Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 22 paź 2014 19:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010



_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Ripper
Post : 24 paź 2014 16:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Mam takie pytanko, nie wydaje wam się że mapa jest strasznie mała ? 2-3h i wszystko nasze ?


*
 
Starchris
Post : 24 paź 2014 19:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


To już raczej nie jest kwestia Flashbacka, tylko dzisiejszy standard. Gry są krótkie i łatwe, z poradnikami podanymi na tacy. Nie to co kiedyś, gdzie gra była trudna, trzeba było wszystko samemu rozkminić i godzinami, a wręcz dniami się siedziało i grało.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
p5a
Post : 24 paź 2014 20:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 27
  • Dołączył: 29.07.2011


Starchris standard standardem, alee są producenci którzy nie zwracają na to uwagi i tworzą gry w które sie gra gra i graaa. Kwestia ,,rozkminiania'' to nie problem. Firma WSZYSTKO ZALEZY OD FIRMY, I ZAANGAŻOWANIA. Nie bede tu sypał przykładami bo pi razy oko wiesz o czym mówie. Kolejna kwestia Flashback'a jeszcze gra do mnie nie doszła a juz mnei sumienie dreczy ze to zamówiłem, kopią ją z każdej mozliwej strony, na byle jakim forum. Osobiscie nie chciałbym aby moje przypuszczenia sie potwierdziły, w sumie moje przeczucie jest ze mną od ,,pierwszego kieliszka szampana'' otwartego w firmie full control. Przyjdzie ogram i przedstawię swój pogląd na temat samej gry. Mam tylko nadzieje że nie będzie AZ TAK ŹLE.
Seria JA kuleje jak bolący ząb, wyleczyć można ale ból dalej wraca. Dopóki porządna firma się za to nie weźmie, nie mam yco liczyć na grę która de facto będzie następcą starego poczciwego Jagged Alliance 2.


*
 
Ripper
Post : 25 paź 2014 10:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Starchris pisze:
To już raczej nie jest kwestia Flashbacka, tylko dzisiejszy standard. Gry są krótkie i łatwe, z poradnikami podanymi na tacy. Nie to co kiedyś, gdzie gra była trudna, trzeba było wszystko samemu rozkminić i godzinami, a wręcz dniami się siedziało i grało.


Zgadzam się w 100%

Pamiętam stare czasy kiedy drugi raz odpaliłem ja2, ( drugi bo za pierwszym razem zrezygnowałem po omercie, bo stwierdziłem ze to cholernie trudna gra i niedam rady tego przejść ;D )

Ale za drugim razem nie było tak źle wszyscy poranieni i ledwo żywi ale żywi ;D a jak odbiłem drassen, nie szkoliłem samoobrony bo nie wiedziałem o tym ! tylko szedłem dalej na kolejne miasto, a oni mi odbijali poprzednie se wmówiłem gra cholernie trudna i nie do przejścia ;D
to sie nazywał progres i jak odkryłem szkolenie, albo do czego służy zestaw narzędzi ;D

A teraz co my tu mamy, oglądałem gameplaye na YT i poprawcie mnie o ile się mylę, ale kiedy zauważymy wroga to on stoi w miejscu i czasem kucnie czasem się połozy ale z miejsca się nie ruszy, a koledzy nie przybiegają by mu pomóc ?
Widziałem kilka filmików i było tak za każdym razem, co to ma być ?
Wiadomo jak to w ja2 jest strzelimy we wroga i zaraz przybiega kilku kolegów którzy mu pomagają i dodatkowo wrogowie umią chować się za osłonami.
A jesl ichodzi o osłony dlaczego skopiowali ten element z NOWEGO UFO :evil:

Ale grafiki twarzy są spoko mi się podobają :) już widzę te mody do ja2 które używają tych twarzy ;D

Chyba jednak stare dobre JA2 pozostaje królem.


*
 
Wigen
Post : 29 paź 2014 11:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa




*
 
Ripper
Post : 29 paź 2014 19:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


No niestety tego się spodziewałem FAIL.

Może te grę uratują mody, ale też mechanika gry kwiczy :/

Dziwnie działające osłony chyba tak samo jak w nowym UFO, to idiotyczne, system osłon w JA2 był idealny, po co kopiować go z zupełnie innej gry ?

Ech... chyba nikt nigdy nie pobije JA2.


*
 
Wigen
Post : 30 paź 2014 00:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Tej gry i jej sytuacji nie uratuje absolutnie nic, nawet w pełni wyspecjalizowana grupa moderów nie jest w stanie nic zrobić. Nie mówię już nawet o ewentualnych aktualizacjach. Po prostu tej gry nie uratuje zupełnie nic. Można oczywiście popracować nad innymi grami, ale nie nad tym. Żeby z tej gry było cokolwiek co można by nazwać go nowym-starym poczciwym jaggedem to potrzeba jest co najmniej 3 mln$ (Wasteland 2). Full Control zebrał ledwo, ledwo 370,000$ ale niestety była ta kwota niewystarczająca.


*
 
ManWithTheHorn
Post : 31 paź 2014 20:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 10.06.2012


Nie wiem , czy gdyby zebrali więcej kasy to by im lepiej wyszło , nawet przy tej sumie co podaleś, wypuszczenie takiego bubla to drwina z ludzi , którzy im zaufali i wspomagali finansowo.Co do Wasteland 2..projekt , którego autorem jest Brian Fargo można wspomóc w ciemno.


*
 
Ripper
Post : 01 lis 2014 10:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Nie, za Jaggeda musi się wsiąść ktoś poważny, tak jak z nowym UFO, inaczej będą buble.


*
 
Mr.Jagged
Post : 01 lis 2014 10:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 145
  • Dołączył: 24.08.2012
  • Skąd: z Wielunia


To niech za Jaggeda weźmie sie firma która z Fallouta 3 zrobiła super gre czyli Bethesda.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
ManWithTheHorn
Post : 01 lis 2014 12:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 10.06.2012


Może Sir-Tech reaktywują :) , niezapomniane klimaty..legendarne gry, już o JA nie wspomne..ale cała seria Wizardry, ile czasu dzięki nim spedziłem przed monitorem..i nie żałuje tego czasu.


*
 
Ruttwen
Post : 01 lis 2014 19:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 122
  • Dołączył: 08.06.2013
  • Skąd: Tychy


Różnica między JA2 a JA3 powinna być jak np. między JA2 a JA2:UB (nowe postacie, sektory, bronie, fabuła etc. a ten sam tryb rozgrywki) tylko na większą skalę.
Aktualnie można byłoby to zrobić nawet za ćwierć tej kwoty wpakowanej we Flashback.
Takie jest moje zdanie.

Edit:
Aktualnie środowisko Jagged Alliance dużo więcej zawdzięcza moderom z tego forum niż tym partaczom, co wyprodukowali ostatnie gnioty pod szyldem JA.


*
 
Ripper
Post : 02 lis 2014 10:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


A moim zdaniem różnica między ja2 a ja3 powinna być taka że powinniśmy mieć wszystko to co było w ja2 plus jeszcze więcej wszystkiego, plus jakieś nowości.

Np: O wiele większa mapa, poprostu żadnego kroku wstecz i usuwania elementów.


*
 
Lis
Post : 11 lis 2014 21:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


"Pograłem" jakieś 10 minut ale z jakiegoś powodu nie moglem ogarnąć postaci - od razu do misji przechodzi. Kolejna rzecz że coś słabo działa na lapku więc póki co odpuszczam więc z oceną poczekam


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna