Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Turas
Post : 17 lis 2012 23:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 26.07.2012


Witam.

Kupiłem dzisiaj JA Crossfire.
Kiedy chcę wyjść do mapy świata program przestaje działać (pojawia się to okienko z " Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię bla bla bla ..."

Za każdym razem kiedy chcę wejść do mapy świata.

Z góry dzięki za pomoc :D


*
 
Starchris
Post : 18 lis 2012 14:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Jedyne co możemy Ci zaoferować to przeinstalowanie gry do innej lokalizacji. Poza tym ciężko powiedzieć co może być nie tak. Może też być problem z kartą graficzną. Zainstaluj najnowsze sterowniki.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Len
Post : 18 lis 2012 16:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Możesz też spróbować sprawdzić spójność plików gry za pomocą odpowiedniej opcji w Steam. Wystarczy, że wejdziesz w bibliotekę swoich gier na Steamie, klikniesz prawym przyciskiem myszy na Jagged Alliance: Crossfire i wybierzesz "Właściwości". Pojawi się nowe okienko, w którym wybierz zakładkę "Pliki lokalne", a następnie przycisk "Sprawdź spójność plików gry...".

Trochę to potrwa, ale przynajmniej będziesz miał pewność czy gra pobrała się poprawnie. A jeśli któryś z plików został uszkodzony, to Steam automatycznie pobierze go ponownie.


*
  WWW
clark12
Post : 31 sty 2013 06:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 31.01.2013


Excellent post. I want to thank you for this informative read, I really appreciate sharing this great post. Keep up your work. Thanks for this very useful

_________________
Our complete set of 70-688 exam test questions and Test-king.com you in exact way so real brandeis exam


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron