Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Shadow
Post : 16 gru 2012 15:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 16.12.2012


Witam mam niesamowicie denerwujący problem w miastach typu San Mona,Grimm,Alma gra NIEMIŁOSIERNIE TNIE jakby okresu dostała :D jak grałem w gołą wersje Back in action nie miałem takiego problemu ale na v1.13 już tak oto specyfikacja kompa


Windows 7 ultimate 64 sp1


Intel Pentium D CPU 2.80 GHZ

4gb ramu ddr2

Nvidia geforce gt220


w innych lokacjach chodzi bardzo płynnie na wysokich detalach np w kopalni w której było 40 osób gra chodziła płynnie ale jak jest w mieście 40 osób + cywile to jest gorzej jak tragedia, wcześniej gra chodziła płynnie i żeby choć troche zmulić mi kompa musiałoby tam być łacznie 200 ludzi ....


*
 
M'cin
Post : 16 gru 2012 16:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Miałem ten sam problem w Combat Evolved. Cywile latali jak kot z pęcherzem i zamulali gierkę :P


*
 
Shadow
Post : 16 gru 2012 17:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 16.12.2012


i co zrobiłeś? bo mnie obchodzi rozwiązanie tego głupiego czegoś, czy można skasować cywili w diabli?


*
 
Starchris
Post : 16 gru 2012 18:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


Jedyne wyjście to usunąć cywili, ale to z pewnością negatywnie wpłynie na stabilność gry i ciągłe crashe. Niestety ta gra tak ma, im więcej cywili tym gorzej. Ja to zauważyłem na modzie Zombie mod, gdzie w jednym sektorze było 1000 (tysiąc) cywilów zombiaków. Komputer się zawiesił.

Poza tym masz bardzo, ale to bardzo słabą kartę graficzną i ona jest tutaj najsłabszym ogniwem.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
M'cin
Post : 16 gru 2012 18:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Jedyne co mi się udało zrobić to ściąć ustawienia grafiki do zera. Przydałby się mod osłabiający grafikę cywili i upraszczający ich AI do kucania w miejscu, bo raz, że zamulają, a dwa, że pchają się pod nogi :P


*
 
Starchris
Post : 16 gru 2012 18:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


Sam z ciekawości sprawdzę, jak gra się będzie zachowywać bez cywili. Jeśli będzie ok, to taki mod byłby naprawdę interesujący, bo w bardzo dużym stopniu odciążył by komputer.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Shadow
Post : 16 gru 2012 19:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 16.12.2012


Z miłą chęcią takiego moda ściągne, wiem że gt220 to nie gtx, ale nie mam pieniędzy na karte i naprawdę jak za 200zł to to jest cudo ;] i jestem z niej zadowolony

pozatym w kopalni było powyżej 50 przeciwników i gra chodziła płynnie na max także nie taki zły sprzęt, to wszystko przez cywili



@edit a no tak, chwilowo stoje w miejscu z moim ulubionym zadaniem z tych wszystkich ( grze przechodze pierwszy raz ) spodobał mi sie, znaleźć ten przedmiot kolekcjonerski niestety fps poniżej 10 sprawiają że nawet nie mogę biegać sprintem od budynku po budynek jakimś tanim najemnikiem


*
 
Shadow
Post : 17 gru 2012 12:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 16.12.2012


problem jest na najnowszym patchu 1.13 skasowałem gre i zainstalowałem ją ponownie bez patcha i normalnie w san mona mam 30 fps...


*
 
Starchris
Post : 17 gru 2012 13:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


Sprawdzałem dokładnie i nie ma możliwości usunięcia cywili. Przy próbie wejścia do sektora, w którym domyślnie są jacyś cywile, ale nie ma już ich w plikach gry, bo ich wykasowałem (próbowałem na wiele różnych sposobów), gra wywala do Windowsa. W takim razie jedyną możliwością na ich usunięcie, będzie wykasowanie ich bezpośrednio z mapy, a tego niestety nie da się zrobić, ponieważ nie dysponujemy żadnym edytorem map.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron