Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 20 lut 2012 15:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


talib747 pisze:
Gdybym mógł to kupiłbym dla całego teamu poza snajperem G11. Doskonałe właściwości penetrujące amunicji, a sama broń niespotykanie celna, wytrzymała, z dalekim zasięgiem i obrażeniami. Świetnie sprawuje się w budynkach, wystrzał zajmuje zazwyczaj do 0,5s w budynku wiec wróg jest bez szans. Niestety poza jednym stacjonarnym handlarzem nigdzie nie znalazłem tej broni.

Jest jeszcze jedna w sektorze z labiryntem przed pałacem królowej. Przed głównym wejściem do labiryntu (już po wejściu do sektora) będzie mały przyczółek z różnymi skrzyniami i tam będzie jedna sztuka tej broni. Ja wiele razy wracałem w różnych odstępach czasu do handlarza w Balime Slums ale nigdy nie miał więcej tej broni.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Aleczek
Post : 28 lut 2012 00:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 24.02.2012


Gdzie można zdobyć karabin snajperski G11 posiadam tylko 2 takie modele zakupiłem w balime. :okulary2:


*
 
Svean
Post : 28 lut 2012 08:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Z tego co mi wiadomo te 2 G11 które są w Balime to jedyne egzemplarze w grze. I tak to o 1 więcej niż było w JA2. I tym bardziej duże biorąc pod uwagę że nigdy nie był wdrożony do masowej produkcji (chociaż podobno Bundeswehra gdzieś zachomikowała 1000 sztuk czekających na lepsze czasy i usprawnienie/potanienie amunicji bezłuskowej).

A tak na marginesie G11 to nie karabin "snajperski" tylko "szturmowy" (Assault Rifle gdybyś szukał najemnika z odpowiednim traitem).

_________________
Obrazek


*
 
Benoslav
Post : 28 lut 2012 09:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 36
  • Dołączył: 04.08.2011


Jest jeden w labiryncie przed pałacem też. W którejś ze skrzyń na jednym z posterunków ustawionych na drodze.


*
 
Aleczek
Post : 28 lut 2012 14:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 24.02.2012


Benoslav pisze:
Jest jeden w labiryncie przed pałacem też. W którejś ze skrzyń na jednym z posterunków ustawionych na drodze.



a może wiesz dokładnie który to posterunek? screena zapodaj :) był bym strasznie wdzięczny :) :043:


*
 
Benoslav
Post : 28 lut 2012 20:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 36
  • Dołączył: 04.08.2011


Ech, screena podać nie mogę, bo nie mam w tej chwili save z dostępem do tej lokacji (zacząłem po przejściu od nowa na Blue Sun Modzie i nadpisałem) Ale postaram się opisać. Jak idzie się wzdłuż drogi od strony miasta no najpierw jest jeden z takim okopem i budką strażniczą, potem są ciężarówki i blokady przeciwczołgowe i na ich wysokości przy kolejnym wejściu do labiryntu jest osłona z worków z piaskiem, jakiś tam chyba stół z browarami i tam powinna być taka duża skrzynia, w jakich zazwyczaj amunicja leży. I w tej skrzyni powinien być G11 + 60 naboi.


*
 
Zenio
Post : 03 mar 2012 06:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 29.11.2010


Witam!
Broń jest bardzo dobra.
Pociski wchodzą w Kevlar jak "nóż w masło".
Wzięte z gry.
Mam dwie takie bronie.
W lokalizacji Maze jest jedna z nich:
Obrazek


*
 
bon007
Post : 03 mar 2012 12:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 11
  • Dołączył: 29.02.2012


Nie ma co sie rozpisywac G - 11 to jest najlepsza broń. Lepsza jest od maszynowego minimi i tego 2giego za ponad dyche (zapomnialem nazwy)
Miotacz rakiet za 22 tysie jest zyebany poniewaz nie mozna nim trafic nawet najlepsza postacią rakiety przelatujazawsze nad głową.
Snajperka ta duza za 12 tysi tez jest zbugowana u mnie ripper zanim z niej strzeli 6 sekund sie zastanawia ( to akurat jej czas na strzal w statystykach) no ale przy swoich traitach i marksmanschip 100 on z niej nie trafia w glowe w cel ktory stoi !
Tak wiec lepsza ta czarna mała snajperka albo Dragonov.
Nie wspomne juz o walkach na losowych obszarach z enemy squad wtedy małe snajperki sa o niebo lepsze od tej duzej lochy co strzela raz na 6 sekund, albo juz po konfrontacji jak wszyscy przeciwnicy nie zyją :))


Ostatnio zmieniony 03 mar 2012 12:28 przez bon007, łącznie zmieniany 4 razy

*
 
Jurgen82
Post : 17 paź 2023 22:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 26.08.2023
  • Skąd: Kąty Wrocławskie


Ja zdobyłem 3 egzemplarze tej broni. Nie pamiętam dokładnie gdzie leżały, ale mam save przy zdobywaniu pałacu 3 najemników było wyposażonych w ta broń i sektor zdobyty bardzo szybko. Za pierwszym razem jak przechodziłem grę nie zwróciłem w ogóle uwagi na tą broń i zdobycie pałacu było katorgą bo musiałem się chować za budynkami i wciągać w pułapki bo z daleka rywale dostawali po 1 HP co strzał xd a z G11 to była szybka masakra z daleka xd


*
 
Jurgen82
Post : 31 paź 2023 22:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 26.08.2023
  • Skąd: Kąty Wrocławskie


Ostatnio przechodziłem raz jeszcze BiA i w slumsach Balime miałem handlarza, który miał na stanie 2 sztuki, potem opuściłem sektor i wróciłem do niego z pozbieranymi przedmiotami na handel i zauważyłem, że znowu się u niego pojawiła jedna sztuka, tak więc spokojnie można wchodząc i wychodząc nakupować G11 więcej sztuk, a naboje można do niej kupić w sklepie internetowym bez żadnego problemu.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie