizowany i nieco zmieniony:
https://jagged-alliance.pl/readarticle.php?article_id=109

Te dwa projekty to przygotowanie czy już końcówka prac? Jeżeli to drugie to zakładam że będzie to JA1 PL oraz... no właśnie... co jeszcze? UC1.13 PL? A może Shady Job? :>


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron