Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Ravender
Post : 01 maja 2012 19:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 25.11.2006


Szukam takiej opcji i jakoś nie mogę się jej doszukać. Ktoś coś jest mi w stanie powiedzieć?


*
 
Starchris
Post : 01 maja 2012 21:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Ravender pisze:
Szukam takiej opcji i jakoś nie mogę się jej doszukać. Ktoś coś jest mi w stanie powiedzieć?

Nie ma takiej opcji. Jak chcesz usunąć najemnika, to wykonasz to tylko poprzez jego likwidację. Pewnie twórcy nie dali takiej opcji z racji jednej opłaty za najemnika na całą grę. Gdyby najemnik pobierał codzienną opłatę za angaż tak jak to było w JA2, to ta opcja pewnie została by wdrożona. Nie sprawdzałem tego w najnowszej wersji 1.13 ale wątpię żeby to zostało dodane.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Snajper
Post : 25 lip 2012 14:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 25.07.2012


Jest taka możliwość z tego co zauważyłem (gram na wersji 1.13) w momencie kiedy jesteśmy na mapie głównej i mamy oddziały nieskompletowane (tu zawsze możemy je rozbić na pojedyncze jednostki-pododdziały, istnieje taka możliwość) by nakazać wybranej przez siebie jednostce by dołączyła do innej (suma nie może przekroczyć 6 najemników w oddziale) poprzez najechanie kursorem na oddział docelowy. Gdyby to sprawiało trudność co poniektórym możemy się trochę rozejść najemnikami po mapce ;) W ten sposób skompletujemy dowolny skład.


*
 
panas111
Post : 25 lip 2012 15:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 25
  • Dołączył: 15.02.2012


Snajper pisze:
Jest taka możliwość z tego co zauważyłem (gram na wersji 1.13) w momencie kiedy jesteśmy na mapie głównej i mamy oddziały nieskompletowane (tu zawsze możemy je rozbić na pojedyncze jednostki-pododdziały, istnieje taka możliwość) by nakazać wybranej przez siebie jednostce by dołączyła do innej (suma nie może przekroczyć 6 najemników w oddziale) poprzez najechanie kursorem na oddział docelowy. Gdyby to sprawiało trudność co poniektórym możemy się trochę rozejść najemnikami po mapce ;) W ten sposób skompletujemy dowolny skład.


tak, ale sęk w tym, że masz określoną liczbę najemników i po skompletowaniu tej liczby musisz dać się zabić by zastąpić najemnika innym...


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron