Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
danielc30
Post : 28 cze 2012 13:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 25.06.2012


mam problem nie wiem gdzie na mapie sa wszystkie kopalnie czy mógłby ktoś wrzucić screen z lokalizacją wszystkich kopalni proszę później temat można usunąć jak by co

aha i jeszcze jedno ta jedna kopalnie zdobyłem kolo szpitala ale kurde nigdzie nie można dalej odejść ekipa bo świniaki ciągle atakują ta kopalnie ma ktoś jakiś pomysł żeby ja utrzymać oczywiście zatrudniam milicje jednak max to 2 lub 3 osoby jakoś więcej nigdy nie było więcej postaci do zatrudnienia w milicji no i te ataki strasznie uciążliwe i nie wiem skąd te dziady przyłażą tak żeby chociaż miejsce ich rekrutacji opanować to może by przestali na dlusza chwile atakować macie jakąś poradę

bo w sumie ciągle by się musiało siedzieć w kopalni żeby nie odbili ale to znowu nie da się zwiedzać mapy podbijać inne miasta itd


Ostatnio zmieniony 28 cze 2012 14:18 przez danielc30, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Starchris
Post : 28 cze 2012 16:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


danielc30 pisze:
mam problem nie wiem gdzie na mapie sa wszystkie kopalnie

Nie pamiętam dokładnie ale chyba tylko przy Cambrii jest sektor, który jest opisany jako kopalnia. Wszystkie inne kopalnie to są jednocześnie miasta. Zdobywając Grumm i Almę jednocześnie zdobywasz kopalnie i z momentem wyzwolenia tych miast Twój dzienny dochód zwiększa się.


danielc30 pisze:
aha i jeszcze jedno ta jedna kopalnie zdobyłem kolo szpitala ale kurde nigdzie nie można dalej odejść ekipa bo świniaki ciągle atakują ta kopalnie ma ktoś jakiś pomysł żeby ja utrzymać oczywiście zatrudniam milicje jednak max to 2 lub 3 osoby jakoś więcej nigdy nie było więcej postaci do zatrudnienia w milicji no i te ataki strasznie uciążliwe i nie wiem skąd te dziady przyłażą tak żeby chociaż miejsce ich rekrutacji opanować to może by przestali na dlusza chwile atakować macie jakąś poradę

bo w sumie ciągle by się musiało siedzieć w kopalni żeby nie odbili ale to znowu nie da się zwiedzać mapy podbijać inne miasta itd

Posiłki przychodzą z samego pałacu w Medunie. Jeśli chcesz chronić kopalnie i jednocześnie podbijać dalsze części mapy to musisz podzielić swój zespół lub zwerbować więcej najemników bo niestety na milicję w początkowej fazie gry nie ma co liczyć, że odeprą atak.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Jurgen82
Post : 31 paź 2023 22:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 26.08.2023
  • Skąd: Kąty Wrocławskie


Ogólnie w Cambrii jest handlarz który ma dużo siana. Więc możesz oczyścić sektory dookoła nazbierać pełno broni (np farma Hicksów to jest arsenał broni). Drugi obrzydliwie bogaty handlarz jest w sektorze slumsy balime (+ ma broń G11, najlepszą w całej grze).

Robisz to z trzech powodów:
a) zasilisz partyzantów w sektorze,
b) część broni sprzedasz handlarzowi i zarobisz siano na szkolenie partyzantów.
c) Jak oczyścisz z rywali sektory dookoła to wzrośnie Ci lojalność w cambrii i będziesz miał więcej dostępnych partyzantów.

Tak więc za zarobione pieniądze sobie spokojnie podciągniesz partyzantów do 3 lvl, oni walcząc z przeciwnikami sami sie podbiją do 4 lvl i masz zabezpieczony teren ;) Dodatkową kasę możesz zdobyc na diamentach, jedne są w sektorze z Hickami w helikopterze, drugie są w przepompowni koło domku na dole. Też sporo kasy możesz na tym zarobić na początku. Ogólnie na najemników potrzebne Ci jest nie wiele kasy, bo Ci takich jest potrzebnych może 4 max 5 w całej grze, reszta to są tragarze, których zdobędziesz pełno na całej mapie :) przejęci najemnicy w większości mają kiepskie staty więc ogólnie przydadzą się tylko do noszenia przedmiotów między sektorami za które zgarniesz dodatkową kasę u handlarzy ;)

PS. Jak atakuje rywal sektor, to wg moich obserwacji lepiej nie mieć swoich żołnierzy w tym sektorze, bo zachowują się jak nie do końca ogarnięci i pojedynczo wyskakują pod lufy i ginie ich dużo. Jak walczyli sami, to przy lvl 3 już widziałem, że ginie ich tam po 2 czy 3 na walkę więc to nie dużo w porównaniu do tego ilu ich ginęło jak starałem sie walczyć z nimi + strata amunicji, uszkodzenia kamizelek itd.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie