Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
p5a
Post : 05 maja 2012 21:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 27
  • Dołączył: 29.07.2011


Wigen wiesz kiedy konkretnie wydadzą?
Z tego co piszą są to konkretne zmiany chciałbym je sprawdzic w praktyce.


*
 
Counterweight
Post : 05 maja 2012 22:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 12
  • Dołączył: 01.07.2011


Według gry-online.pl gra ma wyjść 25 maja.


*
 
p5a
Post : 06 maja 2012 08:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 27
  • Dołączył: 29.07.2011


Starchris podepnij ten temat pod ,,Aktualizacje'', tam jest prowadzona cała dyskusja.
,,Zle mi sie kliknęło'' :kosci:


Podziekował
:D


*
 
Starchris
Post : 06 maja 2012 13:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


p5a pisze:
Starchris podepnij ten temat pod ,,Aktualizacje'', tam jest prowadzona cała dyskusja.
,,Zle mi sie kliknęło'' :kosci:

Wszystko jest w porządku. Tutaj są posty o polskim wydaniu gry przez Techland, a o ogólnych usprawnieniach gry poprzez jej ciągłą aktualizację w temacie o aktualizacjach. Na pewno nie połączę tych dwóch tematów bo to mija się z celem.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Len
Post : 06 cze 2012 12:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006




*
  WWW
marcinl0
Post : 06 cze 2012 14:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 162
  • Dołączył: 03.03.2012


Jeśli ten steam to prawda, to w każdym razie ta reklama beze mnie :"Gra polecana przez polską społeczność Jagged Alliance"

MOWY NIE MA JAK ZE STEAM.


Ostatnio zmieniony 06 cze 2012 14:19 przez marcinl0, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
lukasamd
Post : 06 cze 2012 16:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Podoba mi się ta okładka :D

A co do STEAM, skoro gra od początku na nim bazowała, to na bank będzie go wymagać, to oczywiste.
Czy złe? Nie powiedziałbym, nawet jak kosmita zje płytę, to grę możesz w każdej chwili pobrać i grać.
No a kto chciałby sprzedawać Jaggedy? Toż to istny grzech :)


*
  WWW
Aver
Post : 06 cze 2012 16:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 259
  • Dołączył: 07.04.2010


Czy coś się zmieniło w grze i faktycznie są tam autentyczne bronie, czy też "Autentyczne uzbrojenie" to tylko chwyt reklamowy ;)


*
 
Starchris
Post : 06 cze 2012 18:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


Aver pisze:
Czy coś się zmieniło w grze i faktycznie są tam autentyczne bronie,

Oni od samego początku albo nie chcieli albo z powodu braku pieniędzy albo w ogóle się nie starali uzyskać licencji na prawdziwe uzbrojenie dlatego nie ma w tej grze prawdziwych nazw broni (Np. jest NF-FAL, a powinno być FN-FAL). Co do obrazków to się tu dokładnie nie znam ale też nieco muszą odbiegać od oryginałów.


Aver pisze:
czy też "Autentyczne uzbrojenie" to tylko chwyt reklamowy

Autentyczne uzbrojenie de facto jest tylko trochę zmienione aby nie było konfliktów licencyjnych. Poza tym wystarczy, że w grze będzie dosłownie kilka prawdziwych broni i już można napisać na okładce "Autentyczne uzbrojenie" :]


A pro po okładki, to tak się przyzwyczaiłem to zielonego tła, że przez kilka minut nie mogłem znaleźć loga tego serwisu.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
damienthorn
Post : 19 cze 2012 16:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 19.06.2012


Nie chcę tworzyć nowego tematu i zaśmiecać forum. Mam pytanko do posiadaczy naszej rodzimej wersji JA:BiA. Otóż zakupiłem dzisiaj grę, ale za żadne skarby nie mogę odblokować tych 3 DLC dołączonych do gry. Jedyny kod aktywacyjny na Steam'a znajduje się na wewnętrznej stronie okładki, żadnych innych kodów nie widzę. Instrukcji oraz innych ulotek/karteczek brak. We właściwościach gry w
usłudze Steam nie widnieją żadne dodatki do gry, tak samo w menu gry. Pomoże ktoś?


*
 
Starchris
Post : 19 cze 2012 22:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


damienthorn pisze:
za żadne skarby nie mogę odblokować tych 3 DLC dołączonych do gry

Akurat te trzy DLC dołączone do polskiej wersji to sprzęt (bronie plus ubranie) i tego nie aktywujesz tylko ten cały zestaw powinien czekać na Ciebie na lotnisku w Drassen w skrzyni, w której lądują przesyłki od Bobbiego Raya.


EDIT


Znalazłem instrukcję od wydawcy na temat tych DLC. Tak jak wspomniał Counterwieght, trzeba je aktywować, a potem po wykonaniu poniższej instrukcji powinny znaleźć się w hangarze.

Po zakupie i aktywacji DLC przez klienta Steam uruchom grę Jagged Alliance: Back in Action. Po odbiciu lotniska w mieście Drassen (wypełniając w ten sposób pierwszą misję w grze) otrzymasz e-mail ze szczegółami na temat przedmiotów z DLC. Po upływie jednego dnia przedmioty zostaną dostarczone na lotnisko. Znajdziesz je w hangarze, w skrzyni niedaleko samolotu. Z „zestawu specjalisty” może skorzystać każdy najemnik.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron