Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
sztaf86
Post : 17 maja 2012 19:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 10
  • Dołączył: 22.03.2012


witam na steam pojawił się nowy dlc czy ktoś go już instalował i może się podzielić wrażeniami


*
 
Starchris
Post : 17 maja 2012 22:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Online
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


Jest to dodatek, który wdraża tak jakby nową kampanię tyle, że bardzo krótką. Nie wiem na chwilę obecną ile sektorów jest do zdobycia w tym DLC ale czas potrzebny do przejścia tego DLC to według twórców niestety tylko jedna godzina :/ Jak przetestuje to dam znać. No chyba, że ktoś mnie ubiegnie :)

Fabuła jest oparta o książkę “Shades of Red“ napsaną przez by I. M. Wong'a.

Nikczemny terrorysta o imieniu Ante Silevic w jakiś sposób zdobył broń atomową i planuje atak z ich użyciem podczas spotkania największych światowych przywódców, które ma się odbyć we Wschodniej Europie. Jak oczywiście można było się spodziewać jedyną nadzieją na powstrzymanie szaleńczego terrorysty będą nasi najemnicy ale do dyspozycji będziemy mieli tylko trzech z góry ustalonych ale za to najbardziej zatwardziałych, będą to: Ivan, Shadow oraz Fox. To oni właśnie będą musieli zinfiltrować bazę w bardzo gęstym lesie i powstrzymać terrorystę. Niestety Fox zostanie złapana przez jednego z żołnierzy Silevica jeszcze zanim cała misja się zacznie więc na pewno łatwo nie będzie. Naszym głównym zadaniem będzie uwolnienie Fox, powstrzymanie zagrożenia nuklearnego oraz likwidacja Silevica.


Ogólnie zapowiada się ciekawie.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
marcinl0
Post : 06 cze 2012 08:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 162
  • Dołączył: 03.03.2012


A jak i gdzie się "włącza" to DLC ? Czy po prostu w trakcie gry napotyka się na nowego questa "Shades of Red" ?


*
 
Starchris
Post : 07 cze 2012 11:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Online
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


marcinl0 pisze:
A jak i gdzie się "włącza" to DLC ?

W menu głównym powinieneś mieć dodatkowy przycisk "Downloadable Content". Powinien być pod "Play Tutorial", a nad "Options".


marcinl0 pisze:
Czy po prostu w trakcie gry napotyka się na nowego questa "Shades of Red" ?

To jest całkowicie odrębna misja, która włącza się jako nowa gra.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
panas111
Post : 02 lip 2012 06:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 25
  • Dołączył: 15.02.2012


Nie skończyłem jeszcze podstawki, dlatego chcę spytać przed zakupem DLC czy muszę ukończyć podstawową kampanię by grać w Point Black i Schades of Red?


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie