Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Wigen
Post : 24 mar 2022 17:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Premiera Jagged Alliance 3 coraz bliżej?

Cytuj:
Minęło pół roku od czasu gdy po raz pierwszy informowaliśmy o nadchodzącym Jagged Alliance 3 i od tamtej pory nastała wokół produkcji gry złowroga cisza, która zaniepokoiła wielu. Choć sami twórcy z Haemimont Games zapewniają, że bardzo ciężko pracują nad grą to wśród fanów serii pojawiały się głosy o zawieszeniu prac na wyżej nieokreślony czas lub co gorsza nawet anulowaniu całej produkcji. Póki co producent ani również wydawca do tej pory nie wydali w tej sprawie żadnego komunikatu należy więc sądzić, że prace nad Jagged Alliance 3 postępują, ale nie wiadomo na jakim obecnie są one etapie.

Zaglądając od czasu do czasu na stronę Steam trzeciej części Jagged Alliance możemy zauważyć, że w dalszym ciągu widnieje na niej adnotacja "Coming Soon". Jednak ta bardzo enigmatyczna fraza, nie do końca wyjaśnia kiedy możemy spodziewać się wyczekiwanej produkcji.

Sytuacja zmienia się diametralnie gdy wejdziemy na kartę wydawcy THQ Nordic. Znajdują na niej bowiem wszystkie przez niego wydane gry jak i te które, znajdują się w produkcji. Zgodnie z oficjalną listą gier wydawanych przez THQ Nordic na Steam, Jagged Alliance 3 miałby być udostępniony graczom już 30 czerwca 2022 roku, więc za niecałe trzy miesiące. Nie wiadomo jednak dokładnie jak długo data widnieje na stronie i kiedy została ustawiona przez wydawcę.

Czy jest to faktyczna data premiery? A może jest to wpisany niedawno placeholder? Tego nie wiadomo, ale w każdym razie pojawienie się tej informacji nie było na pewno zamierzone, gdyż odbyło się to po cichu i bez jakichś głośnych zapowiedzi. Wszystko wskazuje jednak na to, że data pochodzi wprost od wydawcy, jednak jeśli nie zostanie to oficjalnie potwierdzone wszystko może ulec zmianie.

Na sam koniec jeszcze przypomnijmy czym jest tak naprawdę będzie Jagged Alliance 3. Tym razem przejmiemy kontrolę nad siłami najemników w fikcyjnym państwie o nazwie Grand Chien. W kraju dręczonym podziałami dokonał się przewrót, w wyniku którego w niewyjaśnionych okolicznościach znika prezydent, a kontrolę nad pozamiejskimi terenami przejęła paramilitarna jednostka znana pod nazwą "Legion".

Aby odnaleźć prezydenta rodzina na ten cel przeznacza cały swój majątek i kontaktuje się w tej sprawie z potężną korporacją Adonis, która zrzesza wokół siebie grupę wykwalifikowanych najemników. Grupa ta będzie miała za zadanie odnalezienie zaginionego prezydenta i przywrócenia porządku w pogrążonym chaosie Grand Chien.


TRAILER JAGGED ALLIANCE 3


Załączniki:
June 30.jpg
June 30.jpg [ 117.6 KiB | Przeglądany 372 razy ]
*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron