Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 17 lut 2012 22:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


MG42 pisze:
Ostatni Millitary Intel znalazłem na Road Block na południe od Almy

Dziękuje Ci bardzo serdecznie za tę informację. Faktycznie były tam.


MG42 pisze:
Starchris pisze:
Przeszukałem całą Almę i nie znalazłem tego przedmiotu. W Almie jest mnóstwo Da Honko Cereals, które nie są tymi przedmiotami questowymi.


Płatki Limited Edition są w Almie- w jedym z pierwszych domków na początku ulicy która prowadzi do chatki sprzedawcy ładunków wybuchowych.

Musiałem niedokładnie szukać. Przeszukałem jeszcze raz i znalazłem je. Są one w domku pokazanym na zdjęciu. Strzałka prowadzi do omawianego tutaj przedmiotu. Drugi raz bardzo serdecznie Ci dziękuje jak i również Benoslavowi.


Załącznik:
Da Honko Flakes.jpg
Da Honko Flakes.jpg [ 913.03 KiB | Przeglądany 2349 razy ]

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Rixi
Post : 18 lut 2012 00:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 10.02.2012


Starchris pisze:
MG42 pisze:
Ostatni Millitary Intel znalazłem na Road Block na południe od Almy

Dziękuje Ci bardzo serdecznie za tę informację. Faktycznie były tam.


Tam też na ciężarowce są leki: Dr. Willis' Medicle Supplies , znalazłem ich tam aż 6 paczek. :)
Jest tam też kryjówka do której dostać się można jedynie mając "Secret Hideout Key" który zdobyłem w ... no właśnie, nie wiem gdzie ... znajdują się tam dubeltówki i 20.000 tyś. kasy w banknotach po 5.000 tyś. :P

Mam pytanie, czym otworzyć podziemia w więzieniu w Almie? :/


*
 
seboo
Post : 18 lut 2012 00:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 32
  • Dołączył: 08.02.2012


Cytuj:
Tam też na ciężarowce są leki: Dr. Willis' Medicle Supplies , znalazłem ich tam aż 6 paczek. :)
Jest tam też kryjówka do której dostać się można jedynie mając "Secret Hideout Key" który zdobyłem w ... no właśnie, nie wiem gdzie ... znajdują się tam dubeltówki i 20.000 tyś. kasy w banknotach po 5.000 tyś. :P

Mam pytanie, czym otworzyć podziemia w więzieniu w Almie? :/



Ten klucz dostajemy za zrobienie zrobienie zadania ze smiglowcem (ten od diamentow) klucz jest nagroda.


Dodano: 17 lut 2012 23:32


*
 
MG42
Post : 18 lut 2012 00:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 17.02.2012


Spoko Starchris - specjalnie się zarejestrowałem żeby Ci odpowiedzieć hehe :)

Rixi pisze:
Mam pytanie, czym otworzyć podziemia w więzieniu w Almie? :/

W moim teamie Steroid dał rade łomem i nie wydaje mi się żebym zdążył nim awansować do tego czasu.


*
 
Rixi
Post : 18 lut 2012 00:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 10.02.2012


Rixi pisze:
Mam pytanie, czym otworzyć podziemia w więzieniu w Almie? :/
W moim teamie Steroid dał rade łomem i nie wydaje mi się żebym zdążył nim awansować do tego czasu.


Dzięki za info, że da się je "sforsować" ale...
heh, tylko że nie mam Steroid'a, ehh on ma aż 91 pkt. siły to nie dziwne, że wywala drzwi łomem. Nie wiesz czy da rade wywalić te drzwi z mniejszą ilością siły (ile potrzeba mieć jej)? :)
Może ktoś wie gdzie jest klucz? :P


*
 
MG42
Post : 18 lut 2012 00:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 17.02.2012


Nie wiem czy to dobrze tak spojlerować... ale nie ma tam nic ciekawego :D
Ot kilka giwer i celowniki. No może że itemki się losują w lokacjach?


*
 
Rixi
Post : 18 lut 2012 01:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 10.02.2012


Znalazłem kolejne leki: Dr. Willis' Medicle Suppliess są od tej blokady pod Almą kawałek dalej w lokacji: Stakeout Post.
Mam już 18 tych leków jeszcze dwa i gitara :)


*
 
Starchris
Post : 18 lut 2012 01:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Rixi pisze:
Znalazłem kolejne leki: Dr. Willis' Medicle Suppliess są od tej blokady pod Almą kawałek dalej w lokacji: Stakeout Post.
Mam już 18 tych leków jeszcze dwa i gitara

Dziękuje serdeczne za te informacje.
Rixi pisze:
Starchris pisze:


MG42 pisze:
Ostatni Millitary Intel znalazłem na Road Block na południe od Almy

Jest tam też kryjówka do której dostać się można jedynie mając "Secret Hideout Key"

Szukam i szukam i nie mogę znaleźć tej kryjówki w tym sektorze z blokadą drogową na południe od Almy. Mam klucz od Skyridera ale kryjówka to się chyba schowała. Mógłby ktoś bardziej precyzyjnie naprowadzić mnie na tę kryjówkę.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Rixi
Post : 18 lut 2012 02:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 10.02.2012


Rixi pisze:
Jest tam też kryjówka do której dostać się można jedynie mając "Secret Hideout Key"

Szukam i szukam i nie mogę znaleźć tej kryjówki w tym sektorze z blokadą drogową na południe od Almy. Mam klucz od Skyridera ale kryjówka to się chyba schowała. Mógłby ktoś bardziej precyzyjnie naprowadzić mnie na tę kryjówkę.


Jest w górach, w nocy nawet łatwo widoczna bo pali się tam beczka.
Dokładna lokalizacja to prawy dolny róg sektora w górach. :)


Ostatnio zmieniony 18 lut 2012 02:02 przez Rixi, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Starchris
Post : 18 lut 2012 02:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Rixi pisze:
Jest w górach, w nocy nawet łatwo widoczna bo pali się tam beczka.
Dokładna lokalizacja to prawy dolny róg sektora w górach.

Rzeczywiście, w nocy od razu można zauważyć. Dziękuje serdecznie za pomocne informacje.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
seboo
Post : 18 lut 2012 13:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 32
  • Dołączył: 08.02.2012


Starchris pisze:
7. Misja z odnalezieniem magazynu o nazwie Warehouse 14. Dla mnie to jakaś ściema. Nigdzie nie ma tego magazynu ale w dalszej części instrukcji pisze o alternatywie w rozwiązaniu tej misji. Trzeba na własną rękę znaleźć te zapasy medykamentów. Szukajcie wszędzie medykamentów o nazwie "Dr. Willis' Medical Suppliess". Wystarczy znaleźć ich 15 sztuk, a wtedy uaktywni się napis z wykonaniem misji.


To ciekawe ale nigdzie nie znalazlem misji z Warehouse 14 i nie bardzo wiem gdzi ona jest. Co do tych Dr. Willis' Medical Suppliess to mam tego 17 szt.i nic mi sie nie uaktywnilo, czy ta misja ma cos wspolnego z hospital ?


*
 
Starchris
Post : 18 lut 2012 14:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


seboo pisze:
To ciekawe ale nigdzie nie znalazlem misji z Warehouse 14 i nie bardzo wiem gdzi ona jest. Co do tych Dr. Willis' Medical Suppliess to mam tego 17 szt.i nic mi sie nie uaktywnilo, czy ta misja ma cos wspolnego z hospital ?

Najpierw musisz iść do Dr. Willisa do szpitala w Cambrii, ten z kolei wyśle Cię do Freda w Grumm, a ten z kolei da Ci misję z Warehouse 14, a potem wracasz do Dr. Willisa, a ten wysyła cię do Pippina w Orcie, ten z kolei wysyła Cię do Elliota w Medunie, a ten z kolei wysyła Cię do magazynu w Grumm - dalej co jest to nie wiem bo nie mogę znaleźć klucza do tego magazynu, klucz połknął Elliot i po jego zabiciu żadnego klucza nie zostawia.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Rixi
Post : 18 lut 2012 14:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 10.02.2012


Starchris pisze:
seboo pisze:
To ciekawe ale nigdzie nie znalazlem misji z Warehouse 14 i nie bardzo wiem gdzi ona jest. Co do tych Dr. Willis' Medical Suppliess to mam tego 17 szt.i nic mi sie nie uaktywnilo, czy ta misja ma cos wspolnego z hospital ?

Najpierw musisz iść do Dr. Willisa do szpitala w Cambrii, ten z kolei wyśle Cię do Freda w Grumm, a ten z kolei da Ci misję z Warehouse 14, a potem wracasz do Dr. Willisa, a ten wysyła cię do Pippina w Orcie, ten z kolei wysyła Cię do Elliota w Medunie, a ten z kolei wysyła Cię do magazynu w Grumm - dalej co jest to nie wiem bo nie mogę znaleźć klucza do tego magazynu, klucz połknął Elliot i po jego zabiciu żadnego klucza nie zostawia.


Może trzeba poczekać dzień aby Eliot go ****** i poszukać w kibelkach ;P


*
 
Starchris
Post : 18 lut 2012 15:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


A czy ktoś z was natknął się może na terrorystę Slaya. Zgodnie z informacjami od Carmena ma być on na południu Arulco chyba w Balime. Ja go szukam i szukam i na razie nie natknąłem się na niego.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
jacenty90
Post : 19 lut 2012 18:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 10.02.2012


Mam ten klucz z tej misji z helikopterem , ale nie mogę otworzyć w almie w więzienia tych drzwi :(


Ostatnio zmieniony 19 lut 2012 18:16 przez jacenty90, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna