Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 15 lip 2013 16:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010



_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Starchris
Post : 27 lip 2013 19:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010



_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
p5a
Post : 01 sie 2013 20:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 27
  • Dołączył: 29.07.2011


Pozwoliłem sobie wkleić ,,refleksję'', a jakie wy macie oczekiwania względem nowego JA?
Z pozdrowieniami...

Tak bacznie sie przyglądam tworzeniu nowego JA i powiem waz ze jestem troszeczkę zniesmaczony. Padają dziwne stwierdzenia typu ,,komiksowy styl gry'' hehe, jakoś dziwnie mi się to kojarzy. W gruncie rzeczy fajnie że ktoś na nowo tworzy historię aleee, jak to jeden z moich znajomych mówi zajafkaa już była! Myślę że to stwierdzenie w obecnym przypadku jaknajbardziej pasuje. Nie wiem jak wy ale mi się już PRZEJADA to opowiadanie co wdrożą jak to fajnie będzie, ile nowości, wszyscy się ,,zachłysną'' a tu niestety na zakończenie powstaje produkt który ,,dupy nie urywa''. Pamiętam Starchris'a który był pochłonięty artykułami nt. JA BiA i jeszcze wcześniej, i co się okazało produkt jest OK aleee próżnym jest szukac tej ,,wisienki''. Nie wiem jak z tym bedzie, kiedys w pracy codziennie się infiltrowało stronkę o newsach, nowościach zapowiedziach itp. teraz robię to znacznie rzadziej. Tyle pieniędzy zebrane,( żeby ruszyc z kopyta) aaa na stronie przedstawione jak będzie wyglądała grafika jeżeli zbiorą określoną sumę pieniędzy (roznica pomiędzy pixelem wielkości słonia aaa normalną lokacją) są mozliwości techniczne, mozna stworzyc naprawdę ciekawą grafikę, cienie shadery itp. nie znam sie na tym ale w innych tytułach nie mają z tym problemów, nikt nikogo nie stawia pod murem i każe wybierac pomiędzy minimum a czymś wiecej. Fajnie to przedstawiono marketingowo chcesz miec lepiej płac płac płac. Kogo my opłacamy programistów grafików marketingowców i kogo jeszcze? Odnoszę wrażenie że firma która tworzy powyższy tytuł robi nam wszystkim wielką łaskę, byle pierdółkę wyceniono konkretnie. Pomysł już jest nic nie trzeba zmieniać, ubierzmy to graficznie na należytym poziomie dodajmy kilka ciekawych wątków wyjdzie ciekawa gra. Nie musi kosztować 90zł niech kosztuje 180,- ale produkt dopracowany, pytanie drugie kto jest grupą docelową? Młodzież, dzieci, nie wspominam o ,,starych wyjadaczach'' rożnie to bywa z finansami. Nie trzeba dodawac koszulek, podkładek pod mysz, itp. pierduł. Oj troszkę się rozpisałem, takie są moje odczucia. Coś mi podpowiada że szału nie będzie. Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam starych wyjadaczy JA.


*
 
p5a
Post : 01 sie 2013 20:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 27
  • Dołączył: 29.07.2011


Starchris oczekiwania zawsze były i będą wysokie, szkoda tylko że produkt finalny nie do końca spełnia połowę oczekiwań graczy. Jak już jesteśmy przy oczekiwaniach szkoda że producenci gry nie biorą ich na poważnie. To jest takie ,,jaranie'' podjudzanie atmosfery a kto ma byc aaa jakie mają być bronie, aa co ma zostać? i co! Pamiętasz jak mowili o twarzach w JA BiA miały być podobne aa były?? :| Panowie ''nakręcamy się'' mając na uwadze historię, a mam wrażenie że ktoś to wykorzystuje.
Pozdrawiam ;)


*
 
Svean
Post : 02 sie 2013 08:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


p5a pisze:
[...]''nakręcamy się'' mając na uwadze historię, a mam wrażenie że ktoś to wykorzystuje.

Bardzo dobrze powiedziane i bardzo prawdziwe, ale w sumie Full Control na tym jedzie i właśnie taki ma pomysł na biznes - odświeżanie historii.
Ja staram się za bardzo nie nakręcać i nie windować oczekiwań - zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak wyjdzie dobrze to kupię.
Ale wyobrażeń nie będę kupował (przynajmniej jeśli nie znam bezpośrednio ludzi którzy to robią) i po prostu czekam bez nakręcania się ;)

_________________
Obrazek


*
 
Wigen
Post : 02 sie 2013 14:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Na prawdę trudno jest oczekiwać prawdziwych fajerwerków od tak małego dewelopera, który co dopiero z produkcją gier zaczął raczkowanie i nie ma zbyt dużego doświadczenia w tworzeniu gier, bo mając w ekipie osoby które współpracowały przy tworzeniu największych growych produkcji to niestety nie wszystko. Owszem lista obietnic z ich strony jest bardzo długa co nie zmienia faktu, że do zrealizowania przynajmniej w połowie.


*
 
Starchris
Post : 10 sie 2013 20:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010



_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
M'cin
Post : 10 sie 2013 20:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


link nie działa :>


*
 
Starchris
Post : 10 sie 2013 21:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


No tak, ustawiłem na pojawienie się newsa na jutro na 21.30, zamiast na dzisiaj na 21.30, dlatego wywalało na stronę główną.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Wigen
Post : 27 sie 2013 16:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Trochę informacji na temat produkcji JA: Flashback.

Cytuj:
Space Hulk was launched August 15th and after some patching up and Gamescom we're now ready to move some of the team on to the JAF production. The new JAF site has been made, just needs to be setup and I need to get working on the surveys. We did a few interviews on JAF at Gamescom, so more info on our plans should come, but we also plan to make an update with a roadmap for the production and info on progress.


Cytuj:
Sprzedaż elektroniczna gry Space Hulk za pośrednictwem Steam została uruchomiona 15 sierpnia i w międzyczasie udało nam się opublikować i zarazem załatać grę. Pojawiliśmy się również na targach Gamescom więc po tym wszystkim możemy śmiało ruszyć z dalszą produkcją Jagged Alliance: Flashback ponieważ osoby które do tej pory pracowały przy Space Hulk zostały przeniesione do ekipy tworzącej JA: Flashback. Nowa strona internetowa którą znaliście do tej pory otrzyma nową szatę graficzną jednak żeby można było ją opublikować to potrzebujemy trochę czasu na testy. Udzieliliśmy również kilku wywiadów [głównie w jęz niemieckim - przyp. Wigen] na temat samego JA:F z których można dowiedzieć się jakie mamy plany względem gry.


PS: Tłumaczenie jest moje więc od oryginału może się troszku różnić ;)


*
 
void
Post : 27 sie 2013 18:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 51
  • Dołączył: 24.02.2012
  • Skąd: Wrocław


Space Hulk zbiera niskie noty i recenzenci wytykają mu masę błędów.


*
 
Starchris
Post : 20 paź 2013 15:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010



_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Wigen
Post : 15 lis 2013 10:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa




*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5