Jagged Alliance Center - Forum

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 14 sie 2007 09:56
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ostatnio dobry znajomy z purepc polecił mi system zarabiania w systemie Box Of Dollars. Jestem sceptycznie nastawiony do takich pomysłów ale postanowiłem spróbować.

W zamian za oglądanie stron dostajemy nawet 0.25$ ! Firma ponoć (nie mam potwierdzenia w 100%) jest wypłacalna i po zdobyciu 50 $ pieniądze możemy przelać na swoje paypal.

Jako że dostawałem na gg masę pytań jak się tego używa przygotowałem poradnik, nie wygląda on najlepiej ale dzięki niemu można łatwo zacząć zarabiać ;)

PORADNIK DO BOX OF DOLLARS

Zabawę zacząłem w niedzielę i dzisiaj mam już na koncie.... 42$ zaś systemowi poświęciłem może max z godzinkę ;) System poleconych robi za to bardzo dużo.

Niedługo dowiem się czy firma jest w 100% wypłacalna ale jeżeli ktoś chce sprobować już teraz to polecam poradnik :P


*
  WWW
Len
Post : 14 sie 2007 10:12
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Gdy dostałem w swoje łapy internet i byłem głupiutki też się na to nabrałem :diabel2: Była to strona na której miałem tylko klikać w przysyłane mi linki, wszystko działało na takich samych zasadach jak na tym twoim. Po uzyskaniu 50$ mogę sobie przysłać kasę, miałem już nawet ponad 30$ ale co się stało?

Mianowicie, zawsze gdy zbliżałem się do liczby 50, moje konto było kasowane! Wkrótce dowiedziałem się, że czasami przysyłane są linki w które nie należy klikać, gdyż właśnie one kasują nam konto. No więc spisałem te groźne linki i nie kliknąłem w żadnego z nich, był chyba jeden ale go zaraz usunąłem. I tak kilka razy ale po czasie moje konto i tak zostało skasowane! Ta sytuacja powtórzyła się kilka razy, w końcu się wkurzyłem i zostawiłem to.

Tak więc, Lukas, nie zdziw się jak potkniesz się o jakieś zasady o których nie było mowy. To prawda, że w takich firmach można zarobić ale chyba tylko jako jej szef.


*
  WWW
lukasamd
Post : 14 sie 2007 12:42
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dostałem od kilku zaufanych osób z purepc informacje że przelały sobie pieniądze i to naprawdę działa - zniechęcę się dopiero wtedy gdy przekonam się że to wałek, co mi zależy skoro to tylko 15-20 minut dziennie? :P


*
  WWW
Len
Post : 14 sie 2007 13:27
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Taa... ja też dowiedziałem się od osób, które na tym zarobiły. Ciekawe tylko czemu mi nigdy się to nie udało.


*
  WWW
lukasamd
Post : 14 sie 2007 13:39
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Zaraz po tamtym poście zauważyłem że mam 50$ i ustawiłem aby przelało na paypal - może to zając do kilku dni ale moje konto nie zostało usunięte ;) Zobaczymy co z tego będzie.


*
  WWW
Len
Post : 14 sie 2007 13:50
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Przyślą ci maila, że źle ustawiłeś aby przelało konto :D


*
  WWW
lukasamd
Post : 14 sie 2007 14:01
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Pożyjemy zobaczymy -jeżeli w ciągu 7 dni nic nie będzie na paypalu to znaczy że był wałek, stracę może wtedy łącznie 3 godziny - nie jest to dużo jeżeli może się udać ;)

Zauważ że nie całe 100% firm robi w balona ;) Są i uczciwe, mogę tylko mieć nadzieję że na takową trafiłem :lol:


*
  WWW
Rafadan_PL
Post : 14 sie 2007 20:37
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Eeee... również moim zdaniem to raczej "fiijuu-bździju" ;-) Szczerze wątpię by ktoś w taki sposób pieniądze ludziom dawał.

_________________
Jak to dobrze że mamy moderatorów...


*
 
lukasamd
Post : 15 sie 2007 17:11
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Cytat z regulaminu serwisu:

Cytuj:
This is not a site that pays cash all earnings is for advertising purposes. This is an ad only site. Requesting payout is violation of terms and can lead to termination and is at minimum a donation to the site.


Ciekawe po co dali możliwość przelania na paypal :lol: Koniec z wiarą w bzdety xD


*
  WWW
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.


cron