Jagged Alliance Center - Forum

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
Olinka
Post : 12 sty 2011 17:42
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Ja dla odmiany na kawe wpadłam

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
hasan_talib
Post : 15 sty 2011 01:12
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


@Wigen - zgadzam się z Twoimi poglądami na karę śmierci.

@Killer Kira - wiesz, są ludzie, którzy przez ciężkie doświadczenia w dzieciństwie reagują bardzo gwałtownie na niewarte tego rzeczy (tzw. robią z igły widły), wiem o czym mówię, bo odczułem kiedyś coś podobnego na własnej skórze. i teraz wyobraź sobie, że taka osoba da się ponieść swojej gwałtowności stojąc w kuchni i krojąc mięso - ktoś go/ją zdenerwuje, odwinie się i wbije mu nóż w szyję. i zabije go. i teraz co, nie popełnił/popełniła przestępstwa - morderstwa - bo niebezpośrednim jego powodem były złe doświadczenia z dzieciństwa? trzeba hamować w sobie negatywne popędy, jakiekolwiek by one nie były. czy masz ochotę kogoś zgwałcić i zabić. powoływanie się w takim wypadku na tzw. niepoczytalność jest dla mnie zupełnie niezrozumiała.


*
 
lukasamd
Post : 16 sty 2011 16:10
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


emanuel pisze:
ja cie normalnie topik się zrobił w stylu spam offtop max terror na forumie


Bo to temat-śmieć... niestety :|


*
  WWW
lukasamd
Post : 17 sty 2011 14:32
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Cytując pierwszy post z tematu:

Cytuj:
Z góry przeproaszam jesl ito nei w tonie forum czy cos ale...
mam taki pomysł.
Jest tak czasem ,ze sobie siedzicie z kims byscie pogadali.
Załózy, że Wasza połówka np gra sobie nie koniecznie na komputerze.

No i pijecie sobie drineczka i głupio tak w samotnosci.

Proponuje watek na imprezowe wieczory. małe, wieksze.
Cos w formie czatu ale jednak w forum?

Mozna gadac o czym sie chce, ot tak.


Jakby nie patrzec to sie mozna lepiej pozn



To ma być wątek na luźne, śmieciowe tematy, a nie prawdziwe dyskusje na poziomie.
Wątek o każe śmierci o ile dobrze pamiętam już był, o tej sprawie można przecież założyć nowy.

Jeżeli w tym wątku będą pojawiać się prawdziwe dyskusje to albo będą wydzielane (ale żeby nie było, że my będziemy sprzątać w nieskończoność: za takie łamanie zasad wątku będą warny), albo kasowane.

Chcieliście śmietnik, no to mielcie tutaj śmieci a nie coś konkretnego :lol2:


*
  WWW
Wigen
Post : 17 sty 2011 14:35
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Zamknęliście wątek "Polityka" to teraz macie :lol2:


*
 
Olinka
Post : 17 sty 2011 15:49
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


A Ty Lukas przy piwku czy na imprezie o powaznych rzeczach czasem nie rozmawiasz?

No bez przesady.

W czym przeszkadzały te rozmowy, nie było wniosku ze strony uzytkowników by wydzielic temat kary smierci.
Dyskusja jest luzna i niezobowiazujaca, własciwie wyrazanie swoich przemyslen i wnioskó ale nic co by miałao trwac dalej, zapewne zaaz przeszlibysmy do rozmów o obozach rpacy, przedsiebiorstwach zatrudnajacyhc wiezniów itd.

Lukas nie mozecie tak co chwila wpadac i robic zamieszanie, bo cos do smietnika nie pasuje? :okulary2:
I ostrzezenia?
Własciwie to mozecie (technicznie rzecz ujmujac) ale niedługo sobie sami bedziecie chyba te ostrzezenia dawac.

Jestem skonfudowana :?:

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Stridingshadow
Post : 17 sty 2011 15:52
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Olinka pisze:
Jestem skonfudowana :?:

Nie bądź gej.
Sam myślałem o przeniesieniu tematu (alemisięniechciałocozresztąwidaćpobrakuspacji).
Przeniesiony, teraz mamy Ordnung.

_________________
Obrazek


*
 
lukasamd
Post : 17 sty 2011 16:04
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Olinka pisze:
A Ty Lukas przy piwku czy na imprezie o powaznych rzeczach czasem nie rozmawiasz?


Nie piję żadnego alkoholu i potrafię bez niego rozmawiać o rzeczach luźnych jak i poważnych.

Olinka pisze:
W czym przeszkadzały te rozmowy, nie było wniosku ze strony uzytkowników by wydzielic temat kary smierci.


No sorrry, ale forum to nie rzecz demokratyczna i ja nie potrzebuję Waszej zgody aby coś zrobić, ustalić itp. Czasami staramy się iść Wam na rękę - gdyby tak nie było, topic poleciałby do kosza w chwilę po tym jak go dodałaś i nie miałbym zamiaru ciągnąć sprawy.
Zakładając ten temat dałaś do zrozumienia: ma być luzacki. No dobra, niech sobie taki śmietnik będzie skoro chcecie, ale nie chcę tracić na jego rzecz normalnych dyskusji - to nie miejsce na nie. Oczywiście możesz powiedzieć, że poza tym wątkiem ich nie będzie, nie będą się rozkręcać. Trudno, przynajmniej nie będziemy zaprzeczać samym sobie i celowi w jakim powstał ten śmietnik.

Olinka pisze:
Własciwie to mozecie (technicznie rzecz ujmujac) ale niedługo sobie sami bedziecie chyba te ostrzezenia dawac.


Trudno.
Obecnie nie zależy mi już na tym (tak, mowa o JAC), był czas gdy chciałem coś ruszyć (a przepraszam, razem z Lenem i Stridingshadowem, bo sam to bym nic nie zrobił bez nich) to większość miała to serdecznie w dupie, za przeproszeniem.
Teraz ja mam ciekawsze zajęcia niż JAC (co nie znaczy, że nie będzie tu porządku aka Ordnung).


*
  WWW
Len
Post : 17 sty 2011 16:09
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Olinka pisze:
W czym przeszkadzały te rozmowy, nie było wniosku ze strony uzytkowników by wydzielic temat kary smierci.

Bo użytkownicy z reguły rzadko składają wnioski... właściwie to nigdy.

Kiedyś popularne były fora typu "wszystko we wszystkim", gdzie nie było podziału na działy. Zamiast tego była jedna dłuuugaśna lista wątków, które razem tworzyły jeden wielki syf uniemożliwiający znalezienie czegokolwiek. Tak więc, jeśli już mamy forum, które jest tak skonstruowane, aby było przyjazne użytkownikom, to warto dbać o to, aby były przyjazne użytkownikom. Proste.

A zamieszanie byłoby, gdybyśmy zrobili więcej takich tematów jak ten, w których wszyscy poruszaliby każdy możliwy temat. Jeśli chcesz rozmawiać na inne tematy niż jaggedy to masz dział "Offtopic" - tam zakładasz nowy wątek, oddzielny dla każdego tematu, jaki chcesz poruszyć.


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 17 sty 2011 16:14
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


lukasamd pisze:
Zakładając ten temat dałaś do zrozumienia: ma być luzacki. No dobra, niech sobie taki śmietnik będzie skoro chcecie, ale nie chcę tracić na jego rzecz normalnych dyskusji - to nie miejsce na nie. Oczywiście możesz powiedzieć, że poza tym wątkiem ich nie będzie, nie będą się rozkręcać. Trudno, przynajmniej nie będziemy zaprzeczać samym sobie i celowi w jakim powstał ten śmietnik.

Mówiąc to w sposób bardziej przyjazny: ten temat miał służyć prowadzeniu luźnej dyskusji.
Kiedy dyskusja robi się bardziej poważna, i przyciąga sobą szersze grono uczestników, to można (i należy) przenieść ją do osobnego tematu (aby luzackie gadanie w niej nie przeszkadzało).
Oto cała filozofia.
Reguły forum są po to, żeby bronić interesu użytkowników, nie ma się co buntować.

_________________
Obrazek


*
 
Olinka
Post : 17 sty 2011 16:31
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


lukasamd pisze:
Oczywiście możesz powiedzieć...

Trudno.
Obecnie nie zależy mi już na tym (tak, mowa o JAC), był czas gdy chciałem coś ruszyć (a przepraszam, razem z Lenem i Stridingshadowem, bo sam to bym nic nie zrobił bez nich) to większość miała to serdecznie w dupie, za przeproszeniem.
Teraz ja mam ciekawsze zajęcia niż JAC

nic nie powiem...

moze poza jednym...
Jesli masz dosyc tego forum, serwisu to oddaj go w dobre rece za nim sam go zniszczysz.

To była Ciocia Dobra Rada.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Stridingshadow
Post : 17 sty 2011 16:32
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Stridingshadow pisze:
nic nie powiem...

moze poza jednym...
Jesli masz dosyc tego forum, serwisu to oddaj go w dobre rece za nim sam go zniszczysz.

To była Ciocia Dobra Rada.

Szanowni Państwo, uważam że ta dyskusja staje się jałowa, szkodliwa, i niepotrzebna.

_________________
Obrazek


*
 
lukasamd
Post : 17 sty 2011 16:35
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Olinka pisze:
Jesli masz dosyc tego forum, serwisu to oddaj go w dobre rece za nim sam go zniszczysz.


Sądzę, że z moich rąk nie musi się on tego obawiać, w przeciwieństwie co do niektórych użytkowników.

Olinka pisze:
To była Ciocia Dobra Rada.


Niech ciocia zachowa "dobre" rady dla siebie :]


Stridingshadow pisze:
Szanowni Państwo, uważam że ta dyskusja staje się jałowa, szkodliwa, i niepotrzebna.


Masz rację. Zamykam temat bo nasza dyskusja zeszła na jego "domyślny poziom" - zobaczyłem jak niski i stwierdziłem, że na JAC tego nie będzie.


*
  WWW
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów. Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 8, 9, 10, 11, 12