Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Piospi
Post : 16 sie 2013 01:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 16.08.2013


Witam


Posiadam BiA z magazynu CD Action i zachciało mi się zagrać w tę grę. Jednak zanim to zrobię chciałbym się spytać Was czy te dodatki bronią i kamuflażem są w ogóle coś warte?

Czy te bronie można zdobyć w grze czy są unikatami?


Pozdrawiam


*
 
Stridingshadow
Post : 16 sie 2013 04:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Piospi pisze:
czy te dodatki bronią i kamuflażem są w ogóle coś warte?

Tyle co każde DLC.
Coś tam warte, rzadko warte rzeczywistej ceny w PLN/USD.
W przypadku JA: BIA dostajemy minimalnie lepszy karabin, który jest unikatem (poza DLC jest niedostępny), ale jakiegoś szału ten karabin nie robi.
Unikalne karabiny cechują się minimalnie większą niezawodnością i "szybkostrzelnością" (ten ostatni parametr oznacza, że najemnik mniej się "zastanawia" zanim strzeli z broni) w porównaniu do skądinąd podobnej broni nieunikalnej.

_________________
Obrazek


*
 
Piospi
Post : 16 sie 2013 10:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 16.08.2013


Super, dzięki wielkie za odpowiedź. Który z tych pakietów z bronią jest najbardziej opłacalny? Mam na myśli który z nich jest najczęściej wykorzystywany w grze - desert/jungle/night/urban? Z tego co patrzyłem to SCAR-L jest minimalnie lepszy niż CAR - 15.


*
 
Stridingshadow
Post : 16 sie 2013 15:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Piospi pisze:
Super, dzięki wielkie za odpowiedź. Który z tych pakietów z bronią jest najbardziej opłacalny? Mam na myśli który z nich jest najczęściej wykorzystywany w grze

SCAR-L ma nieco większy zasięg, podczas gdy CAR-15 umożliwia szybsze oddanie strzału (przy mniejszym zasięgu).
To, co wybierzesz, zależy od tego czy wolisz walczyć z dystansu, czy z bliska.

_________________
Obrazek


*
 
Kierte
Post : 17 sie 2013 17:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 17.08.2013


W Steam'ie są teraz dodatki w promocji (wszystkie za 2,68€), jednak zastanawiam się czy opłaca się kupić DLC'eki z kamuflażami i bronią... No niby to tanie, około 11-12 złoty... zależy od kursu, tyle bym dał za 1 dodatek na 1h grania :D A bronie mogą się przydać, własnie robię 2 oddział, wiec... opłacają się te dodatki z bronią?


*
 
Starchris
Post : 17 sie 2013 19:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Same dodatki dla samych dodatków się totalnie nie opłacają, aby je kupić, bo są do niczego w grze. Natomiast jeśli kupisz je i dostosujesz w plikach gry pod siebie (osłona, kamuflaż itd) no to ok, to wtedy Twój oddział będzie wyglądał faktycznie super i będzie miał siłę ognia.

W podstawowej wersji są nie najlepsze.

https://jagged-alliance.pl/artykul413/ze ... in-action/

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie