Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
danielc30
Post : 25 cze 2012 15:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 25.06.2012


Rotacja kamery problem

gdy wciskam kombinacje ALT + myszka

to poruszając się myszka w prawo obraca się w lewo a poruszając w lewo obraca się w prawo jak naprawić żeby działało poprawnie czyli w prawo obrót obraca się w prawo itd nigdzie nie mogę znaleźć tego rozwiązania wiec proszę o pomoc


*
 
Starchris
Post : 25 cze 2012 15:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Tego nie naprawisz, tak jest domyślnie w JA Back in Action, a w opcjach nie ma możliwości zmiany osi XY. Musisz się przyzwyczaić.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
danielc30
Post : 26 cze 2012 16:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 25.06.2012


tyle to ja wiem ze niema tego w opcjach ale może da się to zmienić w inny sposób lub jest jakiś patch naprawiający ten błąd


*
 
wierzba
Post : 26 cze 2012 17:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 06.02.2010
  • Skąd: Legnica


ale to w ogóle nie jest błąd :D


*
 
danielc30
Post : 26 cze 2012 17:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 25.06.2012


no kolego jak nie błąd

no jak w prawo to w prawo a nie w lewo to chyba logiczne

gram w ta grę 1 raz w życiu i normalnie to obracanie kamery to uciążliwa masakra ciągle mi się piep.....

zapewne są tu tacy mistrzowie którzy mogli by to zmienić wiec niech zrobią taka poprawkę patch i kto będzie chciał zmiany to zmieni kto nie to nie

i kolego no cóż dla mnie to błąd gry tak bywa
respekt




po za tym przydało by się wiele poprawek np : możliwość schowania panelu dowodzenia jak i przeniesienia go na dół ekranu


*
 
Counterweight
Post : 26 cze 2012 22:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 12
  • Dołączył: 01.07.2011


danielc30 pisze:
zapewne są tu tacy mistrzowie którzy mogli by to zmienić wiec niech zrobią taka poprawkę patch i kto będzie chciał zmiany to zmieni kto nie to nie


Już się rzucamy, żeby spełnić twoje zachcianki - zbieramy ekipę, zakładamy kominiary i jedziemy do twórców na robotę. :-D

Sama kamera IMO to porażka w tej grze - jedna z najgorszych z jakimi miałem do czynienia w grach.


*
 
danielc30
Post : 27 cze 2012 09:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 25.06.2012


Counterweight pisze:
danielc30 pisze:
zapewne są tu tacy mistrzowie którzy mogli by to zmienić wiec niech zrobią taka poprawkę patch i kto będzie chciał zmiany to zmieni kto nie to nie


Już się rzucamy, żeby spełnić twoje zachcianki - zbieramy ekipę, zakładamy kominiary i jedziemy do twórców na robotę. :-D

Sama kamera IMO to porażka w tej grze - jedna z najgorszych z jakimi miałem do czynienia w grach.



koleś zaśmiecasz temat chorymi docinkami

jeśli nie stać cie na wartościową wypowiedz to milcz !


*
 
Counterweight
Post : 27 cze 2012 09:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 12
  • Dołączył: 01.07.2011


Obydwie moje wypowiedzi są wartościowe, gdyż:

1) wyśmiewa roszczeniową postawę do świata jakiegoś dzieciaka

2) wyraża opinię o pracy kamery w grze


*
 
danielc30
Post : 27 cze 2012 10:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 25.06.2012


Counterweight pisze:
Obydwie moje wypowiedzi są wartościowe, gdyż:

1) wyśmiewa roszczeniową postawę do świata jakiegoś dzieciaka

2) wyraża opinię o pracy kamery w grze




po pierwsze nie mam roszczeniowej postawy do świata a prośbę o zmianę może by ktoś to zrobi

po drugie to nie kącik psychologiczny abyś sądził takie uwagi kto ma roszczenia a kto nie chcesz o tym podyskutować pal gumę na forum psychologi i tam atakuj ludzi

( każdy ocenia wedle własnej wartości ) !!!

po trzecie zanim kogoś ocenisz spójrz się na siebie !!!

po czwarte jedyna opinia twoja zgodna z tym tematem to wypowiedz co do kamery

założyłem ten temat po to aby wyrazić swoja opinie na temat nie dogodności gry jak i zarazem w kwestii po informowania tych którzy maja takie umiejętności do zmiany tego jeśli zechcą (wolna wola )
kolego żałuje ze nie mogę cie z tego tematu zbanować bo mi śmiecisz w tym temacie


*
 
Starchris
Post : 27 cze 2012 12:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Bardzo proszę przestać się wzajemnie wykłócać. Nikomu ani niczemu to nie służy, a przede wszystkim rozwiązaniu poruszonego w tym temacie istotnego problemu. Następne posty tego typu będą usuwane.


danielc30 pisze:
...mam... prośbę o zmianę może by ktoś to zrobi... ...jak i zarazem w kwestii po informowania tych którzy maja takie umiejętności do zmiany tego jeśli zechcą (wolna wola ).

Bardzo mi przykro ale ustawienia rotacji kamery siedzą w głównym pliku EXE, za pomocą którego uruchamiamy grę. Nikt dostępu do kodu źródłowego do tego pliku nie ma i z pewnością nie będzie miał. Dlatego zmiana w tej kwestii jest nie możliwa i nie ma to znaczenia czy ktoś jest znawcą czy mistrzem w modowaniu, po prostu bez kodu źródłowego tego nie da się zrobić.

Jedyną możliwością rozwiązania tego problemu było by najprawdopodobniej zhackowanie pliku exe lub wykonanie programu, który zcrackuje plik exe i wymusi na nim odwrócenie osi XY. Tylko, że do wykonania czegoś takiego potrzebne są umiejętności programistyczne z najwyższej półki i bardzo dużo wolnego czasu. Więc nie oczekuj, że ktoś w ogóle pomyśli o czymś takim. W tej kwestii najlepiej jakbyś popytał na forach specjalistycznych na temat programowania.

W JA Back in Action rotacja kamery jest taka jak jest i w przyjazny dla człowieka sposób tego zmienić się nie da lub w ogóle nie jest możliwa taka zmiana. Wiem, że dla Ciebie jest to istotny problem ale aktualna sytuacja co do zmiany w tej kwestii jest taka jaka jest.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
wierzba
Post : 27 cze 2012 19:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 06.02.2010
  • Skąd: Legnica


stary a nominalnie celownik w gta sa celowanie tez przeciwnie do ruchu reki. Tylko tam dalo sie zmienic


Ostatnio zmieniony 27 cze 2012 20:00 przez wierzba, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron