Jagged Alliance Center - Forum

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
FablerPL
Post : 11 lut 2012 18:48
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 11.02.2012


Witam wszystkich,

ja tak tylko krótko :P, jesteście fanami serii jagged alliance a więc może to was zainteresować.

Mam na sprzedaż tanio 10x Klucz Jagged Alliance Back in Action do aktywacji i pobrania gry przez STEAM.
Klucze naprawdę bardzo tanio znacznie taniej niż te na allegro czy gdziekolwiek indziej.

Możecie mi zaufać zajmuje się sprzedażą takich rzeczy na ebayu i gametrade ( mam dużo pozytywnych opinii), transakcje mozemy przeprowadzić przez ebay lub allegro, gametrade.

Kontakt:

Preferowane:

<CIACH!>

Pozostałe:
<CIACH!>

Pozdrawiam i będę sprawdzał ten temat codziennie w poszukiwaniu zainteresowanych :P

PS. Nie wiem czy takie ogłoszenia są na tym forum dozwolone ale to naprawdę dobra oferta dla tych co chcą zakupić tą grę, lepszej nie znajdziecie ;)
Edit1. Cena do negocjacji, napisz - dogadamy się .


Ostatnio zmieniony 11 lut 2012 18:52 przez FablerPL, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
Aver
Post : 11 lut 2012 19:04
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 259
  • Dołączył: 07.04.2010


Nie wiem kto jest źródłem twoich kluczy, jednak pachnie mi to handlem kluczami zakupionymi kradzionymi numerami kart kredytowych. Taki klucz działa do momentu, aż właściciel konta się zorientuje że ktoś używał jego karty i anuluje transakcje (ma na to 3 miesiące). Wtedy gra przestanie być aktywna.

Taki sam motyw wystąpił w przypadku kluczy Wiedźmina 2 na GOG.

Dlatego wszystkim odradzam taki zakup.


Ostatnio zmieniony 11 lut 2012 19:05 przez Aver, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
FablerPL
Post : 11 lut 2012 19:17
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 11.02.2012


I tu się mylisz. Klucze te są sprowadzone od oficjalnego dystrybutora z Rosji. Mimo że wymagają aktywacji przez VPN ( poradnik jak to zrobić dostarczam) to po aktywacji działają bez żadnego zarzutu. Handluje podobnymi kluczami do wielu gier, i żaden z ponad stu jak dotąd moich klientów - nie zgłosił żadnego bana.

Osobiście również korzystam już od dawna ze wschodnich kluczy, a żadna gra z konta nie zniknęła.. Nikomu nie nakazuje kupować takich kluczy, ale kto chce zaoszczędzić - jest to świetny pomysł.

Proszę o nie robienie mi anty reklamy, że kody kradzione czy zostaną zbanowane, bo nie jest to prawda.


*
 
lukasamd
Post : 11 lut 2012 20:59
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Pewności co do legalności takich kluczy nie ma.

W związku z tym - kosz + usunięcie danych kontaktowych.


*
  WWW
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.


cron