Jagged Alliance Center - Forum

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Xoldus
Post : 08 gru 2007 19:23
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 08.12.2007
  • Skąd: Bydgoszcz


Mam problem pozyczylem jagged alliance 2 i oczywiscie "moj najleprzy kumpel" musiał ja zgubić.... Pomuszcie mi i powiecci skad mozna ja w miare szybko sciagnoć!!!!

Z góry dzieki!!!!

Pozdrawiam!!!!


Ostatnio zmieniony 08 gru 2007 19:38 przez Xoldus, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Popers
Post : 08 gru 2007 19:35
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


Skąd. wybacz chłopie ale w wieku 14 lat nie powinno się sadzić takich błędów.


*
 
lukasamd
Post : 08 gru 2007 19:38
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A odpowiedź na pytanie: JA2 nie jest dostępne do darmowego ściągania zaś żadnych stron ci nie podamy bo ściąganie jest nielegalne!


*
  WWW
Xoldus
Post : 08 gru 2007 19:43
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 08.12.2007
  • Skąd: Bydgoszcz


Błąd poprawiłem… i z całym szacunkiem admin powinien pomagać a nie poprawiać głupie błędy. Jak już raz kupiłem grę to nie będzie to nielegalne ściągniecie… Jak nie wizycie ze mam ta gre to mogę wam wysłać fote z pudelkiem bo pudełko mam… grę kupiłem kilka lat temu w CD-Action.


*
 
lukasamd
Post : 08 gru 2007 20:06
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Mimo to żadnych linków podać nie możemy bo to łamanie prawa obowiązującego w Polsce oraz naszego wewnętrznego regulaminu.

BTW. Admin jest właśnie od tego aby poprawiać userów, szczególnie takich którzy popełniają wiele błędów.


*
  WWW
Wigen
Post : 11 gru 2007 23:03
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


I jak to się mówi: "Nie piracimy" :)


*
 
Len
Post : 12 gru 2007 15:11
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Xoldus pisze:
Błąd poprawiłem… i z całym szacunkiem admin powinien pomagać a nie poprawiać głupie błędy. Jak już raz kupiłem grę to nie będzie to nielegalne ściągniecie… Jak nie wizycie ze mam ta gre to mogę wam wysłać fote z pudelkiem bo pudełko mam… grę kupiłem kilka lat temu w CD-Action.

A ja sobie kópiłem Mercedesa ale ktoś mi go ókradł... w sómie mam wszystkie papiery wienc hyba mogę go komóś wzionć, przeciesz skoro mam papiery to to nie bendzie kradzierz, nie?

Ale tak na poważnie. Jeśli kolega Ci zgubił to my już nic na to nie poradzimy, a udostępnić w internecie po prostu nie możemy bo to zwyczajna kradzież. Koniec dyskusji. Temat zamykam.


*
  WWW
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.